DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

anomalia
i na te chwile stoje na daxie ciezko wystraszony bo gram przeciez pod prad a wyglada to tak
https://iv.pl/image/GtnAmoa
nic dodac nic ujac , mozna sie tylko posmiac
zje mnie rynek zywcem i bedzie juz tylko rosłłłłłłłł do nieba
pisze tu pozatym z 50 raz ze stawiajac 7 esek moge 2gie 7 esek uzyc do obrony pozycji
aalbo nawet z 10 bo tak jestem z depozytem przygotowany
co jeszcze ci nie jasne :?:
czy nie pisze tu z 10dzien ze od 6czerwca rynki beda miec kase z drukarek i ze beda rosly ile beda mialy sil :?: i ze przewaznie tak kasa im starcza na 3do 5 dni
tak bylo w ub miesiacu
wiec o czum tu mam niby gadac ze swiezakiem ktory na okraglo plecie glupoty
ze ja mowie inaczej
a wystrczy poczytac co ja mowie lub tu pisze
przeciez tu wszystko mozna przeczytac posty moje nie znikaja
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

krab29 pisze:
08 cze 2020, 22:22
Kermit pisze:
08 cze 2020, 22:14
kiwi m30
https://www.tradingview.com/x/FpyqtEZC/
Na h1 i h4 mam sygnał na down. Ale gram na kangurku na down.
Było ciebie i Merlina posłuchać z edim. Oj było. :568: :564:
Pozdrawiam i zieloności.
PS. https://invst.ly/r27n6 - co wy na to? Gra ktoś?
uczę się

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

i o rynku to co najistotniejsze
np dax bo tak samo inne indexy :568:
cokolwiek by tu czy w infach jakikolwiek analityk nie napisal
jestem o tym przekonany ze z obecnego poziomu duzo latwiej jest daxowi spasc o 1000 pip niz o 500 urosnac
dlatego zalozenie glowne jest dalej dla mnie sssssssssssssssssss
czy to tak trudno pojac ze w pozycjonowsaniu to gra wieksza role niz pitolenie jaki mamy trenddddddddddddddddddddddddd
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

XAB pisze:
08 cze 2020, 21:35
artum
niestety jak zgasilem lki na KASOWYM to dostalem info ze kasowy jest tylko jesli ktos ma nie zamknieta pozycje to moze ją wtedy tylko uzupelnic
takze moge najwyzej grac na sierpniowym lub wrzesniowym juz tylko
gdybym wiedzial to zostawilbym z 10 barylek na farta a tak to dpa blada kasowy dla mnie juz beee

w piatek pisalem ze mam na gbp/usd ske
cos tam zarobilem bo przpolowilem ja na pol ale zastanawiam sie czy jest sens ja trzymac czy moze BP
KOS COS WIDZI ? Bo po mojemu to jednak nie idzie liczylem na abc a tu 2 szczyciki na teraz
https://iv.pl/image/Gtne83a
Ale u jakiego broka otwierales te L ropy na kasowym i kiedy??

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

A jednak trend :) ma pewne znaczenie przy pozycjonowaniu , przyjmujac , ze jak z radoscia piszesz :) "stoisz mocno" rozumiem ze oznacza to co najmniej 2 nogi czyli np. 1 lota kazde 100 pkt ruchu na dax oznacza ujemny wynik na twoim rachunku w kwocie od -4 do -10k (zaleznie od wartsci 1pkt) , takie "mocne stanięcie" :) moze spowodowac zdmuchniecie Twojego rachunku , chyba ze mimo dalszych wzrostow po swojemu "odwrocisz się" niwelujac strate duza L ktora zdazyles otworzyc prawie z samego dolu , tak to ja rozumiem , to co innego :):):) mam nadzieje poniał
moj przekaz i juz strat niet :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Wolfgang Beltracchi
mniej wiecej pojmujesz
z tym ze to rzadko kiedy wyglada tak ze juz w danym momencie stoje mocno
lub bardzo mocno na sss
rozpisz mi w takim razie jakie musialbys miec depo
4loty grasz lki na ski
i teraz masz kurs 11900 a budzisz sie i masz 13200 i jestes bez hedge czyli bez lki
jaki musisz miec depozyt by ci rynek go nie rozwalil
i jak do tego dojdziesz to napisze ci tak
mam w tej chwili o 20 procent depozyt wiekszy i mysle ze to wtedy zrozumiesz
dlaczego ja uwazam ze gram bardzo bezpiecznie 8)
jest ta roznica miedzy mna a wieloma graczami z fx ze jak jak otwieralem 1szy w zyciu rachunek juz nie pamimietam 10 czy wiecej lat temu to mialem 50k baksow i cale zycie gralem tzw rynek i gre bezpieczna na fx a tysiace wchodzilo z 1kolkiem i byli zdziwieni jak to moze byc mocno gra rynek spada np na dolcach o 10 pkt a on nie traci / gralem raczej tylko na usd/pl i dzwignie wtedy 1 do 100 chyba
i stad to zawsze ich glupie przekonanie ze przeciez to niemozliwe to musi byc jakis picccccccc
szkoda pisac bo to nic nie da dobranoc
Ostatnio zmieniony 08 cze 2020, 23:39 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

Koncyliacyjnie :) drogi adwersarzu , godzina pozna , system Twoj grania elek na eski (!) wymaga jednego musi w nim byc duza L-ka wzieta z samego dolu tak aby mozna zgasic ja na gorze , proste i oczywiste :) w tym systemie bez duzej cichej L-ki z dolu to jak bez ręki :)
dobranoc i eot :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Wolfgang Beltracchi pisze:
08 cze 2020, 23:34
Koncyliacyjnie :) drogi adwersarzu , godzina pozna , system Twoj grania elek na eski (!) wymaga jednego musi w nim byc duza L-ka wzieta z samego dolu tak aby mozna zgasic ja na gorze , proste i oczywiste :) w tym systemie bez duzej cichej L-ki z dolu to jak bez ręki :)
dobranoc i eot :)
toz od pol roku tak grajac caly czas pisze strazak jest po to by pilnowal zalozonego kierunku na piramidce :) wcale nie musi byc taka duza wystrczy by zniwelowala pierwsze 3 male ski wziete bo pozniej mozna juz stosowac metode skrotow na podbiciach nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Xabik u jakiego broka i kiedy otwiwrales te L na ropie na kasowym???

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
08 cze 2020, 23:00
i
jestem o tym przekonany ze z obecnego poziomu duzo latwiej jest daxowi spasc o 1000 pip niz o 500 urosnac
dlatego zalozenie glowne jest dalej dla mnie sssssssssssssssssss
czy to tak trudno pojac ze w pozycjonowsaniu to gra wieksza role niz pitolenie jaki mamy trenddddddddddddddddddddddddd
Twoje przepowiednie to zawsze była jedna wielka lipa, więc lepiej nic nie gadaj. Przypomnę: DAX mia być po 8000, WIG20 po 900 a SP przez rok miał chodzić między 2000-2500. Trend mamy wiadomo jaki, paniczne kupno, piąta fala , euforia- a ty od tygodnia S-ki walisz na DAX-ie. I jeszcze na tym zarabiasz. :lol: Pokaż statement za ostani tydzień. Co masz do ukrycia?? Że to wszystko kłamstwa? Po co ty wypisujesz te bajki o zarabianiu w pozycjach przeciw silnemu trendowi. Jeszcze ktoś uwierzy w to i wejdzie z S-kami tak jak ty. Po co wprowadza ludzi w błąd?? Nie wierze w ani jedno słowo, które piszesz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany