DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

Kazdy ma prawo do swoich ocen , ja uwazam ze osoby poczatkujace , ktos tu na sile stara sie naklonic na "pukanie" :):):) duzym lotem najlepiej na dax-ie , gdzie szybko siadzie im psychika :) udawadnianie , ze istnieje system hedge pozwalajacy zarabiac na dax w obie strony :):):) pozostawiam ocenie i zzdrowemu rozsadkowi czytajacych :):):) do tego te swojsko brzmiace "gitesy" i "karwy" widac i slychac z jakim mistrzem slowa i fx mamy przyjemnosc. no i pukanie :):):) na fx 24/24 z zyskiem oczywiscie , ze tez zaden powazny prop trading sie o takiego guru nie upomniał . pozdrawiam laczas roane wyrazy i zycze kolejnych zyskow :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Wolfgang Beltracchi
popatrz sam co ty napisales w tym ostatnimw jednym tylko zdaniu
miszczu od ocen
niestety mozartem to raczej ty tez nie bedziesz
zadaj sobie pytanie po co komus kto zarabia potrzebny prop trading
to jakbys baffetowi powiedzial ze go zatrudnisz
nie badz dzieciaku smieszny
jak piszesz cos mowisz o czyms to moze pomysl pozdrawiam
jak sie cos sie kwestionuje
to moze konkrety jaki bład
podalem system nic za to od nikogo nie chce
by cos oceniac to moze jakas proba by sie zdala
a nie dyrdymaly na poziomie abderyty
Ostatnio zmieniony 08 cze 2020, 20:30 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

Mysle , ze osoby z takim skillem jak Twoj , dodatkowo posiadajace cudowny system ktory pozwala zarabiac w kazdych warunkach , marnuja sie w grze indywidualnej - sila rzeczy po prostu ogranicza je wielkosc depo. Z Twoimi umiejetnosciami zarabiania w kazdych warunkach rynkowych ktore sapotwierdzone , mozesz po prostu rozwijac sie handlujac w duzej firmie gdzie juz na poczatku dostaniesz 6-cio cyfrowy depozyt ktory w ciagu roku wielokrotnie pomnozysz , ot taka mysl , ze marnujesz sie tuzarywajac noce :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

czlowieku
ja za kilka lat przechodze na emeryture o czym ty piszesz
mnie tak potrzebna jeszcze jakakolwiek praca jak tobie trawka/ mam nadzieje nie nie ćpasz/
szkoda pisac powodzenia ja juz tylko robie z nudow na fx teraz
bo to nałog nic wiecej tak jak lubie pograc czasem i stracic czy zarobic w kasynie
a tyranie na fx jest takie same jak kazda praca jeden zarabia a 50 ciu by zarobic chciala tylko im sie nie chce AMEN
pokazuje latwa i prosta metode by ktos kto chce zarabiac codziennie ja sobie wyprobowal nic za to nie chce
to zaraz wlacza sie trolllernia
wietrzaca jakis podstep bo to nie mozliwe bo jak mozna jak na fx wszyscy traca
ormowcy spiskowcy :568: i beznadzieja tyle temat
Ostatnio zmieniony 08 cze 2020, 20:40 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Wolfgang Beltracchi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 07 mar 2017, 18:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Wolfgang Beltracchi »

Nie rob tego :) nie odchodz , przynajmniej dopoki istnieje to forum , to dzieki Tobie dowiedzialem sie , ze gra na dax moze byc systemowa i pozbawiona ryzyka , zostan z nami chocby dla rozrywki , smiesznie sie Ciebie czyta :) i prosze odespij te ostatnie noce.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

o jakich nieprzespanych nocach piszesz znowu
spie wiecej godz w dzien niz w nocy
tak zyje pol swiata gdy jest temperatura powyzej 2dziestu kilku stopni
jestem wypoczety bardziej niz ty rano jestem codziennie nad woda i w lesie
obudz sie bo ja to nie taki swiat w ktorym ty zyjesz w ciagu 5 minut moge na upartego wykąpac sie w jeziorze
to ty musisz zapierniczać jutro rano pewnie do pracy , ja nic nie musze od kilku lat
zapytaj bo tu pare osob mnie zna czy ja cos musze :?: procz tego ze musze fakt teraz czasem trawke sam skosic to fakt :) ha ha ha ha
forum czy forex to tylko z nudow a ze pisze tu nieskladnie , ze robie bledy interp itp
to nie dlatego ze nie umiem pisac ale to lenistwo
nigdy nie musialem procz pisania tu pisac na maszynie bo ktos to za mnie zawsze robil eot bo co tu gadac popracuj z ludzmi z roznego statusu społecznego i z roznego swiata
to za 20 lat obawiam sie ze bys gorzej sie wypowiadal niz ja
to niestety nie moja wina ze co 3ci na forum to frustrat ktory stracil cos na fx lub wszystko i teraz sie wyzywa na forach czepiajac sie kazdego kto dobrze tu pisze bo przeciez wg niego zarobic sie na fx nie da bo jakze to on najmadrzejszy a stracił
i co drugi zielony podchwytuje ten tekst jak mantre i powtarza jak malpa bo tylko to potrafiii
koniec na dzis nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

Wolfgang Beltracchi pisze:
08 cze 2020, 20:40
Nie rob tego :) nie odchodz , przynajmniej dopoki istnieje to forum , to dzieki Tobie dowiedzialem sie , ze gra na dax moze byc systemowa i pozbawiona ryzyka , zostan z nami chocby dla rozrywki , smiesznie sie Ciebie czyta :) i prosze odespij te ostatnie noce.
to chyba na WTI :) :mrgreen: :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti sierpien
uwazam ze tak samo jak na daxie mozna 2 strony obrabiac
mialem lki na kasowym ale niestety zgasilem ciut za wczesnie
zas tu lki to tez chyba jeszcze nie teraz
2ski niech tyraja za mnie
https://iv.pl/image/Gtnefeo
kerad
chcesz masz ale dopiero jak pusci 38fb to cel zielona wyspa :)
dolce
usd/pl
buduje piramidke ale jakos tak bez przekonania hmmm podbijaja latwo skracac
https://iv.pl/image/GtneAsm
Ostatnio zmieniony 08 cze 2020, 21:32 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

XAB pisze:
08 cze 2020, 21:26
ropa wti sierpien
uwazam ze tak samo jak na daxie mozna 2 strony obrabiac
mialem lki na kasowym ale niestety zgasilem ciut za wczesnie
zas tu lki to tez chyba jeszcze nie teraz
2ski niech tyraja za mnie
https://iv.pl/image/Gtnefeo
kerad
chcesz masz ale dopiero jak pusci 38fb to cel zielona wyspa :)
U jakiego broka grasz wti kasowy??

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 08.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

artum
niestety jak zgasilem lki na KASOWYM to dostalem info ze kasowy jest tylko jesli ktos ma nie zamknieta pozycje to moze ją wtedy tylko uzupelnic
takze moge najwyzej grac na sierpniowym lub wrzesniowym juz tylko
gdybym wiedzial to zostawilbym z 10 barylek na farta a tak to dpa blada kasowy dla mnie juz beee

w piatek pisalem ze mam na gbp/usd ske
cos tam zarobilem bo przpolowilem ja na pol ale zastanawiam sie czy jest sens ja trzymac czy moze BP
KOS COS WIDZI ? Bo po mojemu to jednak nie idzie liczylem na abc a tu 2 szczyciki na teraz
https://iv.pl/image/Gtne83a
Ostatnio zmieniony 08 cze 2020, 21:47 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany