DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Anomalia pisze:
06 sty 2020, 13:57
XAB pisze:
06 sty 2020, 13:43
anomalia na daxie pomylki o 1000 to normalka podobno na CFD takze spoko
spekulant np wali kampanie marcowa na 11425 :D :D :D takze 12000 to spoko koko
O ile tamten post pisałam z przymrużeniem oka o tyle na ten odpowiem zupełnie serio. Nie powinno się pisać takich rzeczy, nie i już. Pomyłka o 1000 (było więcej) na daxie (w warunkach normalnych) w trzy miesiące jako rzecz normalna?! Nie, to nie jest spoko! Ani spoko koko, bez względu co kto robi.
Grałam na daxie, od bardzo dawna nie dotykam ale po dziś dzień, obudzona w środku nocy umiem powiedzieć co wchodzi w jego skład, w %, jakie są perspektywy dla dominującej branży itepe itede. Dlatego 1000 punktów to nie jest spoko.
Ale proponuję rozmowę na ten temat kiedy indziej, teraz najwyraźniej będzie tu krwawa jatka :roll:
masz racje tu ciezko jest czasem porozmawiac
ale dax dla mnie to ciekawy temat bo mozna gonic straty jak w ubieglej kampaniii gonilem na dt i guzik z tego bylo
a mozna tez zlapac szokujace zyski co nawet tu pokazywalem w tym mcu
zamykalem dzis ostatnie 2ski i daly prawie 1000 pkt w sumie zysku a to moze cieszyc oczy i nie tylko oczy
mozemy wrocic do rozmowy bo pamietam ze tez gralas kiedys daxa na czasowki pozdrawiam
dax germany 30
zgasilem lke na daxie bo ja szukam sssss a tyle tez jest git
https://iv.pl/image/Gr1nmym
Ostatnio zmieniony 06 sty 2020, 14:25 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Misiek712 pisze:
06 sty 2020, 14:10
Żaba euro USD 1,1240 i zjazd?
Możesz jakaś aktualizacje Gbp USD zrobić?
na edku odnowiłem już S. SL jak poprzednio na 1.1285 ale jeszcze za płytko podeszli IMO wiec po ruchu w dol jeszcze jednego podbicia sie spodziewam. Teraz właśnie mysle jak to rozegrac krotkoterminowo dokładnie bo sredni termin bez zmian czyli po uklepaniu gory mocny zjazd, ewentualnie wyjscie powyzej 1.1285 zaneguje u mnie spadki.

Kabel podobnie jak edek srednioterminowo bez zmian czyli to co pokazywałem w dniu wyborów w UK. Natomiast krotkoterminowo nie mam na niego obecnie pomysłu wiec stoje z boku. Mam projekcje i dwie strefy (zielone strefy na wykresie ponizej) ktore beda dla mnie atrakcyjne jedna pod L druga pod S ale ktora z nich "klepniemy" jako pierwsza ciezko ocenic. Wydaje sie ze dolna moze byc pierwsza gdyby mieli teraz uklepac lokalny szczyt i zrobic Gartleya. Ale konkretow jak napisalem dla mnie brak
https://www.tradingview.com/x/tFocrQXa/
https://www.tradingview.com/x/ucwwQO0w/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Kermit pisze:
06 sty 2020, 14:24
Misiek712 pisze:
06 sty 2020, 14:10
Żaba euro USD 1,1240 i zjazd?
Możesz jakaś aktualizacje Gbp USD zrobić?
na edku odnowiłem już S. SL jak poprzednio na 1.1285 ale jeszcze za płytko podeszli IMO wiec po ruchu w dol jeszcze jednego podbicia sie spodziewam. Teraz właśnie mysle jak to rozegrac krotkoterminowo dokładnie bo sredni termin bez zmian czyli po uklepaniu gory mocny zjazd, ewentualnie wyjscie powyzej 1.1285 zaneguje u mnie spadki.



Kabel podobnie jak edek srednioterminowo bez zmian czyli to co pokazywałem w dniu wyborów w UK. Natomiast krotkoterminowo nie mam na niego obecnie pomysłu wiec stoje z boku. Mam projekcje i dwie strefy (zielone strefy na wykresie ponizej) ktore beda dla mnie atrakcyjne jedna pod L druga pod S ale ktora z nich "klepniemy" jako pierwsza ciezko ocenic. Wydaje sie ze dolna moze byc pierwsza gdyby mieli teraz uklepac lokalny szczyt i zrobic Gartleya. Ale konkretow jak napisalem dla mnie brak
https://www.tradingview.com/x/tFocrQXa/
https://www.tradingview.com/x/ucwwQO0w/
Dziękować:)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
na h4
rynek wyrysowal mi formacje potrojnego szczytu kolor niebieski linie
na teraz na wykres BP
https://iv.pl/image/Gr1noma
TO ZASIEG ZEJSCIA NAWET NA NIZEJ 12400 to nie ja rysuje dla mnie to tez ????
ale szukam eski
Ostatnio zmieniony 06 sty 2020, 14:34 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kangur h1 - w przypadku wyjścia z krótkoterminowym trendem zasięg jak na wykresie poniżej
https://www.tradingview.com/x/IoplaAga/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Dax po volumenie pokazuje ze chce do gory
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

qduaty pisze:
06 sty 2020, 15:08
Dax po volumenie pokazuje ze chce do gory
normalka spadli z 500 to ze stowke lub wiecej chca odrobic
postawilem straznika na s a co tam najwyzej mnie pogonia oczekujace tylko rozszerze i mykam
https://iv.pl/image/Gr1nZSp
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Dax ma chyba zaraz jakis opór w okolicy 13100?

Nie ma mnie przed komputerem zeby zerknąć :|
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
l||l||l||
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:38

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: l||l||l|| »

Na złocie świeczka D całkiem ładna się tworzy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 06.01.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

l||l||l|| pisze:
06 sty 2020, 17:13
Na złocie świeczka D całkiem ładna się tworzy.
Srebro już wróciło do piątkowej ceny zamknięcia. Złotko i oliwa w połowie drogi.
Spokój i opanowanie.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany