DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 sie 2014, 00:00

Wzrost
14
56%
Bez zmian
2
8%
Spadek
9
36%
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

Nowy123 pisze:
pr7emo pisze:media grają na wzrost usdjpy :cry:

rzadko widać by coś pisali o wzrostach, zawsze z kontekstu spadku
:wink:
czyli rzeźnik też w dół... tak jak myślałem..

pszenica już po 552.... mamy trend wzrostowy - to ja zostawiam i sobie idę,
rynek pracuje dla trendtraderów :mrgreen: :564:
mam nadzieję, że chłopaki od eSek mieli SL.
i bawełna (cotton) podąży za pszenicą. Odrobiłem lekcje w weekend.

ps. obserwujcie kawę kiedy warto wejść w soczyste L. Moim zdaniem w przedziale 170-180. Mogę się mylić, ale poczytajcie jaki jest problem z kawą i jaka prognoza na 2015
Ostatnio zmieniony 04 sie 2014, 16:38 przez highend, łącznie zmieniany 1 raz.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

turboburbo
Gaduła
Gaduła
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2014, 09:08

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: turboburbo »

Ciapul pisze:
pr7emo pisze:tak mi się wydaje
źle Ci sie wydaje... podatki podatkami - płace masz po stronie kosztowej więc nimi zmniejszasz podatki :)
problem to kodeks pracy i państwo socjalne... jakby bezrobotny zostawał z niczym po 3 miesiącach nic nie robienia to wtedy by mu sie chcialo isc do roboty... no i jeszcze gdyby nie mial żadnych zapomóg itp pierdół ... co to w ogóle znaczy mieszkanie socjalne ? czemu ja na pierwsze swoje mieszkanie zapier... 18 h/dziennie przez dwa lata bo po studiach i na działalności 15 lat temu na żaden kredyt hipoteczny nie miałem co liczyć... a inni pierdzielą ze co to za kraj gdzie nie mogą DOSTAĆ mieszkania - od kiedy to sie mieszkania rozdaje ???

reasumując Przemo - może to zabrzmi głupio ale ludzie to głupki są i takich nikt przy zdrowych zmysłach nie zatrudni :564:
:564: :564: :564:
Z ciekawostek, mój sąsiad "dźwiga chaupe" . Sąsiad jego, zawistne bydle. Dzisiaj PIP odwiedził budowę. Firma która wykonuję robotę ma piękną kontrole. Praca wstrzymana. Dach przykryty jakaś folią czy czymś, pogoda jaka jest każdy widzi. Ehh... szkoda gadać

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

highend pisze:
Nowy123 pisze:
pr7emo pisze:media grają na wzrost usdjpy :cry:

rzadko widać by coś pisali o wzrostach, zawsze z kontekstu spadku
:wink:
czyli rzeźnik też w dół... tak jak myślałem..

pszenica już po 552.... mamy trend wzrostowy - to ja zostawiam i sobie idę,
rynek pracuje dla trendtraderów :mrgreen: :564:
mam nadzieję, że chłopaki od eSek mieli SL.
i bawełna (cotton) podąży za pszenicą. Odrobiłem lekcje w weekend.
ja wczesnej jesli gramy 3 na d1 i na 1 h 4 wypada to tak USDJPY w dol i dalsze UP trzeb obserwowac bo jesli to tylko ABC na D1 to moga co innego rysnac

Awatar użytkownika
Ciapul
Maniak
Maniak
Posty: 3649
Rejestracja: 11 mar 2006, 14:41

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Ciapul »

Panoptic pisze: Ciapul do prawa pracy już się przyzwyczailiśmy i problemów z pracownikami nie ma
A ilu pracowników zatrudniasz ? Wiesz jakie są Twoje obowiązki kiedy przekraczasz 25 etatów ? A wiesz ile kosztuje Cię pracownik jeżeli jest to kobieta i zajdzie w ciąże ? Wiec nie opowiadaj mi że nie ma problemów z pracownikami... Pracownik Kolego to SYNONIM PROBLEMU Jakiś czas temu miałem ich blisko 150 ale w pewnym momencie powiedziałem dość...
Panoptic pisze:jest jeden problem w małych i średnich firmach i to taki, że na rynku brakuje pieniądza.
tu się też nie zgodzę... pieniądz jest, natomiast firmy nie mają ochoty ich wydawać... co nie jest dziwne kiedy zewsząd trąbi się o kryzysie...
Panoptic pisze:Każdy prowadzący działalność gospodarczą czy spółkę boryka się z deflacją na swoich usługach.
Tutaj akurat sie zgadzam, ale to niestety wina nas samych... i UZP...
Panoptic pisze:Komornicy proszą się na licytacjach żeby ktoś coś kupił co 7lat wstecz byłoby absurdem
na temat tej bandy jeb... nierobów nie będę się wypowiadał...

-- Dodano: pn 04-08-2014, 16:46 --

a tutaj kolejny przykład debilizmu w XXI wieku :

drugi etap ukraińskich sankcji może objąć wprowadzenia ograniczeń na udział spółek z rosyjskim kapitałem w prywatyzacji i państwowych przetargach, a także ustanowienie zakazu działalności firm gazowych z Rosji na rynku Ukrainy.

a dwa miesiące temu na kolanach prosili o ruski gaz...
a banda jełopół-pismaków zaraz będzie pisała o wrednych ruskich co to z gazu robią narzędzie polityki...

dzisiaj czytałem niezły tekst : skoro ten malezyjski samolot strącili rosjanie a nie ukraincy to czemu nikt nie lata nad ukrainą a nie nad rosją ?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2014, 16:47 przez Ciapul, łącznie zmieniany 1 raz.
Fakt, że meduza przeżyła 650 milionów lat bez mózgu daje nadzieję wielu ludziom...

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

wyszedłem z eSek na usdjpy, dziś poniedziałek to pewnie cofną na wystarczającym zakresie

fala m30 rozciągnięta i zrobiony rgr na wykresie h1
poza tym zyskałem już dosyć :D
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
melpomena
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 929
Rejestracja: 06 kwie 2014, 12:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: melpomena »

Ciapul pisze:a pokaż mi sprawę w sądzie pracy wygraną przez pracodawcę
Gdyby nie tajemnica zawodowa, to mogłabym pokazać ;-).
A tak serio, to masz Ciapul - niestety - rację. A dzieje się tak dlatego, że pracownicy mają silniejsze związki zawodowe niż my, pracodawcy, nasze organizacje.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2014, 16:59 przez melpomena, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

mi się to nie podoba w zwolennikach Rosji że ten kraj nic Światu nigdy nie dał
płytę winyla i w zasadzie tyle :)
wszystkie swoje finanse koncentrowali na wojsku by bronił ich ogromnej powierzchni
nie rozumiem podejścia, że banksterka zalazła za skórę i należy do krajów zachodu to od razu trzeba wspierać Rosjan

no dobra wyparli Hitlera z powrotem, ale dla równowagi kto nas zamknął pod zaborami??
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Panoptic
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 24 kwie 2014, 14:58

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Panoptic »

Ciapul ja z takim rozmachem nie działam i moje zatrudnienie sięga maksymalnie kilkanaście osób. Nie wiem jak u ciebie ale ja nie płacę mniej sprzątaczce jak 12pln netto i tyle samo pracownikowi od najprostszych prac remontowych. Miałem czas kombinowania na pracownikach i powiem szczerze to ma krótkie nogi bo ściągasz sobie podobnych do siebie którzy i ciebie wcześniej czy później okradną i tak w kółko.....Zwróć uwagę, że nawet supermarkety dostrzegły to, że kończy się wyzysk i podniosły pensje kasjerką. Na wyzysku możesz zarobić pod warunkiem, że jesteś eksporterem bądź korporacją, ale na rynku lokalnym liczy się tylko i wyłącznie przepływ pieniądza. Dlatego małe i średnie firmy sa motorami gospodarki.
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

simon000111
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1064
Rejestracja: 18 cze 2014, 18:26

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: simon000111 »

Ma ktoś jakiś pomysł na złoto ?
Na srebrze jesteśmy w ciekawym miejscu na wykresie, ale co ze złotem? Wygląda na spadek.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2014, 17:51 przez simon000111, łącznie zmieniany 1 raz.
To czy mam rację na rynku, sprawdzam spekulacją.

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 04.08.2014

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

Czy kiwi jeszcze zobaczy co na 84 słychać czy można o tym zapomnieć??
windsurfing na falach trendu

Zablokowany