DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 04 mar 2014, 00:00

Wzrost
7
22%
Bez zmian
1
3%
Spadek
24
75%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

:wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

kuchara23
Gaduła
Gaduła
Posty: 275
Rejestracja: 28 gru 2009, 10:12

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: kuchara23 »

Biorąc pod uwagę eskalację napięcia, prawdopodobną degradację Rosji na arenie międzynarodowej i ewentualnie zamrażanie aktywów rosyjskiej elity, można oczekiwać dalszej przeceny rubla.

RUR

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

highend pisze: ale być może jutro skończy się panika i tyle...
:shock: :shock: :shock:


edek h4 - wrzucałem w piątek, wrzucałem dziś rano... tylko koszyczek nadstawić i pipsy same lecą...

https://www.tradingview.com/x/rRlGFtgs/

złotówka też pięknie target zrobiła na h1 dziś - świeca dzienna na 600 pipsów? :shock: - Władimir Władimirowicz napędził koniunkturę

https://www.tradingview.com/x/LJyRBpaj/
Ostatnio zmieniony 03 mar 2014, 22:16 przez atlanticos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

4ex
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 15 paź 2013, 15:41

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: 4ex »

Bemowo1 pisze:
as28 pisze:
A miałem Cię za rozsądnego człowieka,
a ty w taką propagandę wierzysz :cry:
Armia rosyjska jest w rękach psychola - więc po tym, co miało miejse na Ukrainie - to po putinie mogę spodziewać się jeszcze gorszej rozgrywki.

Tym światem nie rządzą normalni ludzie - ten świat to matrixofikcja

też mialem Cię za rozumiejącego sytuację, Putin to nie psychol, to bardzo dobry i skuteczny polityk,
piszesz psychol bo co ? bo chce swoją kasę ? a po drugiej stronie kto jest ? z kim ma ktokolwiek rozmawiać o kasie ?
nawet ukraińcy nie wiedzą kto rządzi krajem, a chyba nie uważasz że jest w tym wszystkim jakikolwiek inny ważniejszy argument od kasy ? to samo robią amerykanie i też się nikogo o zgodę nie pytają ...

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

atlanticos pisze:
highend pisze: ale być może jutro skończy się panika i tyle...
:shock: :shock: :shock:
panika na giełdach i walutach jak nasze PLN - bo np. nikt nie zaatakuje ukrainy o 5.00 rano.... co w tym szokującego?
w takim USA spokojnie, na koniec sesji myślałem, że będą uciekać z akcji przed jutrem, a oni sobie jeszcze dokupowali dipy ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

highend pisze:
atlanticos pisze:
highend pisze: ale być może jutro skończy się panika i tyle...
:shock: :shock: :shock:
panika na giełdach i walutach jak nasze PLN - bo np. nikt nie zaatakuje ukrainy o 5.00 rano.... co w tym szokującego?
w takim USA spokojnie, na koniec sesji myślałem, że będą uciekać z akcji przed jutrem, a oni sobie jeszcze dokupowali dipy ;)

nie no jasne że jutro panika minie - Putin wyjdzie i powie "żartowałem" :568: :mrgreen: Merkel dziś powiedziała że on stracił kontakt z rzeczywistością a ja mam wrażenie że Putin jest jedynym który tego kontaktu nie stracił... On ma dokładnie obmyślony plan, którego się trzyma, a wszyscy wokoło się tylko okłamują i łudzą...
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

4ex pisze:
Bemowo1 pisze:
as28 pisze:
A miałem Cię za rozsądnego człowieka,
a ty w taką propagandę wierzysz :cry:
Armia rosyjska jest w rękach psychola - więc po tym, co miało miejse na Ukrainie - to po putinie mogę spodziewać się jeszcze gorszej rozgrywki.

Tym światem nie rządzą normalni ludzie - ten świat to matrixofikcja

też mialem Cię za rozumiejącego sytuację, Putin to nie psychol, to bardzo dobry i skuteczny polityk,
piszesz psychol bo co ? bo chce swoją kasę ? a po drugiej stronie kto jest ? z kim ma ktokolwiek rozmawiać o kasie ?
nawet ukraińcy nie wiedzą kto rządzi krajem, a chyba nie uważasz że jest w tym wszystkim jakikolwiek inny ważniejszy argument od kasy ? to samo robią amerykanie i też się nikogo o zgodę nie pytają ...

wodzie ze nie ktorym ta papka i propaganda serwowana w mediach na temat PUTINA zadziala doskonele

ZLO psychol itp itd :)

a za to USA jest dobre w imie terroryzmu :)

Obrazek

smiesza mnie te teksy ze to psychol glupek itp on doskonale wie co robi jak z SYRIA :))

tak jak ze sie wystraszyl MELKER :)

http://debka.com/article/23724/Moscow-w ... in-Ukraine

However, according to our US and Russian sources, Putin is after hard, practical strategic gains, principally, a demilitarized Crimea that would not threaten Russia from its western doorstep.
In fact, the Russian president has couched his demands for further negotiations under four headings:

1. The Kiev government whichever form it takes must sign an obligation to abstain from any ties with NATO.
2. Neither the US, NATO or any other power will deploy X-Band or BX-1 radar stations on Ukraine territory whether on land, sea or air. This guarantee would additionally cover elements of an anti-missile missile shield and ballistic missiles placing Russia in their sights.
3. Restrictions will govern the types of weapons allowed the Ukrainian army.
4. Local military bodies will be established to protect the Russian-speaking and ethnic Russian regions of Ukraine.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2014, 22:26 przez Nowy123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

4ex pisze:

też mialem Cię za rozumiejącego sytuację, Putin to nie psychol, to bardzo dobry i skuteczny polityk,
piszesz psychol bo co ? bo chce swoją kasę ? a po drugiej stronie kto jest ? z kim ma ktokolwiek rozmawiać o kasie ?
nawet ukraińcy nie wiedzą kto rządzi krajem, a chyba nie uważasz że jest w tym wszystkim jakikolwiek inny ważniejszy argument od kasy ? to samo robią amerykanie i też się nikogo o zgodę nie pytają ...
Putin to psychol, tydzień temu uważałem go za mądrego polityka (silnego, który potrafi trzymać ruski naród za ryj - taki model w rosji jest właściwy, inny nie działa)- teraz uważam, że to psychopata. - dlaczego?
od kilkunastu tygodni rubel osłabia się - rozliczenia głównie są w dolarze -dzisiejsza interwencja BOR nie wiele wpłynęła na relację rubla do głównych walut.
Osłabiając walutę surowce będą sprzedawane za grosze - import dla rosji będzie 'drogi'

Jaką swoją kasę - on chce być właścicielem ziemi, która nie należy do rosji
Stwierdzenie ruskich - nie oddamy Krymu - jak można oddać coś czego nie jesteśmy właścicielem.

A propaganda w rosji - pierwsza klasa - naród ruski kupuje wszystko.

MARFOR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 02 gru 2013, 14:26

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MARFOR »

To samo myślę co Agtlanticos

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 03.03.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

atlanticos pisze: nie no jasne że jutro panika minie - Putin wyjdzie i powie "żartowałem" :568: :mrgreen: Merkel dziś powiedziała że on stracił kontakt z rzeczywistością a ja mam wrażenie że Putin jest jedynym który tego kontaktu nie stracił... On ma dokładnie obmyślony plan, którego się trzyma, a wszyscy wokoło się tylko okłamują i łudzą...
Bardziej chodziło mi o to, że rynek oswoi się z sytuacją i panika minie. Ot co. Jak to mawiał "Laska" - 'trzeba się wyluzować" ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Zablokowany