DayTrading: Piątek 31.05.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

eliroPL pisze:
31 maja 2019, 10:29

Kermit a masz pomysł na ropę WTI?
o ile w środę po pieknej świecy mozna bylo byc optymista byczym o tyle wczoraj w zasadzie szanse na podwojny szczyt przy 66$ zostaly pogrzebane, a potencjalna flaga zanegowana. Nie ma szans na zanegowanie dziś spadkowego sygnalu miesiecznego na wskaźnikach i swiecy miesiecznej wiec jedyne na co mozna liczyc to na wystapienie korekty w czerwcu w okolice 60$ i tam lub 1-2$ wyzej powinna pojawic sie ponowna kontra niedzwiedzi pod kontynuacje ruchu w dół.
Szanse na odreagowanie ponowne w okolice 60$ sa wg mnie spore bo mamy po pierwsze szeroka strefe popytu rozciagajaca sie od 54 do 58$, po drugie dwie pokrywajace sie formacje harmoniczne wsparte okolicami pivota rocznego, po 3 OPEC w czerwcu. Obecnie widzialbym ruch mniej wiecej tak jak na wykresie z SL'em na 54$ bo tam cena zaneguje zwierzaki i strefe wsparcia ewentualnie pozostaje czekac na wystapienie korekty i dopiero w okolicach 60$ podlaczyc sie z kierunkiem sygnalu miesiecznego w doł

WTI
harmoniczna 1
https://www.tradingview.com/x/kHFuW7Jy/

harmoniczna 2
https://www.tradingview.com/x/S1aZhx1A/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Graal gdzieś tam jest ale nie mamy chyba aż tak rozwiniętych mózgów :P
poza tym jeżeli miałbym go szukać to bardziej w rozumieniu matematycznym niż kreskowo wykresowym

a tak BTW dzisiaj forex mnie zjada jak wyborcy obietnice ....
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

GBPJPYWeekly.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

archog
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: 29 kwie 2013, 08:04

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: archog »

Kupuje daxa dziś wg mnie zrobili już minimum zasięgu C w dużym abc i nawet w kanale maja blisko dna już i powinni nieco odbić w przyszłym tygodniu. Ryzyk fizyk. Bo do 11330 mogą pogłębić
Moje komentarze i opinie nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Awatar użytkownika
Gotti
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2019, 12:15

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: Gotti »

Bez zbędnego tłumaczenia, pitolenia o zamknięciu pozycji na BE w ostatniej chwili - L AUDJPY spisany na straty.
Jesli gbp zechce się odegrać na aud i nzd
https://www.tradingview.com/x/jN8aEfql/
https://www.tradingview.com/x/Pw48IF8f/
i utworzy sie formacja kontynuacji (np flaga) pozostanie dolaczyc sie do ruchu.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

rzeźnik h1 - analogiczna sytuacja jak z trójkatem wczoraj na indexie dolara. Mamy 4 odbicia wewnatrz klina i obecnie 5 ktore moze (ale nie musi) okazac sie falszywym wybiciem. Obecnie ewentualny powrot do klina potwierdzony na wskaznikach IMO oznaczałby przesilenie i słabość niedźwiedzi. Wtedy szukałbym pozycji L z Sl'em tuż poniżej dzisiejszego dołka i pierwszym TP w okolicach 139,40 - 139,50

https://www.tradingview.com/x/kLQyA92y/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
31 maja 2019, 11:43
rzeźnik h1 - analogiczna sytuacja jak z trójkatem wczoraj na indexie dolara. Mamy 4 odbicia wewnatrz klina i obecnie 5 ktore moze (ale nie musi) okazac sie falszywym wybiciem. Obecnie ewentualny powrot do klina potwierdzony na wskaznikach IMO oznaczałby przesilenie i słabość niedźwiedzi. Wtedy szukałbym pozycji L z Sl'em tuż poniżej dzisiejszego dołka i pierwszym TP w okolicach 139,40 - 139,50

https://www.tradingview.com/x/kLQyA92y/
EURGBP h4 dywergencja i S, to by mi pasowało.

Awatar użytkownika
marcinmijagi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 790
Rejestracja: 23 sty 2012, 13:26

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: marcinmijagi »

GBP/PLN- Czy widzi ktos szanse na wzrosty?
Cytaty, pipsów nie dają.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Wszystkie kary na mnie idą :D
ale czerwono ja pitolę jak za okupacji przez Ruskich .... :D

dawać mnie wsparcie !!!! Panikuję !!!#$#
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 31.05.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Ski na kablu zamkniete, najwyzsza z 1.43 :)

Zablokowany