DayTrading: Piątek 29.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

PipsKong pisze:
29 lis 2019, 16:21
gdzieś mi przez chwilkę przez myśl przeleciało że mogę przegrać te 2K :roll:
odpowiem Ci tak. Jeśli dziś wybronią dolną bandę trójkąta i orgra z wykresu dziennego i tygodniowego to w zasadzie można powiedziec że pozamiatane a świeczka grudniowa na edku IMO ma szanse byc najwieksza od 2 lat!!!. Trojkat zwęża się na tyle, że cały grudzien w nim konsoli nie bedzie bo braknie miejsca wiec na 99% wyjdziemy z niego w tym roku. A skoro byłaby wybroniona dolna banda formacji po fałszywym wybiciu to w zdecydowanej wiekszości dzieje się tak że wyjście z formacji jest w kierunku przeciwnym do falszywki. Ale to jak zawsze moj punkt widzenia bardzo subiektywny moj Kolego (chyba moge tak napisac akurat do Ciebie Kongu) :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Zobaczymy jak dzis zamkna miesiac....jedyne co mnie niepokoi jeszcze to poprawienie dzis lekkie dolka bo Jankesi tego nie lubia i moga sie starać cofnac ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

:shock: :shock: nie wierzę że tego nie zgaszą na koniec dnia :shock: :shock:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Ale dziś wszystko lata ładnie bardzo dobry dzień w końcu koniec miesiąca chyba zacznę grać tylko ostatni tydzień miesiąca. Na ropie ładny prezent zrobili mi, bez news ładnie poszli na ropie i gas :)

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Xab , jeszcze z pół dolca może być down. 55,5

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

i po edku :)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Kongu wszystko jest możliwe, zgaszenie tego również dlatego zamkniecie miesiaca bedzie dla mnie mialo duze znaczenie w kontekscie grudnia. Dziś mamy ostateczne kształtowanie swieczki miesiecznej wiec zabawa trwa
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PipsKong pisze:
29 lis 2019, 17:03
i po edku :)
:)
i po kangurze

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Kermit pisze:
29 lis 2019, 17:03
Kongu wszystko jest możliwe, zgaszenie tego również dlatego zamkniecie miesiaca bedzie dla mnie mialo duze znaczenie w kontekscie grudnia. Dziś mamy ostateczne kształtowanie swieczki miesiecznej wiec zabawa trwa
weź pod uwagę że dzisiaj są skrócone godziny handlu (19,30)
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kangur poprawil o te wspomniane 5 pipsow wczorajszy dolek. Moze teraz wreszcie ruszyc w gore gonic kolege edka. Przy okazji przerobili kanał na klin wiec bardzo dobry rr sie zrobil pod wzrosty
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany