DayTrading: Piątek 29.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lis 2019, 23:05
Tomasz196407 pisze:
29 lis 2019, 22:56
Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lis 2019, 22:53
No co tu dużo gadać, wszystko weszło idealnie na wykresie który wstawiałem już z pińćset razy.

Edek post962172.html#p962172

Pozniej wstawialem dalsze losy wykresu ale zacznijmy od bazowego scenariusza z wybiciem w górę, pozniej spadkiem w dół i teraz w górę. Mozliwe ze z tego urodzi się Trzecia fala na D1.
NT cosadzisz o miesiecznych świecach :D au i eu
Ma się to dokładnie tak jak wtedy gdy pisałem o GBPAUD a Ty byles po stronie przeciwnej i zobaczmy gdzie dzis jest GBPAUD ;) Trejdu na 1500 pipsów nie trzymalem ale zarobilem 1500 pipsow w wielu transakacjach na tej parze grajac wzrosty.
Co do EURUSD to miesięczna jest niezanegowana hossa. Na AUDUSD hossy miesięcznej nigdy nie było ale jest tygodniowa która trzyma i dzienna. Trzeba poszukać ;)

GBPAUD post952562.html#p952562

Dla przypomnienia wykresy :)

Co do black Friday to cena konsoli jest taka sama jaka była w czerwcu / lipcu bo wtedy chcialem kupic i chodzila po 1300, wczoraj kostowala 1750 a na black friday obnizyli na 1344 ;) tak ze mam pelna swiadomosc ale kupilem tak na prawde po normalnej cenie :)

@Cajto smugi kondensacyjne to prawda :P Działają na niebie trując ludzi jak i na wykresie ;)
Raczej pytam o znaczenie obecnej a nie poprzednie! co wiesz dokładnie co sądze o tej hossie - juz tu sie nauczyłem że pisze sie tak jak kazdemu pasuje.
Ale o GA to kolego NT chyba coś pomyliłeś bo ja wypowiadałem sie o GCAD i akurat cena nie była po Twojej myśli :p
Nieważne zapytałem tylko z ciekawości

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tomasz196407 pisze:
29 lis 2019, 23:14
Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lis 2019, 23:05
Tomasz196407 pisze:
29 lis 2019, 22:56


NT cosadzisz o miesiecznych świecach :D au i eu
Ma się to dokładnie tak jak wtedy gdy pisałem o GBPAUD a Ty byles po stronie przeciwnej i zobaczmy gdzie dzis jest GBPAUD ;) Trejdu na 1500 pipsów nie trzymalem ale zarobilem 1500 pipsow w wielu transakacjach na tej parze grajac wzrosty.
Co do EURUSD to miesięczna jest niezanegowana hossa. Na AUDUSD hossy miesięcznej nigdy nie było ale jest tygodniowa która trzyma i dzienna. Trzeba poszukać ;)

GBPAUD post952562.html#p952562

Dla przypomnienia wykresy :)

Co do black Friday to cena konsoli jest taka sama jaka była w czerwcu / lipcu bo wtedy chcialem kupic i chodzila po 1300, wczoraj kostowala 1750 a na black friday obnizyli na 1344 ;) tak ze mam pelna swiadomosc ale kupilem tak na prawde po normalnej cenie :)

@Cajto smugi kondensacyjne to prawda :P Działają na niebie trując ludzi jak i na wykresie ;)
Raczej pytam o znaczenie obecnej a nie poprzednie! co wiesz dokładnie co sądze o tej hossie - juz tu sie nauczyłem że pisze sie tak jak kazdemu pasuje.
Ale o GA to kolego NT chyba coś pomyliłeś bo ja wypowiadałem sie o GCAD i akurat cena nie była po Twojej myśli :p
Nieważne zapytałem tylko z ciekawości
Tomasz powiem tak, Świeca miesięczna jest niezanegowana dopóki kolejna nie skończy się poniżej niej. W tym czasie edek może nawet jebnąć w dół 400-500 pestek i domknąć lukę sprzed prawie 3 lat po czym wrócić 500 pipsów przed końcem Grudnia i hossa jest dalej w grze :) Ja tak respektuję świece. :564:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lis 2019, 23:18
Tomasz196407 pisze:
29 lis 2019, 23:14
Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lis 2019, 23:05


Ma się to dokładnie tak jak wtedy gdy pisałem o GBPAUD a Ty byles po stronie przeciwnej i zobaczmy gdzie dzis jest GBPAUD ;) Trejdu na 1500 pipsów nie trzymalem ale zarobilem 1500 pipsow w wielu transakacjach na tej parze grajac wzrosty.
Co do EURUSD to miesięczna jest niezanegowana hossa. Na AUDUSD hossy miesięcznej nigdy nie było ale jest tygodniowa która trzyma i dzienna. Trzeba poszukać ;)

GBPAUD post952562.html#p952562

Dla przypomnienia wykresy :)

Co do black Friday to cena konsoli jest taka sama jaka była w czerwcu / lipcu bo wtedy chcialem kupic i chodzila po 1300, wczoraj kostowala 1750 a na black friday obnizyli na 1344 ;) tak ze mam pelna swiadomosc ale kupilem tak na prawde po normalnej cenie :)

@Cajto smugi kondensacyjne to prawda :P Działają na niebie trując ludzi jak i na wykresie ;)
Raczej pytam o znaczenie obecnej a nie poprzednie! co wiesz dokładnie co sądze o tej hossie - juz tu sie nauczyłem że pisze sie tak jak kazdemu pasuje.
Ale o GA to kolego NT chyba coś pomyliłeś bo ja wypowiadałem sie o GCAD i akurat cena nie była po Twojej myśli :p
Nieważne zapytałem tylko z ciekawości
Tomasz powiem tak, Świeca miesięczna jest niezanegowana dopóki kolejna nie skończy się poniżej niej. W tym czasie edek może nawet jebnąć w dół 400-500 pestek i domknąć lukę sprzed prawie 3 lat po czym wrócić 500 pipsów przed końcem Grudnia i hossa jest dalej w grze :) Ja tak respektuję świece. :564:
NP NT,
napisałem wyżej w czym rzecz
a bardzo dobrze że są dyskusje a nie świecący obraz wykresu i patrzące forumowiczów twarze :564: i cichosza

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szuler pisze:
29 lis 2019, 19:29
szuler pisze:
29 lis 2019, 17:50
szuler pisze:
29 lis 2019, 17:00
Xab , jeszcze z pół dolca może być down. 55,5
https://invst.ly/oul5q
i tak też może być
https://invst.ly/oum5m
z jednej strony troche zaluje ze mnie nie bylo bo u mojego brka bylo 55 a zamkniecie 55,42
ale znajac siebie dawno bym te swoja ske zgasil i mial pewnie kilka elek na minusie
zakladalem ze choc wyjda nad 59 a oczywiscie wywalili numer i zeszli z nizej :?:
najgorsze to jest to ze patrzac na dzienny ja :shock: za bardzo nie wiem co dalej
tu trzeba kogos z jakas lepsza wizja bo ja jestem za cienki mam ski u obu brokow czyli :D
jakies wykresy moze dzis wrzuce ale zdecyd pozniej
to samo z innymi pozycjami ktore gram za dobrze wszystkie weszly i w zasadzie pewnie najmadrzej bym zrobil jakbym wszystko zgasil na otwarciu rynku o czym pomysle bo suma z dnia przkracza wyzraznie minimum
piszac mialem ten swoj rok i zakonczenie robic delikatnie a wyszedle z tego karnawal czyli super
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

nuda :D
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Widze, niektorzy sie podniecili po akcji reanimacyjnej na edku.

Swoją drogą to jest koniec miesiaca i trzeba zyski spieniężyć bo tylko od takich jest bonus... fed i chiny tu nie ma nic do tego...
Nie takie rzeczy na koniec miesiaca sie zdarzaly.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
SZULER to z dziennego i wczesniej byla jakas mozlwosc ze pojdzie na 60
a teraz to w sumie tez moga byc spadki
ja tego dalej nie widze dobrze ze mam ske
https://iv.pl/image/GrzDTN3
germany 30 dax
tu to samo tu bp a niby lki na glow mam ale kierunku nie czuje tez bo w zasadzie co pisalem 200-300 i tak chodzili caly tydzien z knocikami
to m15
https://iv.pl/image/GrzDl3o

eur/dol
to h4 tu dalej bez rozstrzygniecia no fakt ciut odbili ale dalej nieb prost z zasiegu 2 szczycikow w celu
lke mam mocn.
https://iv.pl/image/GrzDuKB

i dolaryusd/pl
teoret ok 2 groszy na 3 mocn sss to w sumie zysk okok
ale tez jakos narazie malo widac nawet na h1
https://iv.pl/image/Grzj50r
spok balowania lub oddychania w weekend
pepsiak mialo byc dziss bez gazzzzu ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
29 lis 2019, 14:19
Kermit pisze:
29 lis 2019, 14:18
PipsKong pisze:
29 lis 2019, 14:14
stawiam 2000 zł. że nie zrobią w tym roku już nawet 1.1150 :D
przyjmuje :564:
mówię totalnie serio teraz ;]
Miałem zaległości od środy. Jak się to czytało dzisiaj? No cóż, ...
Ale jest i rodzynek. za to was lubię. Nie obraź się Kermit, ale teraz za Kongiem. Słabo widzę w tym roku wzrosty na edim. Ale może będzie to "pocałunek śmierci"? Zobaczymy za miesiąc. Stawiam na poziomą konsolę. Raptem zostały 3 tygodnie.
Jak wam się chce to napiszcie jak widzicie na koniec roku kabla, rzeźnika, złotko, sreberko. Może ujka, coś o nim ostatnio cicho.
Cajto - fajne wykresy, ale. Jak na czarnym tle wstawiasz granatowe kreski to jedynie jak mogę to wytłumaczyć to maskowanie przed Kongiem, żeby ci ich nie powciągał. :D Spójrz na kogoś dużo lepszego od kresek, chociażby Świeżaka. Tam to widać, aż się oczy cieszą. :568:
Pozdrawiam wszystkich i wielu pipsów.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

krab29 pisze:
30 lis 2019, 15:24
Cajto - fajne wykresy, ale. Jak na czarnym tle wstawiasz granatowe kreski to jedynie jak mogę to wytłumaczyć to maskowanie przed Kongiem, żeby ci ich nie powciągał. :D Spójrz na kogoś dużo lepszego od kresek, chociażby Świeżaka. Tam to widać, aż się oczy cieszą. :568:
Pozdrawiam wszystkich i wielu pipsów.
Taka kolorystyka jest dla mnie optymalna, strefy, linie i reszta są dodatkiem. Najważniejsze są dla mnie świece, gdybym kreślił żółte linie grube na centymetr, strefy malował na biało, a fibo wrzucał lila róż... choinkę lubię, ale w Święta :wink:

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 29.11.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

XAB pisze:
30 lis 2019, 08:48
szuler pisze:
29 lis 2019, 19:29
szuler pisze:
29 lis 2019, 17:50

https://invst.ly/oul5q
i tak też może być
https://invst.ly/oum5m
z jednej strony troche zaluje ze mnie nie bylo bo u mojego brka bylo 55 a zamkniecie 55,42
ale znajac siebie dawno bym te swoja ske zgasil i mial pewnie kilka elek na minusie
zakladalem ze choc wyjda nad 59 a oczywiscie wywalili numer i zeszli z nizej :?:
najgorsze to jest to ze patrzac na dzienny ja :shock: za bardzo nie wiem co dalej
tu trzeba kogos z jakas lepsza wizja bo ja jestem za cienki mam ski u obu brokow czyli :D
jakies wykresy moze dzis wrzuce ale zdecyd pozniej
to samo z innymi pozycjami ktore gram za dobrze wszystkie weszly i w zasadzie pewnie najmadrzej bym zrobil jakbym wszystko zgasil na otwarciu rynku o czym pomysle bo suma z dnia przkracza wyzraznie minimum
piszac mialem ten swoj rok i zakonczenie robic delikatnie a wyszedle z tego karnawal czyli super
chwilę stoję z boku
brak pomysłu
a tu na 1W może być coś takiego
https://invst.ly/ou-bt

Zablokowany