DayTrading: Piątek 29.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 29.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

qduaty pisze:
31 maja 2020, 22:48
Sprawdzilem specjalnie u 3 roznych zanim napisalem.. wsio zamkniete do 23 czasu pl..
to porzadny broker opisany u nas na forum zadna tam hjna z cypru czy z maroka nie wazne mnie nie wywalił wiec nie ma problemu
dlatego pytalem bo mam u 2 a numer byl tylko u niego mam u niego usd/pl
i pierwszy raz od pol roku widze ze tez wali wa,,lki pora sie wyautowac
ale na usd/pl wałka nie bylo tylko na edku :shock:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, 23:05 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 29.05.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Srednio porzadny skoro wyj.bal ci taka kreche w dol a rynek sie z luka w gore na edku otworzyl 8)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 29.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

qduaty pisze:
31 maja 2020, 23:02
Srednio porzadny skoro wyj.bal ci taka kreche w dol a rynek sie z luka w gore na edku otworzyl 8)
nic dodac nic ujac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 29.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

trzeba sie przyjrzec ukladom miesiecznym na wskaznikach i swieczkach co sie tam szykuje interesujacego
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 29.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

1 raz taki numer wali , sam jestem w szoku
nawet sprawdzalem zrobil to tylko na edku a na powiazanych z edkiem normalne otwarcie
sygnał dal wiec sobie go szybko odpuszczam i tyle
wez tu polec komukolwiek jakiegos brokera czesto tu ktos pyta u kogo masz rachunek
szok potem ten ktos by mial cale zycie pretensje i dlatego choc sporo osob mnie pyta
polecam gogle a potem dziwia sie ze nie podaje nikomu co jak i gdzie mam wiadomo dlaczego bo to nie 1 i nie ostatni ktory takiego typu numerki wali :568:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, 23:30 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

maniekjg
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2009, 16:10

Re: DayTrading: Piątek 29.05.2020

Nieprzeczytany post autor: maniekjg »

nie gonił bym do zamknięcia luki na e/u , spora luka na t_note i zaraz wypadnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi "rekomendacji". Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Zablokowany