DayTrading: Piątek 26.02.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Timrek
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:05

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Timrek »

WestWorld pisze:
27 lut 2021, 03:32
Zwala stulecia zaplanowana, to co bylo w marcu to bedzie nic przy tym. Wszyscy czekaja na maj/czerwiec wiec nei wykluczone ze bedzie niespodzianka w marcu. OK baxio niewykluczone ze jeszcze ci te 4200 zrobia i co z tego jak pozniej sie to zawali, ja moge trzymac nawet do 5000 zamykam kompa i mam to w D.
Obrazek

Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Asset »

Timrek pisze:
27 lut 2021, 10:06
WestWorld pisze:
27 lut 2021, 03:32
Zwala stulecia zaplanowana, to co bylo w marcu to bedzie nic przy tym. Wszyscy czekaja na maj/czerwiec wiec nei wykluczone ze bedzie niespodzianka w marcu. OK baxio niewykluczone ze jeszcze ci te 4200 zrobia i co z tego jak pozniej sie to zawali, ja moge trzymac nawet do 5000 zamykam kompa i mam to w D.
Obrazek
Może WestWorld kieruje się tymi przesłankami https://www.fxmag.pl/artykul/podatek-od ... inwestorow, które faktycznie mogą sprawić, że nastąpi większa korekta. Ja osobiście w to nie wierzę. Sądzę, że możemy lecieć na nowe szczyty,

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

To wszystko sa tylko czcze gadki bedzie 4200 czy nizej 3700 powiedzmy na sp500
mnie obchodzi tylko jedno? by zalozenie ze beda w ciagu tygodnia wzrosty? bylo dobre
10 m-cy obrabiam ski i lki w ten sam sposob w dwie strony zysk i moje zalozenie wyszlo ,
czyli 10 razy zarobilem w obie strony mniej lub bardzo dobrze
wiec od dawna musze liczyc sie z pomyłką i biorę ja pod uwagę
Po to slki tzw do gry i tzw slkę obowiazkowa? by nie dopuscic do wiekszej straty niz powiedzmy 10 procent straty kazdy musi znac swa strate makssssssss
a czy tp 10 proc depozytu czy powiedzmy miesiecznego zysku czy tygodniowego to tylko twoja kasa czy moja i twoja decyzja lub moja
Zakladam wzrosty i moge sie pomylic ale jesli to wycofam sie z jak najmniejsza strata lub bez i to sie liczy
na pewno np na takim sp500 nie bede trzymal pozycji nawet 40 pipsow nizej niz rynek czy 150pip na us30
bo to uwazam za zly pomysl bo jak ktos nie umie policzyc poziomu ryzyka
to taka osoba nie powinna sie fx dotykac
Rynek skakal w gore w dol w piatek kilka razy u mnie tylko na us30 i na sp500 reszta stala
i dla mnie nie bylo zadnego problemu ustawic sie na samym prawie dołku co nie znaczy ze nie mam nie mialem drobnych strat ale to nic nie znaczace straty przy pozycjonowaniu jesli beda wzrosty /wieksze tez byly i mogą byc /
mnie interesuja tylko wzrosty tydzien gora 10dni potem moga byc zwały bo pewnie juz bede mial ski

WestWorld pisze: ↑
sorki bo znajac zycie i troszke ciebie to tak samo jak masz dolce po 4 ce
to masz sp500 tez pewnie po jakies 3700 i zaczyna cie zwała interesowac jak tylko rynek spada pozdrawiam
i oby kiedys te twoje pozomy byly jak najszybciej bo mnie to zwisa ja nie mam zadnych hamerykanskich akcji i nie bede mial a dolce mam po 3,63 tylko 10 procent kasy
piszesz moze byc 5000 obawiam sie ze taki poziom by na twa psyche na pewno zadzialał
i na kieszen tez bo wtedy nawet 1ktr to strata 5koła zeta
a niestety zapomniales o jednym konstrukcja giełd dziala na takiej zasadzie by akcje rosły mnie lub wiecej
ale rosły
a nie spadaly dlatego w czasie zawsze lki beda zdrowsze
pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
27 lut 2021, 10:25
To wszystko sa tylko czcze gadki bedzie 4200 czy nizej 3700 powiedzmy na sp500
mnie obchodzi tylko jedno? by zalozenie ze beda w ciagu tygodnia wzrosty? bylo dobre
10 m-cy obrabiam ski i lki w ten sam sposob w dwie strony zysk i moje zalozenie wyszlo ,
czyli 10 razy zarobilem w obie strony mniej lub bardzo dobrze
wiec od dawna musze liczyc sie z pomyłką i biorę ja pod uwagę
Po to slki tzw do gry i tzw slkę obowiazkowa? by nie dopuscic do wiekszej straty niz powiedzmy 10 procent straty kazdy musi znac swa strate makssssssss
a czy tp 10 proc depozytu czy powiedzmy miesiecznego zysku czy tygodniowego to tylko twoja kasa czy moja i twoja decyzja lub moja
Zakladam wzrosty i moge sie pomylic ale jesli to wycofam sie z jak najmniejsza strata lub bez i to sie liczy
na pewno np na takim sp500 nie bede trzymal pozycji nawet 40 pipsow nizej niz rynek czy 150pip na us30
bo to uwazam za zly pomysl bo jak ktos nie umie policzyc poziomu ryzyka
to taka osoba nie powinna sie fx dotykac
Rynek skakal w gore w dol w piatek kilka razy u mnie tylko na us30 i na sp500 reszta stala
i dla mnie nie bylo zadnego problemu ustawic sie na samym prawie dołku co nie znaczy ze nie mam nie mialem drobnych strat ale to nic nie znaczace straty przy pozycjonowaniu jesli beda wzrosty /wieksze tez byly i mogą byc /
mnie interesuja tylko wzrosty tydzien gora 10dni potem moga byc zwały bo pewnie juz bede mial ski

WestWorld pisze: ↑
sorki bo znajac zycie i troszke ciebie to tak samo jak masz dolce po 4 ce
to masz sp500 tez pewnie po jakies 3700 i zaczyna cie zwała interesowac jak tylko rynek spada pozdrawiam
i oby kiedys te twoje pozomy byly jak najszybciej bo mnie to zwisa ja nie mam zadnych hamerykanskich akcji i nie bede mial a dolce mam po 3,63 tylko 10 procent kasy
piszesz moze byc 5000 obawiam sie ze taki poziom by na twa psyche na pewno zadzialał
i na kieszen tez bo wtedy nawet 1ktr to strata 5koła zeta
a niestety zapomniales o jednym konstrukcja giełd dziala na takiej zasadzie by akcje rosły mnie lub wiecej
ale rosły
a nie spadaly dlatego w czasie zawsze lki beda zdrowsze
pap
BAX ladna pogoda idz na spacer a nie piszesz poezje
ja siedze w pracy ale tylko do 14 i ruszam na swieze powietrze :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek nie jestem w wawie więc spoko , juz bylem nad wodą rano :564: , nawet piwko juz było bo nie musze juz autem jezdzic dzis :P
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
27 lut 2021, 11:56
doktorek nie jestem w wawie więc spoko , juz bylem nad wodą rano :564: , nawet piwko juz było bo nie musze juz autem jezdzic dzis :P
NO i tak trzymaj konsumuj troszke ta kase zarobiona
:564:

teo d.
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 28 maja 2020, 05:31

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: teo d. »

Dziwię się się że takiego mądrale nikt jeszcze nie zatrudnił? Czy sell czy buy cały czas na plusie . Tylko pogratulować fantazji.

teo d.
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 28 maja 2020, 05:31

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: teo d. »

Nie ważne kto wygrał , ale kto przetrwał (seksmisja).

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

doktorek pisze:
26 lut 2021, 22:20
SWIEZY I JAK WYTRZYMALO CI KONTO CZY WYZEROWALO :564:
Wytrzymało, ale to jest tragedia takie prowadzenie konta. Chyba zwolnie tego XAB z prowadzenia, bo jest jakaś porażka... Miało być już 500K, a tu masz.. :evil: Zostałem się na weekend przez niego z takim gównem, że szkoda na to patrzeć bo nie dał zamknąć tych zasranych L-ek jak jeszcze było można.. A dawali wyjśćw pewnym momencie. Jeszcze troche i zdmuchnie mi to całe konto, a on się dalej upiera przy LLL. Miał być zarabiający longterm a wyszło coś takiego: :evil:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 26.02.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ŚWIEZY
nic tylko narzekasz 4 konta napisałeś uwaliłeś ?
a to jedno dzięki mnie jeszcze ci zostalo ha ha ha
kupuj lki od rana będzie dobrze , ale nie koniecznie az po 100-lotow
xxxxxxxxxxx
teo-d -moze lepiej zdziwiony ciągle-mateło
piszesz
/////Dziwię się się że takiego mądrale nikt jeszcze nie zatrudnił?////////
Szukasz zatrudnienia? sorki ja mam już pracowników do sprzątania mojej działki na wiosne/ duza działka/ ha ha ha
Jest weekend ostudż trochę emocje bo widzę ze seks ci oczami zaczyna wychodzić i może przytocz jeszcze tu słowa Milera
nie wazne jak zaczął ale ważne jak kończy
Mnie zatrudnic ?kolejny dowcip
A jak ja jestem dla ciebie mądrala to ty niestety jestes przeciwieństwem tego słowa EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany