DayTrading: Piątek 25.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

trisidginto pisze:
25 paź 2019, 17:19
XAB - czy ja jestem tak bardzo "kolczasta" ? moze jestem jednak jezem ? ;)
Do milego :)
transignito
nie o to kłucie mi chodzilo na pewno nie o jeza to nie takie kolce
Język sarkastyczny niezwykle kłuje jak żądło
i jeszcze ukłucie np wiedzą czy miłosne a to jadowite kolce pomyśl
spokoju w weekend
i sorki ze w tym samym watku ale swiezy mnie oslabia znowu

swiezak :?: :?:
PISZESZ
PS2. Widze, że XAB S-ke brał na DAX-ie tak samo jak ja.. To wszystko nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Oni robią wszytko na przekór. Trzeba znaleźć inną metode na gre. I wiem już, ze nie znajde tego na M1/M5

swiezak niby ty i ja gramy dt bo ja lubie grac na MXXXXX
ale czy ty nie widzisz roznicy w pozycjach pozycjonowaniu zasadach
Ty ustawiasz ske JEDNA :!: i kwiczysz jak ci 20 pipsow podskoczy bo po prostu depo ci sie konczy lub sl ci wywala

Chopie???????????
ja rozstawiam ski 5 czy wiecej na luzie na 50 pip :568:
CZY na mniejszym luzie na 100 NAWET 150 pip
i nie ruszy mi depa nawet 200 czy 300 pip w gore jeszcze
OK stracilbym FAKT ale tylko na tym usranym wtedy usrednianiu sporo ale na pewno mniej niz 5 procent depa no ok 10 jakby przegieli ----------choc nawet sam w to nie wierzę ze tyle
ja wchodze w ski i predzej czy pozniej jakas korekcinke w dol mam ktora mi to wszystko barachło z dołu przetrzepie tak ze zamkne np ze strata ok 1k zeta gora
a potem z ostatniej z gory sce zrobie 2-3 k, i tylko najwyzej pomysle gwno nie zysk bo chcialem by lepiej wyszło
by zarabiac trzeba miec strategie zalozenie ------a ty jej nie masz :568:
100 razy ci tu nie tylko ja pisze bo o tym pisza ci tu ciagle inni
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

napisze troszke o daxie GERMANY 30 CZY FRYCKU


poczytalem wpisy na kilku blogach niekoniecznie naszych blogerow ale naszych tez
z tego co czytalem to jest masakkra?????
czesto pisalem ze na dax jest czasem tzw rzeznia do potegi
wiekszosc blogerow sugerowalo spadki
kontrakty terminowe grudniowe podobnie maja poziomy grubo nizej 11000 :?: :?: :?: a nizej 10 k tez podobno były :shock: :shock:

srednioterminowcy budowali tzw piramidke kontrakty przypomne byly po 124XX i dokladali od 12500 po 12600 po 12700
i kto wytrzymam po 12800 a tu dpa BLADA -----bo bylo juz wyzej 12900 JUZ

nawet tu u nas od czasu do czasu ktos tam wskakuje z tekstem
a czemu dax nie spada........?
a wlasnie DLATEGO
i nie jest takie pewne czy spadnie no ok moze spadnie jak wytrzepia z 50 procent leszczy na skach

bo sensownie to winien juz dawno :568: zwalic sie na pysk i spadac bez oddechu :568:
dalej
3 poprzednie kontrakty byly przewidywalne i sporo ludzi zarobilo ja tez 8) zarobilem sporo wiecej niz sporo
ale na tym ostatnim guzik nie zarobek --nawet nie liczylem czy wyszedlem juz na zero
przynajmniej na teraz jedyne co mnie nie martwi to to ze ja piramidy nie buduje i nie budowalem
bo tez bym kwiczał a tylko usredniam by byc na szczycie i mam teraz tez ski ale bezpieczne jak widac
to samo na glownym z 6pozycji nizej 1,5k straty czyli dalej pelny luz bo srednia okolice 880
TO WYKRES M30?
https://iv.pl/image/GrcbZap
https://iv.pl/image/Grcb3M7
zielony to trojkat symetryczny zas niebieski to klin wzrostowy zolty tez wzrostowy klin i jak widac 13000 jest wyraznie w grze pisalem 12950 jeszcze mozliwe ale to rynek
prosze nie zapominac o jednym tym co najbardziej istotne????

kontrakt terminowy to polowa grudnia czyli wszystko przed wami i przede mną
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a teraz o rynku dla mnie to zaczyna byc juz problem bo mi sie nakladaja mozliwe pozycje do pozycjonowania czyli na poczatku do strat
skiiiiiiiiii ropa niemiec dolar tj usd/pl
lki edek
4 tzw piramidy to o 2 za duzo wiec nie wiem czy to wszystko ogarneeeee i musze to przemyslec
KASOWO
dolary
https://iv.pl/image/GrcbuOU
edek
https://iv.pl/image/GrcgHFo
ropa
https://iv.pl/image/GrcgGi3
doliczajac do tego co wyzej frycka to na weekendt to wsio STRATYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY BRRRRRR
SPOKOJU W WEEKEND
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tak se dzisiaj rano włączyłem btc/usd. Kongu miałeś ruch, oj miałeś, jak u frywolnej osiemnastki.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Jeśli to fibo zatrybi to do istotnego szczytu pozostało ok. 20 pkt:
http://www.bankfotek.pl/view/2143605

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

karnak pisze:
26 paź 2019, 14:21
Jeśli to fibo zatrybi to do istotnego szczytu pozostało ok. 20 pkt:
http://www.bankfotek.pl/view/2143605
Jeśli to OB zatrybi to szczyt będzie na 3090.. (róbcie screeny :mrgreen: )

PS. XAB, wywieźli ci tak samo jak mnie , tylko u mnie SL zadziałał a ty to trzymasz, bo mas małe pozycyjki. Różnica jest tylko w strategi, a nie w umiejętności. To jest strategia jak u Fraktali "kiedys wróci", ale przyznaje, że i tak jest lepsza od mojej na M1 z duzymi wejściami. W sumie też mógłbym tak grac jak ty, ale wole poszukać metody, która mnie nie wozi. Nie lubie jak wykres idzie nie w ta strone co trzeba. musi byc na to sposób. Mysle, zeby i rozgrywać DT z H1, bo na dgugim koncie od "longterm" zrobiłem już 80k z 50k, a to stare DT wyszyściłem do zera ze 100k. To jest więc najgorsza strategia- grałem duzymi pozycjami na M1 na DAX-ie i indeksach amerykańskich. Musze zmienic ta strategie a H1 więcej widzę. Chce też ograniczyć gre na DAX-ie. Takie mam wnioski na dziś. To nie jest łatwa gra..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

https://wiadomosci.wp.pl/usa-donald-tru ... 989901441a

Obstawiacie jakieś luki w związku z zaistniałą sytuacją?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Obstawiam, że w związku z tym nic nie będzie. Ot, zabili własnego najemnika który im się zbuntował i poszedł swoją drogą.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

groowing
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:44

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: groowing »

Luka to bedzie jak bazuka po odwecie. Powtarzam caly czas ale mnie usuwaja. Sa zapowiedzi tak samo jak byly przez 9.11. Teraz to ma byc 3 listopad, prawdopodobnie zdetonuja ladunek jadrowy w jednym z miast w USA. Zrodla poszukajcie sobie sami.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

groowing pisze:
27 paź 2019, 16:06
Luka to bedzie jak bazuka po odwecie. Powtarzam caly czas ale mnie usuwaja. Sa zapowiedzi tak samo jak byly przez 9.11. Teraz to ma byc 3 listopad, prawdopodobnie zdetonuja ladunek jadrowy w jednym z miast w USA. Zrodla poszukajcie sobie sami.
Zaczalem czytac te strony... pisza o upadku dolara tak ze masz złą pozycję ;)

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

http://detektywprawdy.pl/2019/10/16/moz ... c1-yRCAsC8

Gdyby iść tym tropem od strony tradera i idącymi za tym argumentami to tak:

1. Mocno rosnące złoto i metale szlachetne.
2. Potężne 30 letnie OB na EURUSD.
3. Główne waluty na dnie w stosunku do dolara czyli tani rynek, idealny moment na zwrot by inwestować we wschodzące rynki bo kapitał z czołowych amerykańskich indeksów musi się gdzieś udać. Skoro 3 wojna miałaby się dziać pomiędzy Ameryką a Azją to Europa i Australia wydają się być idealnym miejscem do migracji kapitału. Wig20 wyjebałby kilka set % w ileś tam lat.
4. Japonia jako bezpieczna czyli Yen power jako bezpieczna waluta, to samo Frank i generalnie waluty Europejskie.
5. Bańka w USA - to może być powodem by jebła...

Pewnie znajdzie się więcej powodów by poprzeć tego typu teorie. Oby nic takiego nie miało miejsca. Już wolę stracić niż doświadczyć za życia tego typu wydarzeń ;)

Zablokowany