DayTrading: Piątek 25.10.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

trisidginto pisze:
25 paź 2019, 10:56
Jeszcze slowko Kermit do Ciebie - nie sprawdzilam wewnetrznych - fakt, ale D (rysunkowe C) liczone od BC (rysunkowe AB) wypada mi na 1.1206 - wiec skad 1.119 ?
z mierzenia 113% odcinka XC z mojego wykresu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

Ok, to rozumiem, ale sadze, ze poniewaz D liczone jako 161.8 od BC wypada na 127 XC,
to czy znaczyc to moze, ze jednak bedzie to nie Shark a NenStar ? to oznaczaloby obnizenie dolka jednak jeszcze troszke, bo zdaje sie NenStar nie ma ograniczenia wewnetrznego takiego jak Shark, ma inne i na dzis jest ono spelnione
czy takie rozwiazanie bierzesz pod uwage ?
przepraszam za szkolke, nie znam sie tak dobrze jak Ty, ale ten uklad pasowalby mi najbardziej
dzieki wielkie :)))

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Shedgowałem się na Kangurze. Kabel wygląda mi na mocny down, edek na średni a i Kangur ma jeszcze trochę miejsca.

Ruszą dopiero w next week.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

trisidginto pisze:
25 paź 2019, 11:22
Ok, to rozumiem, ale sadze, ze poniewaz D liczone jako 161.8 od BC wypada na 127 XC,
to czy znaczyc to moze, ze jednak bedzie to nie Shark a NenStar ? to oznaczaloby obnizenie dolka jednak jeszcze troszke, bo zdaje sie NenStar nie ma ograniczenia wewnetrznego takiego jak Shark, ma inne i na dzis jest ono spelnione
czy takie rozwiazanie bierzesz pod uwage ?
przepraszam za szkolke, nie znam sie tak dobrze jak Ty, ale ten uklad pasowalby mi najbardziej
dzieki wielkie :)))
założyłem Sharka i tego sie trzymam. Jesli chodzi o układ Nen-star to w zasadzie go pomijam bo jest bardzo niszowy, ale moze byc tak jak piszesz ze on wystapi. Bedzie to napewno widac po reakcji ceny, który ewentualnie poziom respektują. Uwazam że skoro zasięg flagi jest na 1.1202 to zanim go wypełnią może pojawic sie korekta na retest flagi. Retestu nie bedzie w przypadku Nen-star'a bo zasieg sie już wtedy wypełni w całości. A tak wogole to najpierw niech wybija flage to bedzie mozna rozkminiac dopiero co dalej ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

trisidginto
Gaduła
Gaduła
Posty: 358
Rejestracja: 26 lut 2019, 09:48

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: trisidginto »

Kermit pisze:
25 paź 2019, 11:32

założyłem Sharka i tego sie trzymam. Jesli chodzi o układ Nen-star to w zasadzie go pomijam bo jest bardzo niszowy, ale moze byc tak jak piszesz ze on wystapi. Bedzie to napewno widac po reakcji ceny, który ewentualnie poziom respektują. Uwazam że skoro zasięg flagi jest na 1.1202 to zanim go wypełnią może pojawic sie korekta na retest flagi. Retestu nie bedzie w przypadku Nen-star'a bo zasieg sie już wtedy wypełni w całości. A tak wogole to najpierw niech wybija flage to bedzie mozna rozkminiac dopiero co dalej ;)
Faktem jest, ze Shark pojawia sie znacznie czesciej - dzieki za wyjasnienia
pozdrawiam

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Na ujku może być rgr na h1.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek sie to jeszcze widze tak
jeszcze 4-5 i potem dopiero c zasieg fiolet to 1,1446 :568:
na to gram
to wykres h3
https://iv.pl/image/GrcyoN3
jak to mowia kazdy ma swoje kreski
dla mnie ta konczaca fale u mnie to C to impuls powinien pojsc gdzies z ok 1,1060 -1,1026minumum
czyli rynek jeszcze zszedl teraz zbyt plytko moge sie mylic ale tak to widze
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, 12:24 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Test
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, 12:26 przez Cblondyn, łącznie zmieniany 1 raz.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to ja tez podpowiem prosta to droga do baru zawsze powrot juz nie tak prosto
dax wreszcie jakis oddech daja zlapac 1 ska teraz

https://iv.pl/image/Grcyi2S
zolty klin juz pisalem popytowy i daje jeszcze zasieg 1295xx
myslalem ze dzis to domkna ale znowu kombinuja
to niestety taki rynek bo moze i 750 chca zrobic by podomykac ramki
https://iv.pl/image/GrcyZaO
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

4K47
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 31 maja 2019, 08:10

Re: DayTrading: Piątek 25.10.2019

Nieprzeczytany post autor: 4K47 »

szuler pisze:
25 paź 2019, 10:54
takie tam czary mary
https://invst.ly/mvn74
Dammit. BAX też przewiduje że będą spadki jeszcze na u/p. Bardzo delikatnie dzisiaj podebrałem $, ale coś czuje że więcej dokupię jak zleci...

Zablokowany