DayTrading: Piątek 23.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

zakaven pisze:
23 lip 2021, 21:16
Jak jeszcze raz będę chciał grać nygusa pod prąd, to bardzo proszę, niech ktoś mnie kur.wa kopnie w dupę. Mimo wszystko przetrzymam go i nie stracę ale kapitał zblokowany... :563: Udanego weekendu :564:
Na W1 wyrysowali potężną świece. Wg mnie jedziemy bez wiekszych korekt , jak już to tylko kosmetyka wykresowa, do poziomu w fioletowej ramce. Tam zobaczymy co sie zadzieje. Raczej nie spodziewam sie korekty typu " wodospad" zanim nie zaliczymy fioletowej ramki :idea:
Nasdaq....to pieroństwo wzrostowe jest cały czas jeszcze , korekta juz była ......ihmo

ps. RZ próbuje szortowac NQ juz chyba od miesiaca , może dłużej i też próbował go " przetrzymać " - efekt taki sobie :|

Edit . O 21:59:45 zamykam wszystko bo w poniedziałek nie bedzie jak pilnować pozycji . A zysk jest trochę ponad 30% depo . Czyli bardzo ok .
Udanego weekendu :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Myślę, że S&P podciągną jeszcze maks niecały 1%.. Jak to zrobią, to dokładam, ale ja już w s.
The only way is up

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

TsunamiPL pisze:
23 lip 2021, 21:57
Myślę, że S&P podciągną jeszcze maks niecały 1%.. Jak to zrobią, to dokładam, ale ja już w s.
po dzisiejszej H4 z godz 16ej widziałbym jeszcze jazde na 4450 ( minimum) w przyszłym tygodniu :idea:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

navik pisze:
23 lip 2021, 22:10
TsunamiPL pisze:
23 lip 2021, 21:57
Myślę, że S&P podciągną jeszcze maks niecały 1%.. Jak to zrobią, to dokładam, ale ja już w s.
po dzisiejszej H4 z godz 16ej widziałbym jeszcze jazde na 4450 ( minimum) w przyszłym tygodniu :idea:
Tak mniej więcej ten poziom (ciut niżej).
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
23 lip 2021, 22:10
TsunamiPL pisze:
23 lip 2021, 21:57
Myślę, że S&P podciągną jeszcze maks niecały 1%.. Jak to zrobią, to dokładam, ale ja już w s.
po dzisiejszej H4 z godz 16ej widziałbym jeszcze jazde na 4450 ( minimum) w przyszłym tygodniu :idea:
navik :564:
Musze ci pogratulowac strzał w lki był super i teraz juz wiem
czemu ty jak masz lki na nasdqu to ciezko ci sie z nimi rozstac :roll:
niezle daje ten twoj nygus
a tak obcyferkowalem twoj wykres bo ja tak to widze? :shock:
https://zapodaj.net/4a042e7bfda48.png.html

to na w1 takie tam widzi mi sie
https://zapodaj.net/6244f00b941cd.jpg.html
to dziennym tu zasieg na tym ruchu krska na dzis na 231
https://zapodaj.net/b3ef04c73fe2a.jpg.html
to co istotne
spfut nad kreska bo u mnie nowy szczyt wyzej 4010 /1proc wzrostu
us30 pod kreska bo 35000 bylo max /szczyt 35090?
dax pod kreska 15691 a szczyt 15810?
nasdaq wyskoczyl 15117 a bylo 14997 k /ponizej 1proc
takze poniedzialek moze byc ciekawy i moze dax bedzie rownal szereg
sroda fed? wiec coby Powellnie nie powiedzial to i tak zamieszaja rynkiem? normalka
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

robota
uzbieralem trochę esek/delikatnie bo dalej depo luzik/
czyli niby zgodnie z planem bo mialem niby od poniedzialku zaczac ale na razie jest ok , ski raczej sa z gory
Z/S jest wyzej 33k EUR i to cieszy i to bardzo

pozycje xxxx
na tabl nasdq i us30 ski
https://zapodaj.net/72669aa3829dc.jpg.html
reszta
https://zapodaj.net/8ae2059346f86.jpg.html
edek lka a dax i sp500 ska
dalej chcialbym wejsc w lki tylko karwa nie mam za bardzo jak sie przekrecic wiec skuje do znudzenia
FORUM
Zmienilem tu przekaz i nie meczę was tym moim dt ciagłymi wrzutkami
mysle ze to lepszy pomysł bo mniej tu pisze co moze nie jednego cieszyć
a mnie juz sie po prostu nie chce
w tabelce i tak widac jakie mam pozycje bo pokazuje wiec jesli sa zyski na dt czy straty i pisze w co wchodze dosc wczesnie i na pewno wczesniej niz wiekszosc z Was
fakt pisze zaczałem lki czy ski ale rzadko stawiam 1 pozycje
pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB dzieki za gratulacje (choć nie ma czego, bo gram jakimiś drobniakami a nie milionami :p ) czasami uda sie wstrzelić. Prawdę mówiąc łapałem L z samego dołu tej świecy W1 ale byłem w terenie i nie miałem czasu pilnować, wiec zamykałem codziennie na jakimś tam plusie . Dopiero od czwartku byłem w domu przy kompie i mogłem to jakoś sensownie rozgrywać, obserwować co sie dzieje i jakie jest PA.
Cel na ten tydzień jest taki żeby depo dociągnąć do 10k, przelać 5k na konto i zacząć znowu od 5k trejdowac - taka zabawa :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Mysle ze to nie zabawa a swiadome załozenie i gra bez tzw wiekszego ryzyka ? za to tez graty
Bo kazdy z nas umie liczyc ze majac 10k depo moglbys podwoic dobre wejscie w pozycje itd a
i duzo latwiej zwiekszyc wtedy depo do 20 k ale i straty tez moga byc wieksze?
bo to gra w 2 strony
te miliony chodza po glowie WIELU z was
bo np R,Z ugral powiedzmy :?: milion czy 3 nie wazne :?: w 3 dni ale to mrzonki i wg mnie chory styl grania
bez ZALOZENIA a tylko na rympał ale kazdy gra jak lubi zas jesli zarabia to ok niech tak dalej gra
dla mnie to bardzo zly przykład grania zwłaszcza dla poczatkujacego
Dlatego ja tez zaczałem grac od 10k eur bo taka suma mnie nie poraza a gram bezpiecznie i za dawno zarobiona kase a im masz wiecej tym bardziej cię kusi by uderzac mocniej czy nawet za cale depo :568:
Wole te srednia kase zarabiac niz zostac nagle bankrutem a w tym roku juz mi sie zdarzalo by na wekend zostawiac pozyce przekraczajace wyraznie połowe depo teraz mi to nie grozi juz bo zaczalem grac 10k tylko
i to nie wazne ze mam teraz sporo wiecej , bo to obrocona kasa i obrobiona :idea:
Moj wolny czas na DT codziennie a Twoj to dwa inne swiaty i to podstawa
ja lipcowy plan wyraznie przekroczylem i jedynie interesuje mnie wiadomo zarabiac ale tez nie złapac znowu jakiejs miny /jak ostatnio na us30 i tyle
i wlasnie zastanawiam sie czy jak rynek sie w miare dobrze otworzy nie zrobic bp lub nie skasowac z 70-80 procent pozycji jutro i nie jest to az takie wazne ,ze te pozycje moga dac lepszy zysk , bo to co w kieszeni to juz jest moje /mam 600 eur na plusie teraz jeszcze a to nie sa drobiazgi a realny zysk dla mnie oki
ale o tym pewnie napisze rano jak sie juz wyśpię
I szanuj zyski bo wyzej 2koła zł to dalej nie jeden tyle w miesiac zarabia lub nie wiele wiecej
a ty zrobiles to w dzien czy dwa :?: a porownuja do mnie to ja mam 20 razy depo wieksze teraz
to umiesz liczyc TO kto tu dobrze zarobil :p
eot
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany