DayTrading: Piątek 22.09.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 23 wrz 2017, 00:00

Wzrost
5
50%
Bez zmian
2
20%
Spadek
3
30%
 
Liczba głosów: 10

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kowlach pisze:Co taka cisza? :lol:
DAX zrobił co miał zrobić. 8)

Prawie mnie wycięło, ale nie dałem się wydymać. :564:
Prosta odpowiedź, :)
zawsze traderzy wypowiadaja sie po ruchu nie Przed, dlatego tak jest,
ale kazdemu wolno pisac to taka demokracja

badand
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 09 cze 2016, 11:11

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: badand »

Dzien dobry

zamknął GBPUSD dzisija wczesznie

sygnal byłem bardzo dobry

czekam na koliejny

-- Dodano: 22 wrz 2017, 14:47 --

buy EURUSD 1.1973 TP 1.2010
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:Dla tych co grają na daxie macie tak zwaną trójkę hossy więc darujcie Sobie shorty :)
Interesujące.. Faktycznie wygląda wzrostowo.. A jak ze skutecznością tej formacji?
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Świeżak44 pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Dla tych co grają na daxie macie tak zwaną trójkę hossy więc darujcie Sobie shorty :)
Interesujące.. Faktycznie wygląda wzrostowo.. A jak ze skutecznością tej formacji?
na cztery przypadki cztery zadziałały z czego jeden po miesiącu zaliczyl faila wiec tak czy siak jest 3 : 1 ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Słyszeliście o banku w Polsce który by sprzedawał walute po cenie forex? A spread miał 15 pips?

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Cblondyn pisze:Słyszeliście o banku w Polsce który by sprzedawał walute po cenie forex? A spread miał 15 pips?
Postaram się odpowiedzieć konstruktywnie. Możesz otworzyć rachunek u brokera forex prowadzonego przez bank (np. mBank). Będziesz miał wtedy bank sprzedający walutę po cenie forex. Ale nie do końca wiem czy o to Ci chodziło...
BBHMM :twisted:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Bartomierz pisze:
Cblondyn pisze:Słyszeliście o banku w Polsce który by sprzedawał walute po cenie forex? A spread miał 15 pips?
Postaram się odpowiedzieć konstruktywnie. Możesz otworzyć rachunek u brokera forex prowadzonego przez bank (np. mBank). Będziesz miał wtedy bank sprzedający walutę po cenie forex. Ale nie do końca wiem czy o to Ci chodziło...
Chodzi mi o walute realną. Np dolary, funty itp. Po cenie "kupuj" w danej chwili na forex

-- Dodano: pt 22-09-2017, 14:55 --
Cblondyn pisze:
Bartomierz pisze:
Cblondyn pisze:Słyszeliście o banku w Polsce który by sprzedawał walute po cenie forex? A spread miał 15 pips?
Postaram się odpowiedzieć konstruktywnie. Możesz otworzyć rachunek u brokera forex prowadzonego przez bank (np. mBank). Będziesz miał wtedy bank sprzedający walutę po cenie forex. Ale nie do końca wiem czy o to Ci chodziło...
Chodzi mi o walute realną. Np dolary, funty itp. Po cenie "kupuj" w danej chwili na forex
Ujme to inaczej. Czy można kupic walute realną w banku po aktualnej cenie jak jest na daną chwile na rynku forex. Np. w tej chwili dolara za 3,57 pln

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Raczej nie bardzo, inaczej kantory straciłyby sens ;)

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Postaram się odpowiedzieć konstruktywnie. Możesz otworzyć rachunek u brokera forex prowadzonego przez bank (np. mBank). Będziesz miał wtedy bank sprzedający walutę po cenie forex. Ale nie do końca wiem czy o to Ci chodziło...[/quote]
Chodzi mi o walute realną. Np dolary, funty itp. Po cenie "kupuj" w danej chwili na forex[/quote]
Ujme to inaczej. Czy można kupic walute realną w banku po aktualnej cenie jak jest na daną chwile na rynku forex. Np. w tej chwili dolara za 3,57 pln[/quote]

Banki są instytucjami komercyjnymi i oferuję swoim klientom cenę lepszą niż ta, do której mają dostęp. Detal (w sensie jednostki organizacyjnej banku, np. oddziały i Twój doradca dostają cenę na dzień od swoich dealerów, która to cena ma im zapewnić zysk. Czasem oddział ma jakąś możliwość negocjacji. Jak jesteś naprawdę dużym klientem, to czasem dostaniesz bezpośredni kontakt w dealing roomie ale tam też będą chcieli zrealizować na Tobie jakiś zysk.
BBHMM :twisted:

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 814
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Piątek 22.09.2017

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

Cblondyn pisze:Słyszeliście o banku w Polsce który by sprzedawał walute po cenie forex? A spread miał 15 pips?
W Alior banku mam spread 2 grosze w tej chwili na usd (3,5503-3,5733). W dzień gdy jest duża płynność to często jest mniej, bywa 1 grosz.
Miód kupuj tylko Polski.

Zablokowany