DayTrading: Piątek 22.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 23 mar 2019, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
0
Brak głosów
Spadek
4
67%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

andrzej55 pisze: A jak przewidujesz zasięg dzisiejszego ruchu w dół na kablu ?
nie skupiam sie na dzisiejszym ruchu. Interesuje mnie glowny cel na poszczególnych parach. Na wszystkich parach z funtem pokazywałem wykresy dzienne i zasięgi gdy ceny b yly na gornych bandach formacji - nic sie nie zmieniło - czesc formacji juz została wybita, czesc jeszcze sie trzyma.
Na edku napisałem o 1.1250 ale to nie ma wiekszego znaczenia dla mnie czy to zrobia dzis czy w poniedziałek - tez głównym celem jest dolna banda duzego klina i cierpliwie poczekam az sobie tam doleca.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

andrzej55
Gaduła
Gaduła
Posty: 108
Rejestracja: 07 kwie 2016, 13:11

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: andrzej55 »

Kermit pisze:
andrzej55 pisze: A jak przewidujesz zasięg dzisiejszego ruchu w dół na kablu ?
nie skupiam sie na dzisiejszym ruchu. Interesuje mnie glowny cel na poszczególnych parach. Na wszystkich parach z funtem pokazywałem wykresy dzienne i zasięgi gdy ceny b yly na gornych bandach formacji - nic sie nie zmieniło - czesc formacji juz została wybita, czesc jeszcze sie trzyma.
Na edku napisałem o 1.1250 ale to nie ma wiekszego znaczenia dla mnie czy to zrobia dzis czy w poniedziałek - tez głównym celem jest dolna banda duzego klina i cierpliwie poczekam az sobie tam doleca.
Wykresy dzienne mam przed sobą. Są bardzo pomocne i dzięki za nie. Ale nie chciałbym zostawiać otwartej pozycji na kablu do poniedziałku, bo brexit cały czas wisi w powietrzu.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

coolcov pisze:
TsunamiPL pisze:Dramatyczny spadek produkcji przemysłowej w Niemczech mimo tak korzystnego dla Niemiec kursu Euro.
Jak myślisz, dlaczego w środę tyle sprzedali? Wiedzieli???? Odpowiedz sobie na to pytanie
Co masz na mysli o sprzedaniu w środe?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Wiele nie potrzeba zeby dostrzec ewentualny ruch EU
tylko tyle że wykres tygodniowy daje duży interwał czasowy rozegrania,
tez mnie nie interesuje profit np tydzien czasu czekajac (jak to mówią niektórzy że kazda strategia jest inna)
z mniejszych interwałów H1/H4 jest wykonany ruch
i trzeba dobrego wejscia w następne sell
Jeszcze sie odniose do wczorajszego ruchu na EU
tyle sie aż mówi że kazdy przewidział i zarobił :564:
z m15 było dobre wejscie i kto umiejetnie wykorzystał to i zarobił na korekcie

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

TsunamiPL pisze:Dramatyczny spadek produkcji przemysłowej w Niemczech mimo tak korzystnego dla Niemiec kursu Euro.
Jak pokazywałem tego RGRa w zeszłym roku to pisałi:
że to nie RGR
że to nie mozliwe i takie tam :)
a zasięg prawie sie zrealizował. Może trend wzrostowy na DAX to juz historia? I giełdy potrafia nawet do roku czasu wyprzedzić koniunktury gospodarcze. Może czas bessy i recesji juz sie zaczął
https://charts.mql5.com/20/759/de-30-w1 ... rokers.png

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

poprzekrecalem niemca mam 4 polowki najwyzszy na 11501xx
najnizszy podaje bo to raczej potrzyma
Ilość
0,5 Kontrakty--Kurs otwarcia---11 476,96---Bieżący kurs--11 509,34---Wartość otwarcia--‪5 738,48‬
podaje bo to raczej potrzymam
teraz 3 razy 0.5ktr na lce czyli to co pisalem rano niemca i dolce kupilem
edka pisalem rano ske mam :)
Sprzedaj--EUR/USD-2019-03-20 19:35---1 282,94‬ zł ‎1,18%‎
Zys. / str. netto-‪1 282,94‬ zł--Depozyt pocz.---‪3 566,66‬ zł
25 000‬ --Kurs otwarcia---1,14410--Bieżący kurs--1,13064--Bieżąca wartość--‪28 266‬ $ID pozycji xxx02608
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Kermit pisze:
nie skupiam sie na dzisiejszym ruchu. Interesuje mnie glowny cel na poszczególnych parach. Na wszystkich parach z funtem pokazywałem wykresy dzienne i zasięgi gdy ceny b yly na gornych bandach formacji - nic sie nie zmieniło - czesc formacji juz została wybita, czesc jeszcze sie trzyma.
Na edku napisałem o 1.1250 ale to nie ma wiekszego znaczenia dla mnie czy to zrobia dzis czy w poniedziałek - tez głównym celem jest dolna banda duzego klina i cierpliwie poczekam az sobie tam doleca.
:564:
Cblondyn pisze: Jak pokazywałem tego RGRa w zeszłym roku to pisałi:
że to nie RGR
że to nie mozliwe i takie tam :)
a zasięg prawie sie zrealizował. Może trend wzrostowy na DAX to juz historia? I giełdy potrafia nawet do roku wyprzedzić koniunktury gospodarcze. Może czas bessy i recesji juz sie zaczął :?:
[/quote]
:564:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: pik »

XAB, nie śledzę wszystkich Twoich postów, ale wnioskuję, że obecnie na DAX masz L?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ktos ostatnio pisal teraz to 10000 na daxie zgadnijciew kto ha ha haaaaaaa
dax tak ale ja gram po 0.5 k i raczej dt wiec krotka pilka jeszcze
chyba jeszcze dlugo
Ostatnio zmieniony 22 mar 2019, 11:17 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 22.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

pr7emo pisze: gram jak zwykle na spadki, u mnie to kwestia cierpliwości że kiedyś się uda
Zerknij sobie na ostatnie 3 a nawet 4 swieczki roczne na ujku i zastanów sie jakiego ruchu można się spodziewać po nich w tym roku. Przy takim ukladzie świec Twoje słowo "kiedys" nabiera zupelnie nowego znaczenia.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany