DayTrading: Piątek 22.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Pod rozwagę:

Obrazek

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
23 sty 2021, 04:11
Pod rozwagę:

Obrazek
Mysle ze sytuacja sie zmienila i to trzeba tez brac pod uwage :?: bo od 5lutego znowu bilionik usd na rynku
tylko z usa a czy tylko :?: :?: :?:
nie zakladam zbyt duzych spadkow /nie przy tej cenie i nie w tym kwartale
podalem 2wykresy
https://iv.pl/image/sp500.GtQOh2Y
dla mało widzacych żołte to ski
poziomy wsparc
po lewej na m30 to na dzis ok 3790 :?:
po prawej na m5 tu 3837--30-23-20 widac
nie bylem przy zamknieciu bobym pewnie skrocil
a zalozenie to byloby super gdyby zeszli ze 100 pipsow od szczytu :idea: :wink:
a ja na pewno bylbym juz wtedy chyba na grubszych elkach pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

eur/dol
tu szkoda cos zakładac i dopoki sie rynek nie zdecyduje pykanie w ramkach ktore czasem w cisgu dnia sie zmieniaja / zakladam spadek ale juz od tak dawna ze szkoda cos rysowac
1,21 z dolu a z gory 1,22 i tyle temat
https://iv.pl/image/edek.GtQO7M7
zas co do indeksow to narazie to co zwykle czyli mozliwe wieksze spadki /to zakladam choc mocno w ski nie uderzylem tym razem/
ale wg mnie spadac to do konca mca i wtedy bede moze juz szukał elek lub wczesniej
od 5lutego DRUKARKI i wolna hamerykanka
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
SWIEZY
SZYKUJ porzadny setup to wreszcie zobaczysz te miliony i spiesz sie bo ja na demo gram do 4baniek
i raczej odpuszczam ha ha ha
to gierki i zabawa na demo?????????????????????????
https://iv.pl/image/demo.GtQODcE
CO Tu pisac WSZYSTKO WIDAC a czas mam do 8lutego czyli pryszczyk bo jest 3,6banki juz
choc to rynek i moze byc przy tych 200 -500 lotach lotach roznie hmm
na poczatku stycznia pisalem ze z 2baniek w miesiac zrobie 4 reszte widac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Tak jasne drukuja wiec w ciemno kupujemy akcje i bedziemy milionerami. Niestety nie. W tym roku musza rozpetac piekło innego wyjasnienia tej chorej hossy nie ma.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
24 sty 2021, 03:06
Tak jasne drukuja wiec w ciemno kupujemy akcje i bedziemy milionerami. Niestety nie. W tym roku musza rozpetac piekło innego wyjasnienia tej chorej hossy nie ma.
CZUJNOSC NA RYNKU JEST USPIONA / niby jest wzrostowo hmmm/ a to sie fajnie nazywa
teraz klasyczne kilkudniowe gotowanie ŻABY :D :D :D :D :D
chora hossa to bedzie jak zobaczymy wyzej 4k na sp500 8)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak - Zdania nie zaczynamy z dużej litery, tylko z WIELKIEJ litery. Pisz precyzyjnie. Pisanie po polsku jest ważne w traidingu. Dla mnie tak akcentuje się polskość. Ale to tylko moje zdanie.
Kermit - dziękuję za kabla i jeszcze jedno. Napisałem kiedyś w przypływie emocji "Kermit to cienias". Chciałbym PRZEPROSIĆ za swoje zachowanie. Sytuacja była niedopuszczalna.
Teraz doczytałem od czwartku.
Pozdrawiam.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Teraz nie ma co grac , bo kryzys koronawirusowy został juz rozegrany.. Teraz grubasy i media nagonią ulice na akcje, żeby na górce pozbyc sie towaru i zrobią wielomiesiączną konsole, do czasu jak znajdzie się pretekst , żeby spuścić znowu w dół i odebrać po taniości. Ja bym tak zrobił na ich miejscu. Inny scenariusz to dalsze powolne pompowanie.
PS. Może i z wielkiej, ale on ani z wielkiej ani z duzej nie chce rozpoczynać. Jednego zdania nie potrafi napisać poprawnie po polsku, a twierdzi że zarabia na rynkach :!: , gdzie największe umysły po studiach nie dają rady... Czy to nie jest podejrzane???

XAB, Szwajcar ogłasza nowy konkurs. Startuje Zaorski i cała czołówka traderów. wystarczy konto real 500S. Bedziesz nasz reprezentował.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 22.01.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Obecnie studia nie sa zadnym kryterium oceny czy ktos ma łeb czy jest matołem. Studiowalem z ludzmi, ktorzy nie potrafili napisac poprawnie wzoru chemicznego wody a mimo to konczyli uczelnie.

Zablokowany