DayTrading: Piątek 21.03.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 mar 2014, 00:00

Wzrost
14
47%
Bez zmian
5
17%
Spadek
11
37%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: cajto »

lukpiasek pisze:
skoro znowu mnie wywołałeś do tablicy i jeszcze starym polskim zwyczajem wiesz lepiej i twierdzisz że ja się boję goldmana i spóki :-DDD to ja wysnuje hipotezę że właśnie wymieniłeś swoje lęki i słabości to Ty się boisz polowania na swój sl oraz ignorujesz to co dla twojego obrazu świata nie wygodnę , zignorowałeś to co napisałem o 185miliardach detalu i o kilku miliardach zysku goldmana jak się ma to do twojego twierdzenia że detal to mucha koło ucha dla dużych graczy ? z lenistwa przyswajasz więdze która jest dla ciebie wygodna i się jej trzymasz jak nowicjusz siedzący w shorcie po wybiciu szczytu :D mówiący na pewno zaraz spadnie - ja się nie mylę nigdy ;) - jesteś karmiony w około taką mitologią własnie a brak logicznego myślenia powoduję że powtarzasz tylko zazłyszane, przeczytane gdzieś informacje a nie umiesz ich połączyć w logiczną całość :wink: to tylko hipoteza może się mylę i jesteś ukrytym geniuszem forexu kosisz grubą kasę co ? bo przecież tylko wyniki finansowe w tej branży pokazują kto kosi hajs a kto jest leszczem :mrgreen: uprzedzę atak na moją skromną osobę nie ,nie uważam się jeszcze za tego co kosi hajs dopiero się tego uczę :mrgreen: :twisted:
Ehhh... naprawdę uważasz, że ponad 96% obrotu jest generowane żeby capnąć resztę? Wystarczy poczytać prognozy dużych tuzów - jedni mówią S, drudzy B, jedni wpompują wielką kasę, drudzy wespół z trzecimi jeszcze większą i to oni wprowadzą kurs w pożądany obszar, tu nie ma wielkiej filozofii, gdzie jest wola większej kasy, tam jest kurs. My możemy się pod to podpinać , ale to nie my tworzymy to co na wykresie. Duzi też się mylą, to nie są bogowie Forexu.

Co do tego kim jestem - ani dawcą kapitału, ani geniuszem, a co do Ciebie - oprócz koszenia hajsu proponuję przyswoić trochę więcej wiedzy i pokory.

Tak na marginesie, twierdzenie że to ja jestem karmiony jakąś mitologią, gdy mówię wbrew temu co większość (także i Ty) powtarza jak mantrę... doprawdy, kto tu ma kłopoty z logicznym myśleniem.
Nie sztuka wysunąć hipotezę, sztuka ją obronić :wink:

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

cajto pisze:
lukpiasek pisze:
skoro znowu mnie wywołałeś do tablicy i jeszcze starym polskim zwyczajem wiesz lepiej i twierdzisz że ja się boję goldmana i spóki :-DDD to ja wysnuje hipotezę że właśnie wymieniłeś swoje lęki i słabości to Ty się boisz polowania na swój sl oraz ignorujesz to co dla twojego obrazu świata nie wygodnę , zignorowałeś to co napisałem o 185miliardach detalu i o kilku miliardach zysku goldmana jak się ma to do twojego twierdzenia że detal to mucha koło ucha dla dużych graczy ? z lenistwa przyswajasz więdze która jest dla ciebie wygodna i się jej trzymasz jak nowicjusz siedzący w shorcie po wybiciu szczytu :D mówiący na pewno zaraz spadnie - ja się nie mylę nigdy ;) - jesteś karmiony w około taką mitologią własnie a brak logicznego myślenia powoduję że powtarzasz tylko zazłyszane, przeczytane gdzieś informacje a nie umiesz ich połączyć w logiczną całość :wink: to tylko hipoteza może się mylę i jesteś ukrytym geniuszem forexu kosisz grubą kasę co ? bo przecież tylko wyniki finansowe w tej branży pokazują kto kosi hajs a kto jest leszczem :mrgreen: uprzedzę atak na moją skromną osobę nie ,nie uważam się jeszcze za tego co kosi hajs dopiero się tego uczę :mrgreen: :twisted:
Ehhh... naprawdę uważasz, że ponad 96% obrotu jest generowane żeby capnąć resztę? Wystarczy poczytać prognozy dużych tuzów - jedni mówią S, drudzy B, jedni wpompują wielką kasę, drudzy wespół z trzecimi jeszcze większą i to oni wprowadzą kurs w pożądany obszar, tu nie ma wielkiej filozofii, gdzie jest wola większej kasy, tam jest kurs. My możemy się pod to podpinać , ale to nie my tworzymy to co na wykresie. Duzi też się mylą, to nie są bogowie Forexu.

Co do tego kim jestem - ani dawcą kapitału, ani geniuszem, a co do Ciebie - oprócz koszenia hajsu proponuję przyswoić trochę więcej wiedzy i pokory.

Tak na marginesie, twierdzenie że to ja jestem karmiony jakąś mitologią, gdy mówię wbrew temu co większość (także i Ty) powtarza jak mantrę... doprawdy, kto tu ma kłopoty z logicznym myśleniem.
Nie sztuka wysunąć hipotezę, sztuka ją obronić :wink:
no widzisz pomału się uczysz ;) dwa pierwsze akapity nadają sie na rozmowe na poziomie i od razu odpowiadam : nie nie uważam że 96% obrotu jest po to żeby capnąć resztę bo w tym są jezcze rozliczenia miedzy bankowe różne przepływy pieniężne o których nam się nie sniło ;) duże firmy wymieniają walutę jak chcą zainwestować w danym kraju itp itp. o wielu rozliczeniach nie mam bladego pojęcia więc sie nie wypowiem co i kto i po co generuje aż taki obrót dzienny.
co do ostatniego akapitu to mówienie czego innego niż większość nie gwarantuje umiejętności logicznego myślenia ;) a już w szczególności posiadania racji.
I musze się z Tobą zgodziś powinienem przyswoić jeszcze sporo wiedzy z zakresu AF bo to u mnie kuleje czasem sama AT nie wystarcza ;)
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
MGrzech
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 11 paź 2013, 16:24

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MGrzech »

Na Ukrainie przejeli baze lotnicza - baza zostala WZIETA SZTURMEM !!! dowodca bazy wywizeiony na rozmowy przez rosjan.

Tusk w wywiadzie dla tv - "za dzien, dwa zobaczycie, ze to naprawde nie sa zarty"
czyzby dolar up ?
Nie bawie sie we wrozenie, trzeba grac to co jest

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Nie ma co siać paniki odnośnie Ukrainy... Od ostatniej konferencji Putina trwa RISK ON. Jedyne co może zmienić ten układ to militarne (podkreślam) wkroczenie wojsk ukraińskich na Krym. Do tego dojść nie powinno, bo mogłoby to jednocześnie oznaczać koniec Ukrainy jako takiej. Nikt nie weźmie takie ryzyka na siebie.

lukpiasek: mylisz zysk z obrotem, obrót z przychodem... bez urazy ale cajto okazuje Ci szacunek tym, że w ogóle wchodzi w dyskusje przy takim poziomie nieścisłości...

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: pedro »

AUD'y na najbliższy czas wyglądają wybornie ... o ile RBA 1 kwietnia nie obetnie stóp i nie pokrzyżuje planów to:

int D1:

audusd: https://www.tradingview.com/x/0FCWxUzi/ - od 4 do 7 figur
euraud: https://www.tradingview.com/x/HyPlHBP5/ - od 6 do 11 figur
gbpaud: https://www.tradingview.com/x/rUerQidF/ - od 8 do 13 figur ... ten już chyba zaczął ; )

obserwować, reagować, pipsy zbierać piwko stawiać :D :564:
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

zakopiec
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 22 mar 2013, 17:45

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: zakopiec »

pedro pisze:AUD'y na najbliższy czas wyglądają wybornie ... o ile RBA 1 kwietnia nie obetnie stóp i nie pokrzyżuje planów to:

int D1:

audusd: https://www.tradingview.com/x/0FCWxUzi/ - od 4 do 7 figur
euraud: https://www.tradingview.com/x/HyPlHBP5/ - od 6 do 11 figur
gbpaud: https://www.tradingview.com/x/rUerQidF/ - od 8 do 13 figur ... ten już chyba zaczął ; )

obserwować, reagować, pipsy zbierać piwko stawiać :D :564:
Dzięki juz zapisuje na ścianie. Chyba Zeus coś wspominał o tych dwóch ostatnich na kilka tygodni inwestycji.

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 814
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

Mój komentarz do Krymu. :wink:
OJCIEC PRAĆ ?

http://zezorro.blogspot.com/2014/03/czy ... qus_thread
Miód kupuj tylko Polski.

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

MowmiSasiad pisze:Nie ma co siać paniki odnośnie Ukrainy... Od ostatniej konferencji Putina trwa RISK ON. Jedyne co może zmienić ten układ to militarne (podkreślam) wkroczenie wojsk ukraińskich na Krym. Do tego dojść nie powinno, bo mogłoby to jednocześnie oznaczać koniec Ukrainy jako takiej. Nikt nie weźmie takie ryzyka na siebie.

lukpiasek: mylisz zysk z obrotem, obrót z przychodem... bez urazy ale cajto okazuje Ci szacunek tym, że w ogóle wchodzi w dyskusje przy takim poziomie nieścisłości...
aha musiałbym być toba ;) jak ty takie wnioski wyciągasz to współczuje ci wyników inwestycyjnych :564:
Panie mądralo napisałem że z rozpędu potraktowałem "zysk na akcje" jako zysk netto POMYLiŁEM się więc teraz poszukałem u goldmana i proszę bardzo ZYSK NETTO był 1.52miliarda (u nich biliona) pewnie i tak nie wiesz o co chodzi ;)
wklejam ich raport:

chciałem wkleić link do tego raportu na potwierdzenie ale ni hu.... :) sami sobie poszukajcie wysilcie szare komórki bo z myśleniem i logiką to u nie których marniutko poćwiczcie sobie trochę i sprawdźcie mnie czy wam kitu nie wciskam z tym raportem kwartalnym :wink:
raport istnieje i wskazuje na taki właśnie zysk ZYSK nie stratę i dla tego zysk na akcje wynosił w 3q2013 2.88$ i tylko to był mój błąd nie chcąco potraktowałem zysk na akcje jako zysk netto z pośpiechu nie doczytalem :mrgreen:
a teraz się ciesz że okazałem ci szacunek i ci łopatologicznie wytłumaczyłem gdzie popełniasz błąd logiczny :wink:
nigdzie nie dalem do zrozumienia że przychód traktuje jako zysk to twój mózg tak to zinterpretował :564:
z czasem wyrośniesz z takich błędów tylko za nim coś napiszesz pomyśl dwa razy oszczędzisz sobie wstydu :564:
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
Gats
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2013, 18:51

Re: DayTrading: Piątek 21.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Gats »

Witam wrzucam moją skromną analizę linie wyznaczane na H4 dlatego mogą zdawać się nie precyzyjne ale docelowe poziomy jak najbardziej się zgadzają. Co ciekawe zasięg wzrostów nie spodziewanie pokrył mi się z SL pozycją Credit Suisse przypadek?
http://comparic.pl/listings/credit-suis ... na-eurusd/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany