DayTrading: Piątek 21.02.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 lut 2014, 00:00

Wzrost
20
54%
Bez zmian
3
8%
Spadek
14
38%
 
Liczba głosów: 37


Awatar użytkownika
rewers
Gaduła
Gaduła
Posty: 142
Rejestracja: 25 wrz 2009, 21:26

Re: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: rewers »

proponuję rozważyć scenariusz Buy na kablu z sl max 25 pipsów (6580 jesli polegnie to po ptakach)
warto choć po obserwować, wg. mnie istotne poziomy dla "Długich"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2014, 20:21 przez rewers, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
neosb
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2011, 21:36

Re: Odp: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: neosb »

@pr7emo mówiąc koszty miałem na myśli ryzyko, i myślę o spadku ilości oszczędności. bardzo dziwny ten twór który proponujesz, zwłaszcza że chcesz do tego dorzucić pieniądz wirtualny, co moim zdaniem jest zmonopolizowaniem gospodarki przez prywatne banki i dało by im za dużą kontrolę nad gospodarką, a odkręcić to byłoby strasznie trudno. jakaś korporacja socjalistyczna ci się marzy, bo i własność prywatna i pieniądz bezgotówkowy i duże obciążenia podatkowe, a efekty tego mogą być gorsze od dzisiejszego eurokołchozu, który stara się o jak najniższą cenę ukraińskiej ziemii... ja bym uważał z takimi hybrydami... szwedzi mogą sobie pozwolić na socjalizm bankowy (pieniądz bezgotówkowy), ponieważ są bogaci, dużo zarabiają, ale tu?

@krinvest może masz rację, że złoto jest walutą, ale ja osobiście poza symbolem i sztabkami w bankach dla tego symbolu nie widzę zastosowania innego niż zwykłe przemysłowe, a jego cena jest po prostu zawyżona i jeżeli mówisz, że cena złota może być samospełniającą się przepowiednią ze względu na wspomniane przeze mnie aspekty psychologiczne w niego inwestowania, to chyba samemu na tym skorzystam... tylko czy możesz określić bliżej w postaci jakichś liczb typu usdpln i eurusd i xauusd jak to widzisz? bo wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że teraz to będziesz łapał noże na złocie, niedawno pękła bańska spekulacyjna i nie wiadomo czy to już odbija od dna, czy jeszcze nie... także czy chcesz kupować złoto poniżej 1000 usd czy jak usdpln 2.7?
"jako to żydzi mieli w zwyczaju powtarzać - lepsze kilo handlu niz 10 kilo roboty"

Awatar użytkownika
Chris.ldn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 06 lut 2013, 18:21

Re: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Chris.ldn »

rewers pisze:proponuję rozważyć scenariusz Buy na kablu z sl max 25 pipsów (6580 jesli polegnie to po ptakach)
warto choć po obserwować, wg. mnie istotne poziomy dla "Długich"
Pasuje jeszcze jedno up, ale czy to będzie teraz?? Całkiem możliwe. :)
gbpusdh4.png
Lepiej to wybicie wygląda na m30 .
gbpusdh4.png
gbpusdm30.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie ważne, że straciłeś lub zarobiłeś mniej, niż mogłeś. Ważne, czego się nauczyłeś".

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

rewers pisze:proponuję rozważyć scenariusz Buy na kablu z sl max 25 pipsów (6580 jesli polegnie to po ptakach)
warto choć po obserwować, wg. mnie istotne poziomy dla "Długich"
dobrze byłoby zacząć up.

Pozycje krótkie spadły z 80 % na 70%, pociąg ruszył, i juz 10% pasażerów wysiadło.

Największą niespodziankę zrobią detalowi, jak w poniedziałek w nocy kurs zjedzie 80-100 pips. Wszyscy staną z rana na peronie i w oddali zobaczą światła pociągu. A obecne miejsce technicznie do otwierania S - trochę niewygodne.

Na dodatek inne są obecnie ustawienia kabla i edka - kabel ewidentnie S, edek zdecydowanie L

coś takiego mile wskazane
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ciapul
Maniak
Maniak
Posty: 3649
Rejestracja: 11 mar 2006, 14:41

Re: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Ciapul »

Bemowo1 pisze:kabel ewidentnie S
spoko... nic się w piątek nie zmieniło... czas na koniec korekty

-- Dodano: ndz 23-02-2014, 21:41 --
Bemowo1 pisze:dobrze byłoby zacząć up
otworzy sie luką w dół, przetestuje 1,66 i potem up...
Fakt, że meduza przeżyła 650 milionów lat bez mózgu daje nadzieję wielu ludziom...

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Ciapul pisze:
Bemowo1 pisze:kabel ewidentnie S
spoko... nic się w piątek nie zmieniło... czas na koniec korekty
Nie zgodzę się teraz (jeszcze) dla mnie zakończyliśmy 5 fal up. - owszem podwójny szczyt możliwy

Awatar użytkownika
pedro
Maniak
Maniak
Posty: 4532
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:37

Re: Odp: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: pedro »

krinvest pisze: Pedro jak bedziesz zakładał to daj znać zasponsorujemy kampanie :D :564:

dzięki :D :564: :564: ... trzeba jeszcze opracować sposób jak przekonać kilka milionów ludzi, żeby zaznaczyli odpowiednią kratkę ;)

:564: :564:

-- Dodano: 23 lut 2014, 23:00 --

populizm średnio mi wychodzi ;)
Jutro też jest dzień.
Trend is Your Friend... a setup Twoja stara!



Witam wszystkich serdecznie. Prawda jest taka, że trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby zarobić milion dolarów. - A. Ostrowski

Awatar użytkownika
Gats
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2013, 18:51

Re: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Gats »

Wychodzi mi zagęszczenie kresek w obszarze 1.38 - 1.38200 wszystko wskazuje że wykres tam podąża na koniec następnego tygodnia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Odp: DayTrading: Piątek 21.02.2014

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

neosb pisze:chcesz do tego dorzucić pieniądz wirtualny, co moim zdaniem jest zmonopolizowaniem gospodarki przez prywatne banki i dało by im za dużą kontrolę nad gospodarką
nie widzę tutaj problemu, i tak za kilkadziesiąt lat nie będzie papierowego pieniądza, będziemy płacić kartami albo elektronicznymi portfelami osobistymi, wtedy pieniądz będzie posiadał nominał w pamięci serwera
banki nie muszą mieć wpływu na osobiste rzeczy jeśli chodzi o opłaty za prowadzenie konta albo przelewy, jest konkurencja pomiędzy bankami
jakaś korporacja socjalistyczna ci się marzy, bo i własność prywatna i pieniądz bezgotówkowy i duże obciążenia podatkowe, a efekty tego mogą być gorsze od dzisiejszego eurokołchozu
nie chcę więcej podatków, absolutnie
ale pokazałem pewien sposób jak podreperować stan finansów bez widocznego negatywnego wpływu na procesy gospodarcze
na pewno jest w tym co napisałem pełno niedopatrzeń, ale jest to jakiś zarys gdzie można znaleźć koło ratunkowe
https://t.me/pump_upp

Zablokowany