DayTrading: Piątek 20.11.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

krab29 pisze:
21 lis 2020, 08:55
cugan pisze:
20 lis 2020, 21:33
krab29 pisze:
20 lis 2020, 19:27
Eduardo wszedł u mnie w spadki. Ale. Piątunio wieczorunio.
Poczekamy co poniedziałek przyniesie.
Świeżak - już się nie mogę doczekać twojego reala. Nawet bardziej niż Szuler :D
Pozdrawiam
Na Eduardo działają fundamenty a dosłownie wyniki wyborów w USA
Wygrywa Trump EU w dół
Wygrywa Biden EU w górę

Obstawiam zjazd w dół.
Pozdrawiam !
PS
Polecam słuchać co tam się dzieje bo kiedyś będzie z tego
jeden z najlepszych filmów sensacyjnych
Podobnie kombinowałem, jak wygrywa któryś to dolar się umacnia, ale. Jest jeszcze wariant, obecny, kiedy wyników nie ma. Mamy jeszcze tydzień listopada, więc na razie nie wiadomo co z eduaredem.
Pozdrawiam
Jedli ktoś śledzi co się dzieje to wyników może wyników w ogóle nie być
Nie będzie certyfikatów wyborczych stanowych ani niektórych hrabstw
z uwagi na oszustwa wyborcze . Mozie być kryzys konstytucyjny .
Wtedy zostanie zastosowana 12 poprawka konstytucji .
Najbliższy termin rozstrzygnięcia to okres miedzy 8-14 grudnia tego roku
Warto posłuchać z naszego podwórka (link poniżej )
https://www.youtube.com/watch?v=iQ06RLnAzlA
Mam lepsze źródła informacji ale facet wyjaśnia rzeczowo .
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB, ja SP nie gram, ale wszystkie setupy biore z SP. I jakbyś patrzył choć czasem na SP, to byś zobaczył dywergencje spadkową DJ z SP. Na SP ten kanał, który narysowałeś na DJ idzie w góre. Czyli czekają nas spadki za niedługo. A że złapałeś noże i może troche się odbiją to nie zaprzeczam że ci się uda zarobic. To jest na pewno jakaś mała pozycja, że nawet jak wykres się oberwie 300 punktów to nawet nie zauważysz straty. 8)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:
21 lis 2020, 20:45
XAB, ja SP nie gram, ale wszystkie setupy biore z SP. I jakbyś patrzył choć czasem na SP, to byś zobaczył dywergencje spadkową DJ z SP. Na SP ten kanał, który narysowałeś na DJ idzie w góre. Czyli czekają nas spadki za niedługo. A że złapałeś noże i może troche się odbiją to nie zaprzeczam że ci się uda zarobic. To jest na pewno jakaś mała pozycja, że nawet jak wykres się oberwie 300 punktów to nawet nie zauważysz straty. 8)
To tak po ścisłości ten kanał z wczoraj? download/file.php?id=172510&mode=view


spółki giełdowe
KGH i PZU duzo informacji pozytywnych no i wzrost na ostatniej sesji 5% KGH i ponad 1% PZU
warto sie zastanowic nad akcjami :564:

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

XAB chciałeś jakieś kreski, nie toleruje rysowania w ten sposób, ale ciekawe czy będzie reakcja do góry :think: Bardziej na to bym się nastawiał ale to zależy czy będą kupujący na dolnej kresce "trójkąta".
Chart_USA500.IDX_USD_30 Mins_snapshot.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Post autor: Świeżak44 » 21 lis 2020, 20:45
A że złapałeś noże i może troche się odbiją to nie zaprzeczam że ci się uda zarobic. To jest na pewno jakaś mała pozycja, że nawet jak wykres się oberwie 300 punktów to nawet nie zauważysz straty. 8)
ty choc rozumiesz co piszesz, nie widzisz jak gram i jakie stawiam pozycje ?
co ty sobie myslisz ze twoje 250 lot to jest kasa nie bo to jest tylko twoja fantazja
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jakie 300 pkt jakim cudem moze byc taka strata
chyba zeby z taka luka sie rynek otworzyl tylko wtedy????????
nwet gdyby to byly male pozycje to 10ktr na us 30- to jest lot
a mam 4lki bo przeciez umiesz czytac i nigdy nie stawiam mniej niz 1ktr
to zapytaj doktorka jaka bylaby strata na 1locie 300 pkt
bo juz ci pisalem nie raz twoja wyobraznia to ciemnosc bo ty widzisz tylko swoją gre i swoje straty
inna sprawa ze nie narazilbym sie na az tak duze straty bo mam 2ski na us30 na systemiku z wyzej 294xx i dlatego zawsze tu powtarzalem i powtarzam po to wlaśnie jest ten strazak by bronil i niekoniecznie zawsze zarabiał
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

forex i rynek to konkretne infa
to jest konkret
po Goldman Sachs i JP Morgan - kolejna firma inwestycyjna czyli Morgan Stanley, podniosła prognozy indeksu S&P 500 (^SPX, 3557.54 -0.68%, News) - na koniec roku - z 3.350 na 3.900 pkt.
to na weekend dobre dla bykow
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tomasz196407 pisze:
21 lis 2020, 21:01


To tak po ścisłości ten kanał z wczoraj? download/file.php?id=172510&mode=view

Nie. Jest utworzony drugi kanalik, korekta płaska. Ten w poprzek, troche do góry . XAB o nim nie wie, dlatego myśłi, ze to koniec spadków.. a wiadomo jak działają takie korekty.. Obaj to wiemy.
Najważniejszy był tam poziom F50%. Jak wychodzili mówiłem, ze jeśli natychmiast nie zawrócą to zadnych SSS ja nie tykam.. (tam gdzie strzałeczka)Tak tu napisałem. No i od razu zawrócili. Tu nie trzeba wielkiej dedukcji. Zrobili małego fake i zawrócili. Sporo ludzi się pewnie nabrało i wzieli wtedy LLL. Teraz zrobili pina w dół i teoretycznie mogą podbić w tym kanale w góre. A może otworzą się luką w dół.

PS. A na DJ masz spadkowy kanalik.. dlaczego? Dywergencja spadkowa sie włączyła. A XAB tylko o LLL myśli..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2020, 01:00 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 3 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tomasz196407 pisze:
21 lis 2020, 21:01

spółki giełdowe
KGH i PZU duzo informacji pozytywnych no i wzrost na ostatniej sesji 5% KGH i ponad 1% PZU
warto sie zastanowic nad akcjami :564:
XAB pisze:
21 lis 2020, 23:13
forex i rynek to konkretne infa
to jest konkret
po Goldman Sachs i JP Morgan - kolejna firma inwestycyjna czyli Morgan Stanley, podniosła prognozy indeksu S&P 500 (^SPX, 3557.54 -0.68%, News) - na koniec roku - z 3.350 na 3.900 pkt.
to na weekend dobre dla bykow
Takie informacje to odrazu do kosza kierujcie, bo stracicie wszystkie pieniądze na rynku. Wykres decyduje czy kupować czy sprzedawać a nie gazety. Jak umierało 2,5tys ludzi dziennie w USA, największy strach był to giełdy najlepiej rosły. Jak wybrali lewaka na prezydenta, co będzie podatki podwyższał to był znowu wystrzał. Tak to działa. Powinniście myśleć jak grubasy. Mają nieograniczone już środki pienieżne to sobie jaja robią z giełd i z nas. Pewnie mają niezły ubaw z tego..
KGHM nie kupiłem po 49, bo miało być jeszcze taniej... to tym bardziej nie kupie po 142. Prędzej poczekam na kolejną pandemie.. :evil:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:
22 lis 2020, 00:40
Tomasz196407 pisze:
21 lis 2020, 21:01


To tak po ścisłości ten kanał z wczoraj? download/file.php?id=172510&mode=view

Nie. Jest utworzony drugi kanalik, korekta płaska. Ten w poprzek, troche do góry . XAB o nim nie wie, dlatego myśłi, ze to koniec spadków.. a wiadomo jak działają takie korekty.. Obaj to wiemy.
Najważniejszy był tam poziom F50%. Jak wychodzili mówiłem, ze jeśli natychmiast nie zawrócą to zadnych SSS ja nie tykam.. (tam gdzie strzałeczka)Tak tu napisałem. No i od razu zawrócili. Tu nie trzeba wielkiej dedukcji. Zrobili małego fake i zawrócili. Sporo ludzi się pewnie nabrało i wzieli wtedy LLL. Teraz zrobili pina w dół i teoretycznie mogą podbić w tym kanale w góre. A może otworzą się luką w dół.

PS. A na DJ masz spadkowy kanalik.. dlaczego? Dywergencja spadkowa sie włączyła. A XAB tylko o LLL myśli..
Obiecałem Ci nie odpisywać ale masz-
korekta płaska? mówisz i wyjscie dołem :!:
-po pierwsze nie oznaczyłeś ją FE :idea:
-po drugie umiejscowienie, bo skoro korekta pokaż gdzie impuls? - ja moge tak długo korekta- impuls bardzo długo bo w koncu sam przyznałes ze kanał zawiera impuls i korekty :) u ciebie tylko korekta płaska i statystycznie coś bardzo trudnego do rozegrannia :o
Ale prosze nikt nikomu tu nie broni, każdy tylko pisze tu.
Teraz kanał tylko ja analizuje us500 to us30 może póxniej
zasada trzech punktów rozumie obowiazuje u Ciebie przy wyznaczaniu owego kanału
mój kanał na wykresie z wiekszego interwału bo tak jest ze ten wyzszy obowiązuje bardziej nad tym nz nizszego interwału i jak widzisz jest na razie ok, a czy bedzie tak jak nas szkolisz ze pieniądze i pandemia i wybory że tu nie ma nic do znaczenia -to Ci powiem że juz od kilku lat pytam ludzi którzy graja na fundamenty i makro jak oni to robią? i pomimo wysiłku i zrozumienia problemu do tej pory nie dowiedziałem sie tego
Jeden nawet znany Pan powiedział że tło rozgrywa i niestety przewalił całe konto -na tle
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

KGH
od marcowego dołka (tego dołka 50PLN co kazdy teraz sobie marzy o nim)
wyrysowała sie 5-tka minor, szczyt 140 PLN w sierpniu na początku dało zakonczenie impulsu i wyrysowanie korekty płaskiej nieregularnej ABC
Co dalej ?
po ostatnim wybiciu szczytu nastapiła korekta mniejszego stopnia i dalsze reakcja impulsowa
uwazam i moim zdaniem -wspierająca linia trendu oraz formacje kontynuacji świecowych
że rynek bedzie kontynuował ruch wzrostowy, oczywiscie negacją bedzie wybijanie w dół kanałów oraz korekt w ruchu wzrostowym
https://www.tradingview.com/x/5SpdKg4N/

Zablokowany