DayTrading: Piątek 20.11.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

cugan pisze:
20 lis 2020, 21:33
krab29 pisze:
20 lis 2020, 19:27
Eduardo wszedł u mnie w spadki. Ale. Piątunio wieczorunio.
Poczekamy co poniedziałek przyniesie.
Świeżak - już się nie mogę doczekać twojego reala. Nawet bardziej niż Szuler :D
Pozdrawiam
Na Eduardo działają fundamenty a dosłownie wyniki wyborów w USA
Wygrywa Trump EU w dół
Wygrywa Biden EU w górę

Obstawiam zjazd w dół.
Pozdrawiam !
PS
Polecam słuchać co tam się dzieje bo kiedyś będzie z tego
jeden z najlepszych filmów sensacyjnych
Podobnie kombinowałem, jak wygrywa któryś to dolar się umacnia, ale. Jest jeszcze wariant, obecny, kiedy wyników nie ma. Mamy jeszcze tydzień listopada, więc na razie nie wiadomo co z eduaredem.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ktoś wie kto to jest? Z tego co widze ktoś z Zello
https://www.forexfactory.com/jnow#acct.35

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
21 lis 2020, 09:11
Ktoś wie kto to jest? Z tego co widze ktoś z Zello
https://www.forexfactory.com/jnow#acct.35
Zello fakt i demo,
pozycje po 100 lotów na daxie :shock:
znam takiego jednego
ale pewnie nie on

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Cblondyn pisze:
21 lis 2020, 09:11
Ktoś wie kto to jest? Z tego co widze ktoś z Zello
https://www.forexfactory.com/jnow#acct.35
Taka kobitka- traderka. Jolanta Nowak chyba. Bardzo dobrze jej idzie. Win rate 95% :shock: Dambo się wyzerował, jak było do przewidzenia, ale miał w szczycie 4600%.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Świeżak44 pisze:
21 lis 2020, 12:02
Cblondyn pisze:
21 lis 2020, 09:11
Ktoś wie kto to jest? Z tego co widze ktoś z Zello
https://www.forexfactory.com/jnow#acct.35
Taka kobitka- traderka. Jolanta Nowak chyba. Bardzo dobrze jej idzie. Win rate 95% :shock: Dambo się wyzerował, jak było do przewidzenia, ale miał w szczycie 4600%.
To ja zadam ci zagadke. Dla innych też. Jaki zysk po roku grania (250 dni) osiągnie konto gdy bedziemy zarabiac regularnie 5%/dziennie? Może w końcu zrozumiesz o co w tym chodzi ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zalezy jakie depo poczatkowe ale po kilku latach bylby bogatszy niz soros tak czy siak
realnie to prawie nie wykonalne predzej by sie choroby psych nabawic bylo mozna
albo dpa by na fotelu zarosła
CBLONDI daj spokoj on sie zachwyca tylko milionami najlepiej w dwa trzy dni
cos co sie nie da zrobic na fx

to takie plytkie myslenie typowych goldupcw bo oni tylko mzonkami beda cale zycie zyli
w m1 lub gora w m2 albo mieszkali u mamusi
/ a w zagadce trzeba by bylo sie w potegowanie bawic to moze zabawa dla matematyka chuba zebys codziennie te 5 proc zdejmował/
ja ci dam inna zagadke
masz w piwnicy rower
i 4lata czytasz jak sie na nim jezdzi i boisz sie sprobowac bo przeczytales ze dpke mozesz sobie stluc
o kim ja piszę ha ha haaaaaaa
Ostatnio zmieniony 21 lis 2020, 15:05 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Mój plan minimum to +10% dziennie.. jak się udo to do 100%. . To jest ostra gra, wymagająca duzych umiejętnosci. Tylko takie umiejętnosci pozwalają swobodnie czuć sie na rynkach. Jak się nie naucze, to trudno, nie bedę grał na realu. Chce zrobić 1000% teraz na demo.

Ja wiem o co w tym chodzi. Chodzi, żeby grać dobre, przemyślane setupy oparte o technike (kanały, fibo) i tylko wtedy jak jest zmienność, a nie konsolka. O to w tym chodzi. Czyli określone godziny i określona technika. to musi się zgadzać. Często wchodze na platforme i po minucie podejmuje decyzje, albo próbuje gonic wykres i wchodze w S na wsparciu.. albo inne głupoty. Ale jak gramcoś rozrysowanego z H1 to już to inaczej idzie. Wiem, że na koncie słabo to wygląda, ale z kazdym dniem jestem coraz lepszy i kwestia czasu kiedy pojawią się jakieś fajne wyniki. Coraz mniej mnie zaskakuje na rynkach. Bardziej mnie zaskoczyły wyniki tych konkursów, że zawodowcy, szkoleniowcy nie dali rady.. z 20letnim doświadczeniem... To co wy ode mnie wymagacie???
Ostatnio zmieniony 21 lis 2020, 15:08 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Świeżak44 pisze:
21 lis 2020, 15:01
Mój plan minimum to +10% dziennie.. jak się udo to do 100%. . To jest ostra gra, wymagająca duzych umiejętnosci. Tylko takie umiejętnosci pozwalają swobodnie czuć sie na rynkach. Jak się nie naucze, to trudno, nie bedę grał na realu. Chce zrobić 1000% teraz na demo.
srli muszki będzie wiosna bedzie trawka,,,,,, nie bedziesz gral w realu ja juz to wiem
bo od razu zakladasz to czego nie masz szans zrobic
eot

ekspert od spadkow
wspomnialem nie bylo mnie wieczorem to na us30 zrobily mi oczekujace robote
napisz lepiej strace czy zarobię
https://iv.pl/image/us30.GtU0qwb
a miala byc 1lka brrrr
jak pierdułki to ble ble ble
jak fachowa rada pomoc to cisza
moze ktos lepszy jakis kierunek poda :?: :?: :?:
i pewnie jak zwykle odpowiedzi merytoryki niet
a tylu tu niby starych wyjadaczy / niestety wiekszosc to od konkursow na demo / amen
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
21 lis 2020, 15:06
Świeżak44 pisze:
21 lis 2020, 15:01
Mój plan minimum to +10% dziennie.. jak się udo to do 100%. . To jest ostra gra, wymagająca duzych umiejętnosci. Tylko takie umiejętnosci pozwalają swobodnie czuć sie na rynkach. Jak się nie naucze, to trudno, nie bedę grał na realu. Chce zrobić 1000% teraz na demo.
srli muszki będzie wiosna bedzie trawka,,,,,, nie bedziesz gral w realu ja juz to wiem
bo od razu zakladasz to czego nie masz szans zrobic
eot

ekspert od spadkow
wspomnialem nie bylo mnie wieczorem to na us30 zrobily mi oczekujace robote
napisz lepiej strace czy zarobię
https://iv.pl/image/us30.GtU0qwb
a miala byc 1lka brrrr
jak pierdułki to ble ble ble
jak fachowa rada pomoc to cisza
moze ktos lepszy jakis kierunek poda :?: :?: :?:
i pewnie jak zwykle odpowiedzi merytoryki niet
a tylu tu niby starych wyjadaczy / niestety wiekszosc to od konkursow na demo / amen
BAX widze ze sie nudzisz -jest sobota to po co myslec co bedzie w poniedzialek trzeba umiec odpoczywac - jutro wieczorem wroc na platforme a dzisjaj wypij piwo lamke wina a moze lampke martela i odpoczywaj od fx bo cie to kiedys zabije psychicznie . DZISJAJ LUZ

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 20.11.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze:
21 lis 2020, 15:01
Mój plan minimum to +10% dziennie.. jak się udo to do 100%. . To jest ostra gra, wymagająca duzych umiejętnosci. Tylko takie umiejętnosci pozwalają swobodnie czuć sie na rynkach. Jak się nie naucze, to trudno, nie bedę grał na realu. Chce zrobić 1000% teraz na demo.

...
Nie obniżaj lotów. I pamiętaj, że zawsze dobrze ci życzyłem. Nie, nie chce nic dla siebie. Prosty człek jestem i to co mam mi wystarczy. Zrób coś dla mojej/naszej ojczyzny. Zrób to dla niej: Wykup cały dług polski. I nie musi być to darowizna. Zapłać po prostu podatek 19% w Polsce. Zrób coś dla ojczyzny.
Pozdrawiam
XAB - kwota nie ma znaczenia. Jeśli zacznie ze złotówką, to jeśli przyjmiemy 250dni handlowych w roku to mamy po roku: 22 468 624 258,67
a po 365 dniach handlowych mamy:1 293 407 201 841 984,75zł. Świeżak obiecaj, że podatek od tego zapłacisz w POLSCE :!: :!: :!: :!:
Rzucę pracę i dostanę zasiłek, jak każdy Polak 1mln zł/per month.
Doktorek - właśnie się dezynfekuję, ale nie tym co Świeżak. Stać mnie to markowy polski płyn do dezynfekcji. :568: :564:
Wasze zdrowie.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany