DayTrading: Piątek 20.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

U nas z koronawirusem też będzie bardzo ciężko, bo społeczeństwo mamy niezdyscyplinowane a rządzących głupich. Idealne warunki dla wirusa. Brak masek w szpitalch, brak środków do dezynfekcji. Lekarze maja wyjebane i idą do domu biorąc opiekę nad dziećmi. Powodzenia.. Więc to co szybko urosło, jeszcze szybciej spadnie. Przez pół roku się nie wygrzebiemy z tego. Ministry już chorują, zaraz Kaczyński zachoruje i cała wierchuszka..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:
20 mar 2020, 11:06
U nas z koronawirusem też będzie bardzo ciężko, bo społeczeństwo mamy niezdyscyplinowane a rządzących głupich. Idealne warunki dla wirusa. Brak masek w szpitalch, brak środków do dezynfekcji. Lekarze maja wyjebane i idą do domu biorąc opiekę nad dziećmi. Powodzenia.. Więc to co szybko urosło, jeszcze szybciej spadnie. Przez pół roku się nie wygrzebiemy z tego. Ministry już chorują, zaraz Kaczyński zachoruje i cała wierchuszka..
Za dużo analizujesz, za mało ryzykujesz.
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

TsunamiPL pisze:
20 mar 2020, 11:05
Boję się ropy. Podciągną na 31, nikomu nic się nie stanie, ale mi się stanie :)
moga dzis nie podciagnac... cofniecie o jakies 2 dolary mozliwe, potem dalej w gore do 30-33 i znowu kontra podazy na kilka dolarow IMO. Świeczke miesieczna musza utrzymac w miare niedzwiedzia i dopiero w kwietniu ja skoryguja na 40-42
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
20 mar 2020, 10:44
TsunamiPL pisze:
20 mar 2020, 10:29
Bemowo1 pisze:
20 mar 2020, 10:21
Ropa, chyba osiągnęła maksimum. Nie widzę podstaw, aby w obecnej sytuacji była droższa
Zgadzam się, ale brać szorta po 28$ jest niezgodne z moimi przekonaniami. :mrgreen:
od dołka 40% w dwa dni. Widac jaki kapitał wszedł na tej promocji
sporo otwartej przestrzeni takze z ropa nie nalezy zbytnio sie spieszyc
zwlaszcza z pozycjami na ssss
to m30
https://iv.pl/image/Grdlj14
kapital to bylo widac na minutce pakowal na tej swiczce knocie wczesniej
tu jeszcze ta spora luka wisi i nalezy o niej pamietac bo od tego sie zaczelo w dol
bo tak to bylo takie tam powolne spadanie
rynek na minutkach na spadki jeszcze wogole nic nie rysuje a raczej wyjscie w gore
tak jakby to rozliczal falkami to robia 5tke mala i eraz jest na 5 potem moze byc keotkie w dol3 i znowu w gore
Ostatnio zmieniony 20 mar 2020, 11:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

Nie straszcie z tą ropą bo trochę się wczoraj napracowałem żeby tak na rozbiegu pozamykać....
Gramy na czerwoną przerywaną - na domknięcie luki ... Zbyt optymistycznie to wygląda ale ...
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Tony S. pisze:
20 mar 2020, 11:29
Nie straszcie z tą ropą bo trochę się wczoraj napracowałem żeby tak na rozbiegu pozamykać....
Gramy na czerwoną przerywaną - na domknięcie luki ... Zbyt optymistycznie to wygląda ale ...
:564:
Też myślałem jak Ty, ale dopiero konflikt na bliskim wschodzie może doprowadzić cenę w okolice 40$

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tony S. pisze:
20 mar 2020, 11:29
Nie straszcie z tą ropą bo trochę się wczoraj napracowałem żeby tak na rozbiegu pozamykać....
Gramy na czerwoną przerywaną - na domknięcie luki ... Zbyt optymistycznie to wygląda ale ...
:564:
opporek to z minutki na 29xx potem dopiero ciutke w dol ale to tylko kreski
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

El Primo
Gaduła
Gaduła
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:15

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: El Primo »

Świeżak44 pisze:
20 mar 2020, 11:06
U nas z koronawirusem też będzie bardzo ciężko, bo społeczeństwo mamy niezdyscyplinowane a rządzących głupich. Idealne warunki dla wirusa. Brak masek w szpitalch, brak środków do dezynfekcji. Lekarze maja wyjebane i idą do domu biorąc opiekę nad dziećmi. Powodzenia.. Więc to co szybko urosło, jeszcze szybciej spadnie. Przez pół roku się nie wygrzebiemy z tego. Ministry już chorują, zaraz Kaczyński zachoruje i cała wierchuszka..
Tyż prawda, wirus ot tak sobie zniknie i nie wrócimy do normalnego życia sprzed 2 tygodni przez najbliższe pół roku.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

ORGR na edku. Niezwykle wyrazisty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Piątek 20.03.2020

Nieprzeczytany post autor: anturo »

Kermit pisze:
20 mar 2020, 10:44
TsunamiPL pisze:
20 mar 2020, 10:29
Bemowo1 pisze:
20 mar 2020, 10:21
Ropa, chyba osiągnęła maksimum. Nie widzę podstaw, aby w obecnej sytuacji była droższa
Zgadzam się, ale brać szorta po 28$ jest niezgodne z moimi przekonaniami. :mrgreen:
od dołka 40% w dwa dni. Widac jaki kapitał wszedł na tej promocji
Na pewno na zakupy ruszyły Chiny. Widać to było po Ałdach i Enzede . Na ten moment Chiny już pracują. A być może i Ci co tak podkupowali dolara, też się wpakowują powoli. Fabryki i transport w UE może i stoi, ale przecież nie wiecznie i nie wszystko. Nie słyszałem też żeby na całym świecie był taki odpał z grypą jak w Europie.

Zablokowany