DayTrading: Piątek 19.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a z edkiem tak na weekend to mamy to o co upierdliwie akcentowalem i co zakladalem
wyzej 1,13 przynajmniej na troszke dluzej odkladamy ad acta tak mi sie wydaje he hwe
a Świezy rysuj drabinke NAJLEPIEJ Z ZABEZPIECZENIEM i tylko uwazaj bys znowu z niej nie spadl bo niedlugo wakacje
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 19.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
19 cze 2020, 18:20
daxik
kto czytał to wie
rozparcelowałem go dzis skami na maksa i w sumie dobrze ze elek nie zaczalem
No ale myślami byłeś już przy L-kach.. :roll: :568:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy bo LKI to przyszłosc??
zasada najwazniejsza na rynku jest zarabianie w dluzszym terminie
zrobilem podstawowy bład bo w koncu procz tego ze spekuluje na fx
jestem inwestorem
zasada pierwsza masz kase to ja zainwestuj dlugoterminowo?
masz jakas jednostke powiedzmy 100x to cala kasa twoja i co innego jak te cala? kasąą grasz na fx by zarobic/ bo tyle masz tyle mozesz do gry uzyc/ wtedy nie ma tematu
A co innego jesli np na fx przeznaczasz 30x a 70x ci sie kisi w banku czy w tej tzw skarpecie
Taki najprostrzy przyklad dax I INWESTYCJA W NIEGO
spadl na 8k bylo szalenstwo mialem przeciez lki i gasilem z zyskiem ok bylo przeszlo
ale co dla mnie za problem bylo zainwestowac powiedzmy 10x czy nawet 20x czy wiecej
ZADEN
ok przespalem ale po 10k dax czy po 11k a powinienem cos zatrzymac
JUZ widac co robi fed drukuje jak zle i ryzykownie i gwno nie pozwoli na wieksze spadki
a perspektywa jaka jest lepsza powiedzmy na pol roku czy na 1rok
siedziec na S nawet z 12500 dzis czy na lce z nizej 12k
xxx
dlatego smiesznie to zabrzmi modle sie o jeszcze choc 1-den jakis spadek choc nizej 11koła bo ja sobie po usredniam poskracam i na pewno bede mial cene dołka lub okolice i tym razem sie juz nie zagapie
i to nie musi byc akurat inwestycja w 1 instrument/daxa/ ale wlasnie w kilka
A mnie na dzis zachwycam to ze mam wiecej kasy a inwestycji w te tzw gielde ZADNEJ
tak jak chocby te głupia rope mialem kilka kontr po 8,xx to sprzedalem po 12
a dzis jest chyba po 15 czy wiecej i nawet ja kupic juz nie moge bo zamknalem pozycje
moge kontraktowa jakas po trzydziesci kilka czyli bez sensu
jest i moze bedzie jeszcze okazja to trzeba te tzw perelki wychwytywac
kupiles czegos X polowke sprzedaj by miec pewny zysk polowke zostaw choc na 2mce tak teraz bede tylko gral
spadl chocby dax wczoraj to na pewno z tych elek nie bede uciekal a kilka mam
chyba ze cos kupie nizej i nizej mam perelke spx po ok 2940 i sprzedam tylko w wypadku gdy kupie taniej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to co PANY ?
INDEKSY NA LUKACH czy tylko dax
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany