DayTrading: Piątek 19.01.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 sty 2018, 00:00

Wzrost
3
27%
Bez zmian
3
27%
Spadek
5
45%
 
Liczba głosów: 11

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:Tolmo wytrzymałeś bo sie martwie :roll:
że to ta najwieksza z najwiekszych TRZY

eu
tomasz
a co ty na to
i sorki bpo szybko z wego wykresu maznalem :(

http://wstaw.org/h/13d88e1c358/linki/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
Tomasz196407 pisze:Tolmo wytrzymałeś bo sie martwie :roll:
że to ta najwieksza z najwiekszych TRZY

eu
tomasz
a co ty na to
i sorki bpo szybko z wego wykresu maznalem :(

http://wstaw.org/h/13d88e1c358/linki/
Xab ja tylko wg Prechtera robie rozliczenia no i Elliota
to co rozrysowałem jest str. korekcyjną podwójną i jest złożoną ,czyli wg mojego wykresu
a jest 335 płaska
b jest zygzakiem
c impulsem
nastepne abc i
do dolu impuls 12345 to jest koniec korekty i tam zaczyna sie impuls

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

Chyba dali czapke na eur
VSA

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

cajto pisze:@NT - powodzenia, ładne wejście, to ostatnie. Po fakcie też dostrzegłem sygnał na L :x Odpuszczam Kilka par, bo przy takim portfolio nie idzie nad wszystkim zapanować, a okazji do zarobku w skali DT jest dość.

G/U zaraz chyba trzaśnie szczyt.

Ile śledzisz? Ja dwadzieścia cztery ale jest bardzo duża filtracja co będę grał w danym tygodniu więc ośmiu naraz nie przekraczam, do tego jeszcze GPW ale tam robię analizę raz w miesiącu.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 10:16 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tomasz---ja tylko pytam pisalem w elliocie zawsze mi pasuje edek w dol a znam go za slabo by sie spierac
o daxie w niedziele niemcy maja znowu cos ustalac wiec luka w dol lub w gore w poniedzialek skoro korelacja nie jest istotna a z daxem narazie teafilem pisalem korekta i dopiero w gore szkoda tylko ze w nocy wejsc nie moglem
a pytalem dlatego bo ktos gdzies tam rozrysowywal jako korekte plaska nieregularna nie tu i nie sciagnalem tego do porownania :( a nie potrafie z pamieci to rozpisac
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 10:29 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Edek na oporze. Jak pęknie to ze 40-50 pipsów w górę.
The only way is up

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:tomasz---ja tylko pytam pisalem w elliocie zawsze mi pasuje edek w dol a znam go za slabo by sie spierac
o daxie w niedziele niemcy maja znowu cos ustalac wiec luka w dol lub w gore w poniedzialek skoro korelacja nie jest istotna a z daxem narazie teafilem pisalem korekta i dopiero w gore szkoda tylko ze w nocy wejsc nie moglem
nie spierac dyskutować
tez wszystkiego nie znam w elliocie

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: cajto »

@NT - myślę, że zostanę przy sześciu. Pod DT jest i tak nad czym myśleć, a setupów nie brakuje. Gdybym grał w oparciu o D1, trig z H1, to pewnie śledziłbym wszystkie mainy i crossy.

Patrząc na rozkminki dot fal, to chyba tylko Gann jest bardziej skomplikowany. Naprawdę podziwiam, jeśli ktoś na tym zarabia.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:tomasz---ja tylko pytam pisalem w elliocie zawsze mi pasuje edek w dol a znam go za slabo by sie spierac
o daxie w niedziele niemcy maja znowu cos ustalac wiec luka w dol lub w gore w poniedzialek skoro korelacja nie jest istotna a z daxem narazie teafilem pisalem korekta i dopiero w gore szkoda tylko ze w nocy wejsc nie moglem
a pytalem dlatego bo ktos gdzies u ruskiego brokera rozrysowywal jako korekte plaska nieregularna nie tu i nie sciagnalem tego do porownania :( a nie potrafie z pamieci to rozpisac
zebys nie przeoczyl :568:

-- Dodano: 19 sty 2018, 10:35 --

postawilem sna dax ale lke jeszcze nie zgasilem awaryjnie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 19.01.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
XAB pisze:tomasz---ja tylko pytam pisalem w elliocie zawsze mi pasuje edek w dol a znam go za slabo by sie spierac
o daxie w niedziele niemcy maja znowu cos ustalac wiec luka w dol lub w gore w poniedzialek skoro korelacja nie jest istotna a z daxem narazie teafilem pisalem korekta i dopiero w gore szkoda tylko ze w nocy wejsc nie moglem
a pytalem dlatego bo ktos gdzies u ruskiego brokera rozrysowywal jako korekte plaska nieregularna nie tu i nie sciagnalem tego do porownania :( a nie potrafie z pamieci to rozpisac
zebys nie przeoczyl :568:

-- Dodano: 19 sty 2018, 10:35 --

postawilem sna dax ale lke jeszcze nie zgasilem awaryjnie
Xab dawniej tez patrzyłem na innych wykresy,
nie patrz rozrysuj i daj swoje tu popatrzymy razem

-- Dodano: 19 sty 2018, 10:41 --
cajto pisze:@NT - myślę, że zostanę przy sześciu. Pod DT jest i tak nad czym myśleć, a setupów nie brakuje. Gdybym grał w oparciu o D1, trig z H1, to pewnie śledziłbym wszystkie mainy i crossy.

Patrząc na rozkminki dot fal, to chyba tylko Gann jest bardziej skomplikowany. Naprawdę podziwiam, jeśli ktoś na tym zarabia.
Cajto to nie tak,
z dawien dawna przyzwyczailismy sie do tego ze jak weszłes w pozycje to miałes jakies 150 pip zysku
teraz tak nie jest, czemu ? nie wiem
podejrzewam ze są na rynku komputery ktróre graja za ludzi i one decyduja owejsciach w pozycje ale tam sie liczy zysk 1d3 d4 d5
czyli my musimy sie przystosowac do wejscia dobrego aby miec jakniemniejszy sl a jak najwiekszy tp
czyli musimy zadecydowac kiedy wejsc w rynek

czyli tu nie gra roli strategia tylko wejscie i rozliczenie fal daje ci poglad gdzie idzie rynek ale wejscie musi byc dostosowane do tego co jest w danej chwili
czy to są SD, kanały, PA i inne wszystkie są obarczone błedem
dlatego dziwi mnie np koles który mówi ze gra z mn i wchodzi na korektach
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 10:49 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany