DayTrading: Piątek 18.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq
to typowe czyszczenie dzis ramek nizej 800 mam lki na nasdqu i wszystkie zarobia bo te co ciut nad 800 przed sek zgasilem
fajne jajca
u mojego broka w tej chwili awaria
dobrze ze ustawic zdazylem szereg
a mam i sporo na us30 tez
ciekawe czy dzi naprawiaaaaaaaaaa 8)

swiezak
mam dla ciebie sensacje
zabral mi brok jak pisalem ----------wczoraj to moje slynne DEMO bylo do wrzesnia jednak
wiec masz to z glowy nie bede cie miliardami katowal 25 :568: widziales w rok na edku
dal mi teraz 500 kola znowu wiec raczej juz sie nie bede bawil ha ha haaaaaaa
ani ci pokazywal by cie nie dolowac
chociaz z nudow moze banke zrobie ha ha ha
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2020, 20:03 przez XAB, łącznie zmieniany 3 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Dla mnie jest juz pozamiatane . Sensownego L poszukam na sensownym wsparciu a sensowne wsparcie jest na 10500 imho .
Łapanki noża sobie odpuszczę , wole postać z boku dzis . Choćby po 20 ej chcieli odbić w górę .... niech sobie odbijają ale ja nie dotykam L.
Brałk pozycji to tez pozycja :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik ale cie widze wystraszyli
tys przeciez byk
masz na poprawe nastroju
rozwalilem dzis dziadow na 2dyszle
troszke na poczatku mnie tylko wycielo
us30 i nasdaq
https://iv.pl/image/systnadqi-us30.GtjCam5
ale wyczulem by brac od 800 :D
zostawilem na obu po 2lki i po 7ktr i na dzis chyba temat z glowy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
miala spadac i nie chce
zostawiam 2ski 500BARYLEK STARCZY
https://iv.pl/image/ropa-wti.GtjCm6T
DOLCE BYLO WIDAC ZSZEDLEM DO 1L
SKI EDEK
i 2ktr na daxie strazak juz malutki
z tym ze zaczalem zbierac delik lki na dax juz i chyba tyle na piatek :568:
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2020, 20:25 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Brawo Ty :564:

Ja byk jestem to fakt . Ale wole postać z boku jak nie idzie tak jak zakładałem . Nie było mocnej reakcji byków na poziomie 10985 . Połamali 10900 wiec .... noży łapac nie będę . Wczoraj udało sie wytypować 10916 jako nowy dołek ale odbicie było słabiutkie . I pisałem ze setap ulubiony wzrostowy jest ale bardzo słaby . Nie wypalił ulubiony setap no to dla mńie pozamiatane .
Jakiś plan gry trzeba mieć choćby był chu..wy :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
my obaj gramy inaczej
ty musisz w sumie robic obrot
a ja z tymi lkami to mam zamiar utrzymac sie moze sie uda do drukarek ??/
to sporo czasu

dla mnie to ta tzw straz moge skrocic moge zgasic wczesniej ale o tym dzis nie mysle

na razie to na wszystkich indeksach powoli buduje juz lki
ty tak grac nie mozesz
ja luznej kasy do obrotu mam az za duzo wiec taki na szybko zysk mnie nie kreci
wole co 3 dni jak czasem pokazuje uderzyc czy rzadziej :564:
caly czas nawet teraz mam 2/3 depa do roboty :cry:
musialbym moze z pol banki dolca kupic tobym wtedy szybciej skracal a ja mam stowke
i jak pisalem
nasdaq 10870 czyli pozamiatane bo juz do dolka nizej 800 raczej nie wroca bo po co
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Kodak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:23

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Kodak »

nie chce byc upierdliwy ale xsra b nie da sie za bardzo czytac twoich postow.
Wiem, ze na stare lata moze byc ciezko zmienic styl wypowiadania sie...
Tak jakbys mieszal czasy, mieszal znaki interpunkcyjne czy zaimki z czymś innym. Nie dalbys rady tego poprawic? Otwierac i zamykac zdania czy pytania zamkniete w jednej mysli?
Na prawde ciezko zrozumiec jest to co piszesz.

Milego likendu

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kodak juz od tym pisalem
umiem sie dobrze wypowiadac ale pisac na kompie patrzac w 2ekrany niestety nie umiem
i sorki ale gdy robie jeszcze dt to tym bardziej
bo pisze pisalem przewaznie wtedy 1palcem i nie patrze co piszę
tez mil, weekendu
musialbym chyba jakas akrobatykę zaczac palcami uprawiac by stawiac interpunkcje ha ha ha :) a i niestety to wyrazny objaw lenistwa tez sie przyznaję :roll:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Jasne XAB ze gramy inaczej . Myśle ze każdy ma jakiś swój sposób patrzenia na wykres , a jak nie ma to powinien go sobie wypracować „ dupogodzinam” przed ekranem .
Idę o zakład ze jakbym wziął S nawet teraz , dzis to i tak bym na niej zarobił w przyszłym tygodniu . ( poniedziałek) kwestia czasu , bo dla mnie wykres jest po miśków stronie ( od dawna , od połamania 12000) ...ten wczorajszy nowy dołek to był ostatni bastion byków ( ihmo) i padł ....wniosek : Do 10500 spokojnie mozna eskowac ihmo
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 18.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
ja stosuja stara szkole to kupilem po 750
dokupilbym po 700- 650- 600-550 -500
ale ja grac tak juz nie umiem
wole miec te 5elek miedzy 500 a 550
a majac juz strazaka juz jakby nie spadlo mam i czym sie ratowac i moge dokupowac wtedy wyzej tez troche mieszam ale chyba rozumiesz
jest 10900 juz wf mnie powrotow juz nie bedzie :D idziemy na 11111
a potem na 12222 :)
ja mgie lubiććććććć
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany