DayTrading: Piątek 17.07.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Wszystko zależy od tego co ustalą Euroosły ,imo brak porozumienia doprowadzi do cofnięcia EU :arrow: Rynki skupiają się natomiast na tym, co będzie się działo dziś i przez weekend w Brukseli, gdzie unijni liderzy po raz pierwszy od czasu wybuchu pandemii COVID-19 spotykają się osobiście na zaplanowanym szczycie. Tam ważyć się będą losy funduszu naprawczego wartego 750 mld euro, który ma wspomóc gospodarki dotknięte ekonomicznymi skutkami pandemii. p.s imo ciągle wisi potencjalny Motyl na EU
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Apek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:16

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Apek »

MERLIN pisze:
17 lip 2020, 14:47
Wszystko zależy od tego co ustalą Euroosły ,imo brak porozumienia doprowadzi do cofnięcia EU :arrow: Rynki skupiają się natomiast na tym, co będzie się działo dziś i przez weekend w Brukseli, gdzie unijni liderzy po raz pierwszy od czasu wybuchu pandemii COVID-19 spotykają się osobiście na zaplanowanym szczycie. Tam ważyć się będą losy funduszu naprawczego wartego 750 mld euro, który ma wspomóc gospodarki dotknięte ekonomicznymi skutkami pandemii. p.s imo ciągle wisi potencjalny Motyl na EU
ciekaw jestem Merlin Twojej projekcji na indeks usd.
Fundamentalnie widać jak zawyżanie na amer. indeksach akcji doprowadza do systematycznej erozji dolara.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Apek pisze:
17 lip 2020, 15:16
MERLIN pisze:
17 lip 2020, 14:47
Wszystko zależy od tego co ustalą Euroosły ,imo brak porozumienia doprowadzi do cofnięcia EU :arrow: Rynki skupiają się natomiast na tym, co będzie się działo dziś i przez weekend w Brukseli, gdzie unijni liderzy po raz pierwszy od czasu wybuchu pandemii COVID-19 spotykają się osobiście na zaplanowanym szczycie. Tam ważyć się będą losy funduszu naprawczego wartego 750 mld euro, który ma wspomóc gospodarki dotknięte ekonomicznymi skutkami pandemii. p.s imo ciągle wisi potencjalny Motyl na EU
ciekaw jestem Merlin Twojej projekcji na indeks usd.
Fundamentalnie widać jak zawyżanie na amer. indeksach akcji doprowadza do systematycznej erozji dolara.
Na Indeksie Dolara niczego szczególnego nie widzę ,oprócz tego że cały spadek powoli układa się w klin zniżkujący
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

MERLIN pisze:
17 lip 2020, 16:05

Na Indeksie Dolara niczego szczególnego nie widzę ,oprócz tego że cały spadek powoli układa się w klin zniżkujący
index dolara dzienny
https://www.tradingview.com/x/nsEpkY0D/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Kermit pisze:
17 lip 2020, 16:15
MERLIN pisze:
17 lip 2020, 16:05

Na Indeksie Dolara niczego szczególnego nie widzę ,oprócz tego że cały spadek powoli układa się w klin zniżkujący
index dolara dzienny
https://www.tradingview.com/x/nsEpkY0D/
Kermit masz rację wsparcie masz na tym poziomie ,ale to jedno z wielu a chcąc zrobić "ulicę" w konia to sam wiesz że łamie się takie wsparcia i zbiera SL

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Wti
Jazda S

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

połamali w marcu i szybko wrócili - to pokazuje wage tego poziomu ktory ponad rok juz trzyma sile dolara... Nie chce zgadywac czy polamia czy nie - obecnie sa na wsparciu wiec technicznie umocnienie doalara w grze - jak polamia to obraz indexu tez sie zmieni
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara i EU ,zakładając że na Indeksie wykończą potencjalnego klina to można się zdziwić bo wtedy EU zobaczymy w okolicy 1.1750
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
WSIO WIDAC TO M3
https://iv.pl/image/GtLJ56f
naustawialem oczekujacych na SSS i nie mysle
juz chyba z 3 formacja podazowa i dpa blada
bo odkrecaja 2dzien zamiast spadac :mrgreen: :568: tylko pukannie 880=920 :568:
straznik i ska jest a graz zaczne jak ze 3 oczekujace wejda bo szkoda sie na 20 pip bawic
edek -DOKTOREK
mam s choc tu bez pomyslu mam i moge tez ja zgasic PIATEK ?
w sumie bp to zdrowy pomysl DOKTORKU JA ZA 1,10 :wink: ALE TYLKO BYM CHCIAŁ
XXXXX
ropa wti mam ski a brent kibluje bo z lka zostalem a ze z 41,885
to tez nie mysle bo mala lka
LKI NA DOLCACH TU juz ? DT
Ostatnio zmieniony 17 lip 2020, 16:52 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 17.07.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

E/U
Jeżeli pójdą L będę skaleczony

Zablokowany