DayTrading: Piątek 16.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

czugar
no wlasnie jest ten problem ze jakos nie bardzo jest sie czym motywowac
wzrosty bo co wieksza pandemia
to sie by nie trzymalo sensu
jakos tak jeszcze pare kresek dolozylem
https://iv.pl/image/daxterminowo.Gt2tVSX
dzis piatek moze juz w przyszlym tyg bedzie jasnosc
narazie trzymam sie esek jeszcze
jedynie co wymyslilem by ten wykres gral to jeszcze cos takiego
wtedy w sumie byloby juz ok
https://iv.pl/image/daxterminowo.Gt2toys
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

XAB pisze:
16 paź 2020, 19:12
czugar
no wlasnie jest ten problem ze jakos nie bardzo jest sie czym motywowac
wzrosty bo co wieksza pandemia
to sie by nie trzymalo sensu
jakos tak jeszcze pare kresek dolozylem
https://iv.pl/image/daxterminowo.Gt2tVSX
dzis piatek moze juz w przyszlym tyg bedzie jasnosc
narazie trzymam sie esek jeszcze
zgadzam sie w 100% że to sensu nie ma.. ale maszynki są chyba tak zaprogramowane. Poza tym czy dzisiejszy wzrost, który de facto dalej jest in progress, ma sens ?
Jeżeli coś nie będzie miało sensu, mogą po prostu dorzucać do pieca.. stimulus, szczepionki itp itd. co teoretycznie będzie ten sens uzasadniać.

Co jeszcze. Patrząc na interwały czasowe to moje bazgroły i tak sięgaja max 10 listopada. Pytanie co później ? Zjazd czy szczepionka, co pierwsze.
uczę się

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

zerknij wyzej bo cos dorysowalem
ze szczepionka nie ma co marzyc w tym roku sie nie wyrobia
listopad to wtedy normalka drukarki i w gore
spadek musi byc teraz w tym mcu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

XAB pisze:
16 paź 2020, 19:12
czugar
no wlasnie jest ten problem ze jakos nie bardzo jest sie czym motywowac
wzrosty bo co wieksza pandemia
to sie by nie trzymalo sensu
jakos tak jeszcze pare kresek dolozylem
https://iv.pl/image/daxterminowo.Gt2tVSX
dzis piatek moze juz w przyszlym tyg bedzie jasnosc
narazie trzymam sie esek jeszcze
jedynie co wymyslilem by ten wykres gral to jeszcze cos takiego
wtedy w sumie byloby juz ok
https://iv.pl/image/daxterminowo.Gt2toys
to co wyżej rozpisałeś ma dużo więcej sensu niż moje.. pytanie tylko czy dla nich ma :), bo dzisiaj to B było lekko przerażające.. wyglądało jakby mogli wszystko i zawsze.. a ewentualne spadki sa tylko wtedy ..kiedy ktoś zaśpi przy guziku
uczę się

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no wlasnie wtedy ta niebieska mogla by pojsc ciut wyzej i dotknac nawet gorna linie zolta i wtedy by to moglo juz byc
ja juz tu pisalem ktoregos razu tez zakladalem sporo nizej podbitke
a oni wywalili numer i poszli chyba ze dwie setki wyzej
by potem spasc doslownie na pysk dlatego te srana 13tke moga jeszcze pomacac
choc wolalbym juz nie :568:
z drugiej manki liczac to technika prosta
13170 do 12570 podbicie do 940 to zjazd 12350 to tak na szybko :)
proste z dlug falek
jeszcze niech na jakims indeksie pokozakuja troche w gore na zamkniecie
to kupie i bede w weekend myslal czy dobrze zrobilem
na razie idzie zbyt dobrze nar
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

BOLEK 26
obiecalem to masz
eur/pl
https://iv.pl/image/eurpl-dluzej.Gt2ILu2
moja ocena jest taka to wykres 4h
rynek ma bardzo duza ochote na wzrosty ale to wszystko opiera sie na eur/dol
poki nie ma ochoty rynek na wyjscie dolem z tej konsoli 1,17-1,2
to eur/pl bedzie sie kolysac w srodku ale zejscie edka nizej wtedy jest duza sznsa przynajmniej na 3,6 i nawet 3,62 czy wyzej tez sporo
i dolar podobnie sie rysuje moze jutro jak bede mial chwilke
bo ten ma tak samo mozliwosc pojscia na 4 i tylko pomoc spekuly i moze pojechac i eur i dolar bo tu jest tak ze nbp by sie ucieszyl :?: :?: :?: :?: gdyby rosło
bo to mu pasuje bardzo wyraznie
jeszcze z formacji to co widzisz rozowy kolor to wyraznie popyt formacja
https://iv.pl/image/eurpl2.Gt2I0F5
eur/pl jeszcze na m10
https://iv.pl/image/eurplm10.Gt2I2ab
a dalej to ja nie wiem bo to wszystko od rynku zalezy
jesli ktos z czytajacych mialby jakies uwagi to bardzo prosze , bo ja nie jestem przeciez z tego tematu wszystkowiedzacy
na gieldzie git rynek dał ale w dol indeksy na zamkniecie czyli super dla mnie
Ostatnio zmieniony 16 paź 2020, 22:08 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Bolek26
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:27

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Bolek26 »

Dzięki XAB, obserwujemy sytuacje jak tak

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Kolejnyu tydzień minął i kolejny raz skasowałem konta. Tym razem na tzw. hedgingu.. To nie jest jednak sposób na obronę przy mojej grze. Trzeba jednak ciąć po prostu straty. Ale nic to. Generalnie kierunki dobrze przewiduje, brakuje szczegółów. Inna sprawa. Takie coś dostałem. O co tu chodzi w tej zagadce? :roll: Mam 3 pigułki do wyboru..
Dear Trader,
As a client of International Capital Markets Pty Ltd (IC Markets AU), and based your country of residence, we would like to inform you that you have now access to the IC Markets Global Offering. Our global offering allows eligible clients to apply to trade under one of the entities operating IC Markets’ brand (see below).
The purpose of this communication is simply to provide you with the information below. It is not intended to suggest or encourage any specific action.
What options do I have?
You can choose to request to trade with:

IC Markets (EU) LTD, Trading as IC Markets (EU), regulated by the Cyprus Securities and Exchange Commission with Licence No 362/18, or
Raw Trading Ltd, trading as IC Markets (SC), regulated by the Financial Services Authority of Seychelles with Securities Dealer Licence number: SD018, or
Keep trading with International Capital Markets Pty Ltd, Trading as IC Markets (AU), regulated by the Australian Securities and Investments Commission with Australian financial services licence No. 335692

An overview of the features and characteristics of each IC Markets entity can be found by clicking on the “Global Offering” item in your Client Area menu under “Profile”. Before making any decision (including any decision to change entities), make sure you understand all the important information, features and characteristics of each entity.
We cannot, and will not, make any recommendation about which entity you should have your account with. We will provide you with further information if needed. And if you decide to trade with a different entity than IC Markets (AU), we encourage you to read the relevant T&C for each entity (as set out in the “Global Offering” page), before you to take any action. It is entirely your decision who you trade with.
How do I progress any decision I have made?

If you have decided to trade with IC Markets (EU), Regulated by Cyprus Securities and Exchange Commission, please send an email to global@icmarkets.eu with from the email address linked to your current account and one of the support agent from IC Markets (EU) will be in contact soon.
If you have decided to trade with IC Markets (SC), Regulated by the Financial Services Authority of Seychelles click here
If you have decided to keep trading with IC Markets (AU), regulated by the Australian Securities and Investments Commission, please click on the button below saying, “keep trading with IC Markets (AU)”. By doing so, (a) you confirm that that your decision was made independently by you without any solicitation or recommendation having been made by IC Markets AU; (b) that, based on your country of residence, you acknowledge that IC Markets AU falls outside the European regulatory framework and is not in scope of (among others) the Markets in Financial Instruments Directive (MiFID) II and as a result there is no provision for an investor compensation scheme.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezy stary chooop jestes i nie wiesz ?
widza ze uwalasz konto za kontem na demo to delikatnie ci sugeruja byc zaczal grac za realna kase bo dla nich jestes super klient
pieknie ciachneli to us30 na noc 300 pipow
ja kochac to us30 juz zaczynam :twisted:
https://iv.pl/image/uss30.Gt23TU4
nie zdazylem tylko kurna jeszcze zgasic ale i tak bedzie git 8)
Ostatnio zmieniony 16 paź 2020, 22:42 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tak się kończy nieudany hedge. Wszedłem w spadki bo widziałem, że będzie przynajmniej korekta, wywieźli mnie sporo.. to myśle.. zabezpiecze się przed dalszymi wzrostami..hedgem. No i tak to sie skończyło, jak na rysunku..: Nie wrócili.. konto w piach :oops:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2020, 22:27 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 2 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany