DayTrading: Piątek 15.08.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 16 sie 2014, 00:00

Wzrost
12
71%
Bez zmian
3
18%
Spadek
2
12%
 
Liczba głosów: 17

MasterLukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:25

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: MasterLukas »

Z punktu widzenia teorii Elliota, to, co narysował lukpiasek, ma jak najbardziej sens.
Obecnie jesteśmy w połowie fali 3, której szczyt wypadnie w okolicach 1,46. Potem fala 4 i piąty szczyt na okolice 1,60-1,61, ponieważ 5 fala będzie w takim układzie równa 1. Dopiero potem wodospad poniżej 1,00 (pewnie jakiś kraj wyjdzie ze strefy euro, albo UK z UE)
Oczywiście jest to długi termin, ale każdą analizę, także dt, trzeba zaczynać od wysokich interwałów.

USDJPY w średnim terminie:

https://www.tradingview.com/e/zrboTTgd/

Na ujku wyraźnie widać trójkąt w ramach 5 fali, przed nami jeszcze jedno wybicie na szczyt 5 fali, a w ślad za ujkiem zapewne pójdą indeksy.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2014, 12:40 przez MasterLukas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/ ... -ukrainie/

tu podbnie

-- Dodano: sob 16-08-2014, 12:10 --

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/ ... ment-67208

-- Dodano: sob 16-08-2014, 12:15 --

http://www.fronda.pl/forum/wplywy-rosyj ... 32728.html

Autor stwierdza,że rozmach bolszewickiego maksymalizmu oczorał i Polskę.
Obecność Polski w NATO nie musi polegać na bezkrytycznej realizacji polityki historycznej wynikającej z ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNEJ STRATEGII GRUPOWEJ!!!
Bardziej istotny jest problem WOJNY O PIENIĄDZ i pod tym względem oceny sytuacji i szukania optymalnej drogi wyjścia z PUŁAPKI kolejnej ekonomicznej utopii.Co tu mają do powiedzenia zwolennicy Rosji jako siły wiodącej dla stworzenia raju na ziemi?!

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

uwaga nowy ukryty agent i marionetka putina mówi że zachód jest be a w rosji raj na ziemi :mrgreen:
co za bezmózg wspiera terrorystów którzy zestrzelili samolot z dziećmi na pokladzie - putin a putina nowy123 i jeszcze się toleruje tego szpiega na Polskim forum no cycki opadają :shock:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2014, 12:28 przez lukpiasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

lukpiasek pisze:uwaga nowy ukryty agent i marionetka putina mówi że zachód jest be a w rosji raj na ziemi :mrgreen:
No przecież Steven Seagal, Mickey Rourke, oraz Gérard Depardieu... nie mogą sie mylić....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

simon000111
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1064
Rejestracja: 18 cze 2014, 18:26

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: simon000111 »

Na USD/TRY moim zdaniem rysuje się piąta fala wzrostowa. Pytanie czy podciągną ją wyżej niż poprzedni szczyt, czy będą mieli na tyle siły. Na D1 został spory knot, jednak to nie przesądza o odwrocie. Wszystko zależy co w przyszłym tygodniu zrobi EUR/USD
Ostatnio zmieniony 16 sie 2014, 12:39 przez simon000111, łącznie zmieniany 2 razy.
To czy mam rację na rynku, sprawdzam spekulacją.

Awatar użytkownika
koks
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 741
Rejestracja: 21 kwie 2014, 15:14

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: koks »

zachód jest be, wschód jest jeszcze bardziej be

i taka powinna być wersja uznawana przez wszystkich

bo czy zachód jest naprawdę taki fajny ? nie wydaje mi się :wink:

-- Dodano: 16 sie 2014, 12:32 --
simon000111 pisze: Wszystko zależy co w przyszłym tygodniu zrobi EUR/USD
no chyba nie, eur/usd w ogóle nie jest (o dziwo) skorelowany z usd/try. (w porownaniu z innymi crossami USD/EM jak usdpln, usdhuf itp)
wszystko zależy od tego, czy inne waluty EM będą dalej w sentymencie osłabienia - moim zdaniem
Swing

Awatar użytkownika
dobryfxplayer
Maniak
Maniak
Posty: 2413
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:16

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: dobryfxplayer »

pawel328ci pisze:Ktoś wczoraj pisał o zjezdzie gbp/pln w okolice 5.12 i o ślepocie tych którzy pozbywali się Sek????
Ja dziś robłem wyprzedaż Lek wziętych po 5.20 i jeszcze 0.5 lota zostawiłem
Ładny dzień, chyba za dużo ludzi zarobiło a to niedobrze hehe bo bankstera bęzdzie szaleć, tak że szanować depo :564:
To ja pisalem o slepocie ludzi ktorzy sie pozbyli esek na gbp/pln. Mialem na mysli tylko takich co zajeli pozycje na szczycie w okolicach 5.30. Nastepne aspekty aby ta tranzakcja byla bardzo pomyslna to swap musi byc dodatni! (cel to bardzo dlugi longterm a nie czysty daytrading, prosze zobaczyc ze podalem screena na W1!). To ze kurs zaraz wrocil kilka groszy wyzej i odrazu panika oraz ze sie myle to bzdura jest. Najlepiej bylo zamknac czesc pozycji przy 5.20-25 i reszte zabezpieczyc na BE. Powtarzam to jest dlugoterminowa inwestycja z dobrym swapem. Wkoncu te potyczki Putina nie beda trwaly wiecznie i kurs powoli bedzie sie osuwal do dolnej bandy kanalu. Jest to zagranie typu "Wielki, nowy szczyt po czy m wielka zwałą w dół". dziekuje :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Buy right, sit tight." - J. Livermore

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

http://dwagrosze.com/2014/08/auto-sankc ... ment-34283

taki off top :) mileggooo weeeek
http://dwagrosze.com/2014/08/referendum ... rzadu.html

-- Dodano: sob 16-08-2014, 12:38 --
koks pisze:zachód jest be, wschód jest jeszcze bardziej be

i taka powinna być wersja uznawana przez wszystkich

bo czy zachód jest naprawdę taki fajny ? nie wydaje mi się :wink:

-- Dodano: 16 sie 2014, 12:32 --
simon000111 pisze: Wszystko zależy co w przyszłym tygodniu zrobi EUR/USD
no chyba nie, eur/usd w ogóle nie jest (o dziwo) skorelowany z usd/try. (w porownaniu z innymi crossami USD/EM jak usdpln, usdhuf itp)
wszystko zależy od tego, czy inne waluty EM będą dalej w sentymencie osłabienia - moim zdaniem

musza byc dwa mocarstwa by byla rownowaga :)

niech rozloza URKAINE na POLi bedzie spokoj :) bo kto pierwszy dostanie jak cos sie gorszego stanie a no POSLKA

Awatar użytkownika
lukpiasek
Maniak
Maniak
Posty: 2267
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:55

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: lukpiasek »

Nowy123 pisze:http://dwagrosze.com/2014/08/auto-sankc ... ment-34283

taki off top :) mileggooo weeeek
http://dwagrosze.com/2014/08/referendum ... rzadu.html

-- Dodano: sob 16-08-2014, 12:38 --
koks pisze:zachód jest be, wschód jest jeszcze bardziej be

i taka powinna być wersja uznawana przez wszystkich

bo czy zachód jest naprawdę taki fajny ? nie wydaje mi się :wink:

-- Dodano: 16 sie 2014, 12:32 --
simon000111 pisze: Wszystko zależy co w przyszłym tygodniu zrobi EUR/USD
no chyba nie, eur/usd w ogóle nie jest (o dziwo) skorelowany z usd/try. (w porownaniu z innymi crossami USD/EM jak usdpln, usdhuf itp)
wszystko zależy od tego, czy inne waluty EM będą dalej w sentymencie osłabienia - moim zdaniem

musza byc dwa mocarstwa by byla rownowaga :)

niech rozloza URKAINE na POLi bedzie spokoj :) bo kto pierwszy dostanie jak cos sie gorszego stanie a no POSLKA
a może podzielić twój majątek na pół dom ,ziemie dochody są ludzie którzy je lepiej spożytkują od ciebie co ty nato ? bedzie spokój mam nadzieje że naprawde jestes rosyjskim szpiegem a nie Polakiem bo wstyd takie bzdury pleciesz
Nigdy nie kłóć się z idiotami bo najpierw spróbują cie sprowadzić do swojego poziomu a później spróbują pokonać doświadczeniem ;)

pawel328ci
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 06 sty 2014, 10:52

Re: DayTrading: Piątek 15.08.2014

Nieprzeczytany post autor: pawel328ci »

dobryfxplayer pisze:
pawel328ci pisze:Ktoś wczoraj pisał o zjezdzie gbp/pln w okolice 5.12 i o ślepocie tych którzy pozbywali się Sek????
Ja dziś robłem wyprzedaż Lek wziętych po 5.20 i jeszcze 0.5 lota zostawiłem
Ładny dzień, chyba za dużo ludzi zarobiło a to niedobrze hehe bo bankstera bęzdzie szaleć, tak że szanować depo :564:
To ja pisalem o slepocie ludzi ktorzy sie pozbyli esek na gbp/pln. Mialem na mysli tylko takich co zajeli pozycje na szczycie w okolicach 5.30. Nastepne aspekty aby ta tranzakcja byla bardzo pomyslna to swap musi byc dodatni! (cel to bardzo dlugi longterm a nie czysty daytrading, prosze zobaczyc ze podalem screena na W1!). To ze kurs zaraz wrocil kilka groszy wyzej i odrazu panika oraz ze sie myle to bzdura jest. Najlepiej bylo zamknac czesc pozycji przy 5.20-25 i reszte zabezpieczyc na BE. Powtarzam to jest dlugoterminowa inwestycja z dobrym swapem. Wkoncu te potyczki Putina nie beda trwaly wiecznie i kurs powoli bedzie sie osuwal do dolnej bandy kanalu. Jest to zagranie typu "Wielki, nowy szczyt po czy m wielka zwałą w dół". dziekuje :)
W tej sytuacji lepiej nie grac na długo skami możemy szybko wyjsć na 5.34 i szkoda zysków.
Takie moje myślenie które się sprawdaz, wg. mnie za duzo złego w regionie się dzieje zeby pln sie umacniało.
Kanał widoczny i zbyt piekne zeby tak prosto poszło
Ale jak to mówią każdy ma swoją racje. Pożyjemy zobaczymy.
Ja ski pogasiłem na 24 i dużo nizej. jeśli przypadkiem zejdą do okolic 5.1870 czego nie widzę to zapakuje znów L Ski z okolic 5.28 na krótko.
Wszystko zależy jak już ktoś napisał od towarzysza putina.......
Oczywiście jak się uspokoi to euforia będzie i lecimy.

pzdr.

Zablokowany