DayTrading: Piątek 15.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szuler pisze:
15 sty 2021, 21:59
DAX
13450?
https://invst.ly/th8cg
https://invst.ly/th8d9
szuli sorki ze maluje na twym wykresie ale wtedy latwiej widac załozenie
zeszli zbyt plytko by myslec o glebszym spadku
najpierw 600 /z kresek to ok 613 ale ok/

https://iv.pl/image/daxszuli.GtqueP3

wtedy otwiera sie juz cel na 132xx i jesli 600 nie rusza to zaczynamy patrzec w gore :568:

doktorek
po piatkowym wzr dolca sobota na W
zawsze sa piekne kursy
ladnie ktajce dali zauwazylem graty

Swiezy
nie ma to jak setup na 1000 procent ha ha ha szkoda ze nie na 2k
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

A teraz jest nawet 3,77
Ja sprzedalem
TO DO SZULI :564:

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: cugan »

EUR/USD strzała w dól ?!
https://www.libertaswriters.com/breakin ... kRCT2Ku9Zc
A tu macie zdjęcia z Washington DC z przed godziny z Live Cams
http://app.ddot.dc.gov/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Po to byla pompka na gieldzie. Rudy i Bidet to ustawka. Za raz dojdzie do tego bliski wschod i zrobi sie taki mlyn ze glowa mala. A co do dolca to ja trzymam. Jakby to byl lokalny szczycik to by w piatek nie zostali na gorce.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Weekend trading !
weekend.PNG
Weekend Wall Street.PNG
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: cugan »

WestWorld pisze:
17 sty 2021, 03:33
Po to byla pompka na gieldzie. Rudy i Bidet to ustawka. Za raz dojdzie do tego bliski wschod i zrobi sie taki mlyn ze glowa mala. A co do dolca to ja trzymam. Jakby to byl lokalny szczycik to by w piatek nie zostali na gorce.
Powiem tak .
Nie wykluczam !
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Tomasz197604
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz197604 »

woj55 pisze:
17 sty 2021, 14:54

Co do Xaba - nic nie jest potrzebne aby zauważyć co on chce tu udawadniać pisząc te swoje bzdury. Napewno chce uchodzić ze jest guru trejdingu , kiedy właśnie bardziej jest zainteresowany tym bazgroleniem anizeli samą grą. Nie mam pojęcia ze ktokolwiek moze go chocby tolerować, tego namolnego abderyte nie mówiąc już o uznaniu czy jakims wzorem na forexie.

Niemiaszek go wyjaśnił kilka razy już a ten udaje greka. To jest typ, ktoremu jesli naplujesz w twarz to powie ze deszcz pada albo kiedy wyrzucisz przez drzwi to ci oknem wejdzie. Do tego bez jakiejkolwiek skromnosci, chamski, traktujacy wszystkich z gory burak.
Ile wy na forex jesteście że nie znacie oszusta z innych forów?
https://m.bankier.pl/forum/temat/6258523
poczytajcie o graczu pseudonim bax a tutaj xab :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pospolity krętacz internetowy, gnida, niewiarygodny w żadnym calu, ale tutaj dla narybku jakim jesteście jest wszechmogącym graczem i jeszcze jak mu wierzycie. Bankier podkreślam to nie tylko jego epizody. :d :d :d :d :d :d
woj55
Ja nie czytam codziennie forum, nie wnikam, w to jaki ma nick na innym forum., Itp itd Nie widziałem, zeby ktoś go tu oskarzal o jak to nazywasz oszustwo.
Sposób pisania, samo pismo,jak wszystko inne np.sylwetka osoby, sposób poruszania sie,głos, spojrzenie,usmiech, sposob bycia itd.itp wiele mówi o danym człowieku, wszystko. On naprzykład,tłumaczy to swoim wiekiem i tym że pisał jedna reką.
Nawet jakbyś wysłał go do szkoły na jakieś dwa lata to niewiele by zmieniło.

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Trudno kogos ocenic nie znajac go realnie. BAXa znam jeszcze z czasow jak sie na bankierze udzielal i tez nie raz dzieki jego wpisom utopilem troche siana. Dla mie to taki oszolom co gra podobno wielka kasa i ma czas pisac na forum do tego. ciezki temat. Niemniej czasami warto popatrzyc na jego wykresy, szkoda ze teraz przeszedl tylko na DT dawnie wrzucal cos w dluzszym terminie. "Znamy sie" juz z 7 lat. Wole juz poczytac jego nic media glownego scieku oraz przepowiednie plackowskiego. Swoja droga 3 dni temu zapowiedzial wprost gigantyczne i gwaltowne spadki na gieldzie co niestety źle wróży Skowiczom :/ Plackowski to 100% pacynka słuzb. BAX niekoniecznie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TOMASZ tak z ciekawosci
specjalnie przeciagasz tekst tego nawiedzonego trolla /powtarza to samo ktorys z kolejny raz
nie chce mi sie nawet komentowac tego typu bzdetow/
czy to czysty przypadek? bo dziwne takiego typu spamy
bo jakos nie zauwazyłem bys sie wcigał kiedykolwiek w pogaduszki tu na czyjs temat
pozdrawiam
naprawde wam sie tak nudzi i zawsze bedzie temat baxa wracal 4lata minęly odkad znikl z bankiera a mimo to dalej jakis bax tam pisze ha ha haaaaaaaaaaa, moze to teraz wojt 55 przejał ten nick :)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2021, 20:24 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 15.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

18.01.21 dzień wolny Stany Zjednoczone - Dzień Martina Luthera Kinga
CNY PKB (r/r) (Q4) o 3 rano
Produkcja przemysłowa (r/r)

Zablokowany