DayTrading: Piątek 14.03.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 mar 2014, 00:00

Wzrost
14
40%
Bez zmian
3
9%
Spadek
18
51%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
Chris.ldn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 06 lut 2013, 18:21

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Chris.ldn »

harymilloki pisze:
Chris.ldn pisze:U mnie edzio tak wygląda :)
eurusdh4.png
A jaki masz zasięg C? Mój to 1,37757
Prognozowanie zasięgu jak dla mnie to czarna magia jest, więc nie prognozuję, zostawiam to dla banksterów ja tylko staram się pod nich podłączyć :)
"Nie ważne, że straciłeś lub zarobiłeś mniej, niż mogłeś. Ważne, czego się nauczyłeś".

Awatar użytkownika
pakubiu
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 24 sty 2013, 11:26

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: pakubiu »

zawieszenie broni do 21 marca na krymie uj zlotko w przeciwme strony kotrakty up nedzie luka!
Wreszcie Ferie więc można grać spokojnie na Foreksie

Awatar użytkownika
harymilloki
Maniak
Maniak
Posty: 1996
Rejestracja: 07 cze 2012, 17:36

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: harymilloki »

pakubiu pisze:zawieszenie broni do 21 marca na krymie uj zlotko w przeciwme strony kotrakty up nedzie luka!

Dlaczego piszesz tak chaotycznie? I nie używasz kropek ani przecinków? Z tego co napisałaś nic nie można zrozumieć:) Oczywiście bez obrazy.
"cierpliwość popłaca..."
"ZŁOTO i SREBRO to środek płatności który wymyślił Bóg"


Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Z chwilą kiedy naród traci kontrolę nad swoją walutą i kredytem, nie ma już znaczenia, kto uchwala prawa. Lichwa, gdy raz dojdzie do władzy, doprowadzi do ruiny każdy kraj. Dopóki rząd nie przejmie kontroli nad emisją pieniądza i kredytem rozumiejąc, że jest to jego najważniejszy i święty obowiązek, wszelka mowa o suwerenności parlamentu i demokracji jest daremna i próżna."
William Lyon Mackenzie King, premier Kanady, który znacjonalizował Bank of Canad

-- Dodano: ndz 16-03-2014, 15:16 --

Bankowość została poczęta w niegodziwości i zrodzona w grzechu. Bankierzy są właścicielami Ziemi. Zabierzcie im ją, ale zostawcie im władzę tworzenia pieniędzy, a przy pomocy pociągnięcia pióra stworzą oni wystarczającą ich ilość, żeby kupić Ziemię z powrotem. Zabierzcie im tę ol­brzymią władzę, a wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja, znikną i one powinny zniknąć, a wtedy życie na świecie stałoby się lepsze i szczęśliwsze. Ale jeżeli chcecie dalej być niewolnikami bankierów i płacić koszty swojego własnego niewolnictwa, pozwalajcie im nadal tworzyć pieniądze i kontrolować kredyt."
Sir Josiah Stamp, prezes Banku Anglii

jacek3636
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 09 lut 2014, 14:29

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: jacek3636 »

A patrzycie na kabelka ? Ciekawie się zamknol

Awatar użytkownika
Chris.ldn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 06 lut 2013, 18:21

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Chris.ldn »

jacek3636 pisze:A patrzycie na kabelka ? Ciekawie się zamknol

U mnie jest jeszcze szansa na mały wzrost przed większą korekcinką :)
gbpusdh4.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie ważne, że straciłeś lub zarobiłeś mniej, niż mogłeś. Ważne, czego się nauczyłeś".

jacek3636
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 09 lut 2014, 14:29

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: jacek3636 »

ja stawiam na padaczkę , myślę tu o poniedzialku

MKR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 07 lip 2011, 14:38

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MKR »

Nowy123 pisze:Z chwilą kiedy naród traci kontrolę nad swoją walutą i kredytem, nie ma już znaczenia, kto uchwala prawa. Lichwa, gdy raz dojdzie do władzy, doprowadzi do ruiny każdy kraj. Dopóki rząd nie przejmie kontroli nad emisją pieniądza i kredytem rozumiejąc, że jest to jego najważniejszy i święty obowiązek, wszelka mowa o suwerenności parlamentu i demokracji jest daremna i próżna."
William Lyon Mackenzie King, premier Kanady, który znacjonalizował Bank of Canad

-- Dodano: ndz 16-03-2014, 15:16 --

Bankowość została poczęta w niegodziwości i zrodzona w grzechu. Bankierzy są właścicielami Ziemi. Zabierzcie im ją, ale zostawcie im władzę tworzenia pieniędzy, a przy pomocy pociągnięcia pióra stworzą oni wystarczającą ich ilość, żeby kupić Ziemię z powrotem. Zabierzcie im tę ol­brzymią władzę, a wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja, znikną i one powinny zniknąć, a wtedy życie na świecie stałoby się lepsze i szczęśliwsze. Ale jeżeli chcecie dalej być niewolnikami bankierów i płacić koszty swojego własnego niewolnictwa, pozwalajcie im nadal tworzyć pieniądze i kontrolować kredyt."
Sir Josiah Stamp, prezes Banku Anglii
Polecam książki Song Hongbing-a, wszystko to opisał (czyta się jak świetną powieść sensacyjną), a teraz na przykładzie Ukrainy możemy być na żywo obserwatorami jak elita bankierska, starymi sprawdzonymi schematami przejmuje kolejny region na tym świecie pod swoje "opiekuńcze" skrzydła

Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Piątek 14.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Asset »

MKR pisze:
Nowy123 pisze:Z chwilą kiedy naród traci kontrolę nad swoją walutą i kredytem, nie ma już znaczenia, kto uchwala prawa. Lichwa, gdy raz dojdzie do władzy, doprowadzi do ruiny każdy kraj. Dopóki rząd nie przejmie kontroli nad emisją pieniądza i kredytem rozumiejąc, że jest to jego najważniejszy i święty obowiązek, wszelka mowa o suwerenności parlamentu i demokracji jest daremna i próżna."
William Lyon Mackenzie King, premier Kanady, który znacjonalizował Bank of Canad

-- Dodano: ndz 16-03-2014, 15:16 --

Bankowość została poczęta w niegodziwości i zrodzona w grzechu. Bankierzy są właścicielami Ziemi. Zabierzcie im ją, ale zostawcie im władzę tworzenia pieniędzy, a przy pomocy pociągnięcia pióra stworzą oni wystarczającą ich ilość, żeby kupić Ziemię z powrotem. Zabierzcie im tę ol­brzymią władzę, a wszystkie wielkie fortuny, takie jak moja, znikną i one powinny zniknąć, a wtedy życie na świecie stałoby się lepsze i szczęśliwsze. Ale jeżeli chcecie dalej być niewolnikami bankierów i płacić koszty swojego własnego niewolnictwa, pozwalajcie im nadal tworzyć pieniądze i kontrolować kredyt."
Sir Josiah Stamp, prezes Banku Anglii

Polecam książki Song Hongbing-a, wszystko to opisał (czyta się jak świetną powieść sensacyjną), a teraz na przykładzie Ukrainy możemy być na żywo obserwatorami jak elita bankierska, starymi sprawdzonymi schematami przejmuje kolejny region na tym świecie pod swoje "opiekuńcze" skrzydła
ZAKUPIONE! DZIĘKI! :)

Zablokowany