DayTrading: Piątek 13.07.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 14 lip 2018, 00:00

Wzrost
1
20%
Bez zmian
1
20%
Spadek
3
60%
 
Liczba głosów: 5

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A to nigdy nie wiadomo gdzie pójdzie. Trump pusci baka w niedziele i będzie katastrofa na DAX-ie. ;)
Edek tak jak myslałem.. szkoda ze go nie gram
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

Świeżak44 pisze:A to nigdy nie wiadomo gdzie pójdzie. Trump pusci baka w niedziele i będzie katastrofa na DAX-ie. ;)
Edek tak jak myslałem.. szkoda ze go nie gram
pewnie ,że nie wiadomo ... ale na tym polega spekulacja ,żeby PRÓBOWAĆ przewidzieć ruch ceny czyli jakiego Trump puści bąka i czy w ogóle go puści- przynajmniej ja to tak pojmuje , ale może jestem w błędzie
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

navik pisze:
Świeżak44 pisze:A to nigdy nie wiadomo gdzie pójdzie. Trump pusci baka w niedziele i będzie katastrofa na DAX-ie. ;)
Edek tak jak myslałem.. szkoda ze go nie gram
pewnie ,że nie wiadomo ... ale na tym polega spekulacja ,żeby PRÓBOWAĆ przewidzieć ruch ceny czyli jakiego Trump puści bąka i czy w ogóle go puści- przynajmniej ja to tak pojmuje , ale może jestem w błędzie
Lepiej skup się na analizie wykresu niz na bąkach Trumpa. Lepiej na tym wyjdziesz.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

widze , że humory popsute lekko - to pewnie coś nie wyszło ...

udanego weekendu w takim razie życze :564:
do nastepnego ...
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

navik pisze:widze , że humory popsute lekko - to pewnie coś nie wyszło ...

udanego weekendu w takim razie życze :564:
do nastepnego ...
dzieki i nawzajem :)
Pojawił sie nowy filmik o wyższości ....juz sam nie wiem czego nad AT :)
Świeżak cos dla Ciebie
https://www.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: crok. »

wszedzie juz cicho ale na lirzez zabawa :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze: Pojawił sie nowy filmik o wyższości ....juz sam nie wiem czego nad AT :)
Świeżak cos dla Ciebie
https://www.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0
Obejrzalem 1 minute i 30 sekund i juz mam dosc... Jak ktos uwaza, ze analiza techniczna probuje mu pokazac punkty ekstremalne kazdego ruchu to ma takie pojecie o AT jak ogrodnik o lotach w kosmos... wylaczylem bo czasu szkoda - lepiej jakis dobry thriller obejrzec
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kermit pisze:
Cblondyn pisze: Pojawił sie nowy filmik o wyższości ....juz sam nie wiem czego nad AT :)
Świeżak cos dla Ciebie
https://www.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0
Obejrzalem 1 minute i 30 sekund i juz mam dosc... Jak ktos uwaza, ze analiza techniczna probuje mu pokazac punkty ekstremalne kazdego ruchu to ma takie pojecie o AT jak ogrodnik o lotach w kosmos... wylaczylem bo czasu szkoda - lepiej jakis dobry thriller obejrzec
Przyznaje, że ciężko się to ogląda :)
Ale można by o tym długo

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze: Przyznaje, że ciężko się to ogląda :)
Ale można by o tym długo
przede wszystkim on bardzo uogólnia i przedstawia AT tak jak to robią początkujący traderzy.
Jak ja zaczynalem przygode z FX to pierwsze co poznałem to świece japońskie i formacje świecowe. Szczególnie przypadł mi do gustu pin-bar. Wiec tluklem w trendzie spadkowym na kazdym mlotku L :D A lepiej bylo tym mlotkiem puknac sie w glowe. I czy to znaczy ze AT nie dziala? Dziala tylko trzeba poznac jeszcze dwa ważne słowa: otoczenie i konfluencja - i poglebic wiedze bo bez niej mlotkami mozna gwozdzie wbijac, spadajace gwiazdy ogladac na niebie, a flaga pomachac przed Sejmem :wink: :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 13.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Kermit pisze:
Cblondyn pisze: Pojawił sie nowy filmik o wyższości ....juz sam nie wiem czego nad AT :)
Świeżak cos dla Ciebie
https://www.youtube.com/watch?v=WNZmA-DMxO0
Obejrzalem 1 minute i 30 sekund i juz mam dosc... Jak ktos uwaza, ze analiza techniczna probuje mu pokazac punkty ekstremalne kazdego ruchu to ma takie pojecie o AT jak ogrodnik o lotach w kosmos... wylaczylem bo czasu szkoda - lepiej jakis dobry thriller obejrzec
A co polecasz?
Bo ja nie jestem na bieżąco z cinematografią...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany