DayTrading: Piątek 12.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze:
13 lip 2019, 17:57
A Ty się nie znasz na żartach.. :p Wiadomo, że podpuszczałem Kermita, żeby pokazał statyment. Na jednej ręce mógłbym zliczyć osoby które pokazały tu prawdziwe statementy: Tolmon, technik, Ambasador (nie pokazuje się), Zaorski i do takich mam największy szacunek, bo pokazują że są wiarygodni. Paweł Szwajcar twierdzi, że tylko 5% zarabia w długim terminie, a 95% traci. Takie są statystyki. Więc jeśli ktoś potrafi udowodnić, ze po kilku latach zarabia w długim okresie, to jest w elicie. Proste. Ja na razie tracę z różnych powodów, więc ciągle szukam metody na to cholerstwo...Mam ostatnio nowy pomysł- https://youtu.be/-Z7vfwbPUGo?t=150
PS. Mogę Ci dać statement z mojego obecnego demo, ale możesz wpaść w depresje jak go zobaczysz.. :lol:
Ja bardziej pomyślałem, zaznaczam pomyślalem, że chcesz podejrzeć Kermita i nauczyć się z tego jak gra. Wydaje mi się, że nie tędy droga. Ale najbardziej nieodpowiednie było "musi", a nie "poproszę". Żyjemy w dobie netu i nie jest problemem namierzenie IP piszącego. Podawanie pewnych danych, a szczególnie stanu konta może być potencjalnie niebezpieczne. Oprócz ciebie czytać może to wielu flustratów. Natomiast najgorszym zachowaniem jest żądanie czegoś przez kogoś od kogoś. W dodatku możemy zadać sobie pytanie, czy wcześniej żądający sam uczynił to czego żąda? Ale nawet gdyby to zrobił, to i tak nie ma prawa niczego od nikogo żądać. Piszesz, że masz demo i nic więcej nie można dodać. To oczywiście moje subiektywne zdanie. Mogę tylko przypuszczać, że w realu taka sytuacja nie miała by miejsca.
Natomiast jestem czymś zaskoczony w twoim poście. Czy zaznaczony technik to Dadas? Jeśli tak to jestem bardzo zaskoczony. Ile razy usłyszałem/przeczytałem, że nigdy tego nie zrobił, a ty piszesz, że wrzucił staty?
Ostatnio była dyskusja o smokach i kopulacji. Jakieś pełzające ślimaki. Anomalia załączyła stare posty tego użytkownika. Była jedna wizja, powtarzam jedna, więc nie można mówić o regule. Białą linią było narysowane zachowanie ceny w dłuższym czasie na daxie. Szczena mi opadła jak zobaczyłem trafność. Ty z nim pisałeś. Czy ktoś tutaj jest w stanie narysować przyszłą cenę na wykresie dziennym na kilka miesięcy naprzód? Na złocie zrobił to Kermit, i szacun za odwagę. Reszta nie ma znaczenia.
PS. Jeśli dla ciebie gra to zabawa to nie ma sprawy. Wydaje mi się, że tak traktujesz fx. Jeśli jest inaczej to wydaje mi się, że stan depo powinien odpowiadać kwocie którą jesteś w stanie włożyć. Inaczej, jeżeli real będzie niższy a na demo będzie ci wychodzić to w realu i tak polegniesz.
Jak chcesz to pokaż swoją wizję na wti, chętnie obejrzę. Mnie interesuje twoje zdanie. :564:
Szacun za próbę wyjścia z sytuacji :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
13 lip 2019, 19:13
a ja nie wierze ze zarabia ten kto stawia sl na dt
i to tez tyle
jak moc pozycji do depo
jak pozycjonuje bo moze raz w tygodniu
jakie sl
jaki zysk go z pozycji zadowala
jaka para czy tez jaki indeks
dopiero wtedy mozna w cos wierzyc lub nie
WOLno Ci twoje , moje Dysputa
a nie siedzimy jak przedszkolaki i prosze pani czy ten motyl to lata
widze ze dałes sobie spokój z tym postem o ublizaniu Kermita
chyba zdrowy rozsądek ci przemówił
nie da sie wytłumaczyc czarnego białym

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Świeżak44 pisze:
13 lip 2019, 13:23
XAB pisze:
13 lip 2019, 12:11
PipsKong pisze:
13 lip 2019, 10:42
XAB czy Ty zostawiłeś to S na SP na weekend ??
oj ty czytasz i nie widzisz na wykresie przeciez go dzis podalem
a czemu niby mam gasic - nawet mi 2 ga weszla
przeczytaj jaka moc to tylko 2 ktr na 100 punktach straty to moze z 1000 zeta strata ze swapem
To jest gridowanie. :!: Grasz pod prąd jak Fraktale ze swoim "little bites" i strategią "kiedyś zawróca".
moglbys przestac pierniczyc juz ktorys raz te same glupoty
o jakichs tam fraktalach
czytasz rok czasu jak ja pozycjonuje i nie widzisz roznicy :?:
tzn ze albo wcale nie czytasz albo nic z tego co pisze nie rozumiesz
bo z tego co pisales o nich
to moim zdaniem najnizszy poziom jakas frajerska metoda ze cos ma wrocic jak uroslo
forex to nie ping pong od sciany do sciany
pozycje i wielkosc 12345
rynek schodzi do wysokosci trojki
kasuje poz 1234 zwlaszcza jesli wychodzi wynik na plus i zostaje z dobra 5 a czsem tez z 4 ka
czy to tak trudno pojac setki razy tu pokazuje na parach ina daxie
wybija 5 stawiam 6789 i to samo
tak graja fraktale bo wiem ze nie
WIEC NIE PISZ BZDETOW
Ostatnio zmieniony 13 lip 2019, 19:32 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tak z innej beczki. Pytanie retoryczne do każdego: Co dzisiaj zrobiłem?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod ... %85_(1508) - to zrobili oni tego dnia.
Spokojnej niedzieli.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TOMASZ tu nie chodzi o to ze dalem sobie spokoj z tekstem kermita
ja uwazam ze mial racje ze tak pisal i ze napisal slusznie
zas twoja ocena akurat mnie w tym wypadku nie interesuje bo dzialasz wybiorcza
napisze w twym stylu jak poowiec ha ha ha
no chyba tylko tyle ze wlaczasz sie w pyskowki nie znajac tresci i kolejnosci kto znowu zaczal
i kto pierwszy kogos zaczal obrazac
przesledz teksty od 18 godz wczoraj moje tez to moze zrozumiesz o co tu biega
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
13 lip 2019, 19:49
TOMASZ tu nie chodzi o to ze dalem sobie spokoj z tekstem kermita
ja uwazam ze mial racje ze tak pisal i ze napisal slusznie
zas twoja ocena akurat mnie w tym wypadku nie interesuje bo dzialasz wybiorcza
napisze w twym stylu jak poowiec ha ha ha
no chyba tylko tyle ze wlaczasz sie w pyskowki nie znajac tresci i kolejnosci kto znowu zaczal
i kto pierwszy kogos zaczal obrazac
przesledz teksty od 18 godz wczoraj moje tez to moze zrozumiesz o co tu biega
xab na siłe nie wymusisz na mnie nic,( poprzedni post wszystko wyjasniłem i porównałem jedno z drugim)
a jak uwazasz ze brak mi oceny w tym co kto pisze to uwazasz mnie za dziecko
Jeszcze raz obelgi typu Kermitowego nie sa porównywalne z twierdzeniem uzytkownika innego że rynek nie doszedł do poziomu i nie moze obelg stosować
Mozesz jeszcze kilka razy to powtórzyc nawet i za tydzień i nic to nie zmieni
i licze ze jeszcze kilka osób to potwierdzi
Tyle

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tomasz a ja czytam inne potwierdzenia tez tyle
bo tego nie zauwazyles ze kermit nie odniosl sie do watku ktory on napisal o tym 1,122
ale napisal ten tekst po tym co on do mnie napisal

ale to powtorze za trudne bo ci pasuje druga wersja a ja nie mam ochoty tego drazyc eot
skoro ty tego nie dostrzegasz ze ktos mnie obraza po chamsku i ze mnie drwi
na moje grzeczne wytlumaczenie to ok
a jak kermit ocenia go ze troll to zle
rozmowa i moja uwaga zaczela sie od tego tekstu
daytrading-piatek-12-07-2019-t30717-140.html#p949340
rozumiem nie grasz na edku wiec ciebie nie dotyczy ty nie papugujesz a ja nie jestem wszystcy :) :)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2019, 20:35 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Krab29 - powtarzam jeszcze raz.. TO BYŁ ŻART, z tym że Kermit musi pokazać statement. Taki kawał, żeby było śmiesznie, a ty rozprawę o tym napisałeś. Nawet Kermit załapał, bo nie rzucił mięsem w moja stronę..
Co do ropy to żałuje że na nią nie spojrzałem w czerwcu. Dla mnie zrobili 2, czyli "taniej już nie będzie". To był kolejny impuls idzie. Zrzucili prawie do zera w grudniu i zabawa zaczyna się od początku. 5 falek będzie. Wzrosty.

@XAB. Gridujesz! :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Świeżak - patrzac na Twoje średnie z wykresu który wrzuciłeś to cena jest na oporze.... Po co Ci srednie jak ich nie uzywasz?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak i tego się trzymam. Szacun. Co do ropy to zamiast wti dałeś brent. Ale zasadniczo różnicy nie ma. Parę dolcow wyżej - zasadniczo. Dzięki. U mnie dax na S. Tak to widzę. Kończymy temat. Szerokości.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany