DayTrading: Piątek 12.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PipsKong pisze:
13 lip 2019, 15:24
mogę zapytać na wała Wam te wszystkie statsy ?? wielkości kont i itd. ??
To tak na szybkiego lota ,
Kong hamujemy bynajmniej ja sie staram zapędy pewnego Pana
nawet w podstawowym Konstytucyjnym Prawie do godnego szacunku drugiego człowieka obok Ciebie,
niby nic ale tak mnie wychowano
sie ma Wszystkim

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
13 lip 2019, 15:24
mogę zapytać na wała Wam te wszystkie statsy ?? wielkości kont i itd. ??
Brawo TY :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 - w załączniku masz wti wykres roczny. Widac na nim ze okolice 60$ od kilku lat sa kluczowe. Zostaje oczywiscie naruszana ta cena ale zamkniecie kazdej swiecy rocznej wypada ponizej.
Zaraz przejde na tradingview to pokaze niższe TF
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

No to trzymamy się kreski. U mnie 61,1. Dziękuję za ten i przyszłościowo proszę o więcej. Oczywiście jeśli chcesz. Spokojnego weekendu. Dla luzu poczytaj sobie o naturze świata - parę postów wcześniej zapodałem linka. Einstein twierdził, że jest coś większe od wszechświata. Miał racje. Spokojnego weekendu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wti miesieczny - tutaj widać mocną niedzwiedzią świeczkę spadkowa zakrywającą 3 poprzednie świece wzrostowe. Wszystko to zaczepione w szerszej strefie podaży. Ta świeca wygenerowała spadkowy sygnał świecowy i na wskaźnikach. Dopóki świeca miesięczna nie zamknie się powyżej tej spadkowej sygnałowej to sygnał przez nią wygenerowany dalej obowiązuje, a obecne wzrosty należy IMO traktować jako korektę.
https://www.tradingview.com/x/lMksxZqf/

tygodniowy
doszłiśmy w tym tygodni do strefy oporu tygodniowego, do tego mamy w pobliżu zniesienie 61,8 % ostatnich spadków. Narazie nie widać reakcji sprzedających ale nie oznacza to że sie ona wkrótce nie pojawi
https://www.tradingview.com/x/sUOyGHie/

dzienny - tutaj widać dokładniej że mamy konfluencje strefy oporu tygodniowego, fibo, spadkowej TL a także górnej bandy kanału ukształtowanego przez linie zmiany biegunów i równoległą do niej. Jesli scenariusz która pokazałem ma miec rację bytu to pierwsza kontra podaży powinna sie pojawic na poczatku tygodnia. To bedzie pierwszy znak słabości byków w tych rejonach i potem przy kolejnym podbiciu i byc moze delikatnym poprawieniu szczytu z tego tygodnia bedzie okazja do wiekszej kapitulacji byków
https://www.tradingview.com/x/EvJrOoeL/

niższych TF już nie ma sensu pokazywac bo w zasadzie wszystko obecnie rozgrywa sie na wti w kluczowych strefach wysokich TF
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Szerokości. Zrób se dzisiaj wolne od fx. Ja już luzuję z pracą.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: highend »

Uważam, ale to tylko moje prywatne zdanie, że ta świeca miesięczna spadkowa na WTI zostanie zanegowana. I to szybciutko :) :D
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
13 lip 2019, 16:19
Szerokości. Zrób se dzisiaj wolne od fx. Ja już luzuję z pracą.
burze mam u siebie i pada wiec nie bardzo jest wyjatkowo co robic

Wzajemnie. Udanego weekendu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

highend pisze:
13 lip 2019, 16:23
Uważam, ale to tylko moje prywatne zdanie, że ta świeca miesięczna spadkowa na WTI zostanie zanegowana. I to szybciutko :) :D
Czesc. Kope lat ;)
Oczywiscie że może zostac zanegowana. Nie wykluczam tego, ale dopóki nie jest zanegowana to jest nadal sygnałowa i tego sie trzymam :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 12.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Roczne swiece w tym momencie jakie znaczenie mają dla zajecia pozycji
jest rzeczywiscie coś tam ale do konca roku hhmm 6 mn?
nawet miesieczna świeca połowy okresu nie ma
tygodniowa owszem
wszedzie na tych swiecach omawianych jest formacja kontynuacji
Moze takie subiektywne zdanie jak to mnie pewien osobnik nauczył tu przytocze
jak na te wszystkie rzeczy zagrać ?
na co byc przygotowanym ?
i jakie konkretne wejscie bysmy chcieli?
no i życzeniem byłby sl?

Zablokowany