DayTrading: Piątek 12.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

SL zaliczony ...
nie nadaje sie jeszcze do grania ... "helikopter w ogniu" jest w głowie.... bałagan w głowie jak po huraganie :(::
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
12 cze 2020, 09:09
SL zaliczony ...
nie nadaje sie jeszcze do grania ... "helikopter w ogniu" jest w głowie.... bałagan jak po huraganie :(::
nie wiem po co ty slki grasz przy piatku ale twoja kasa
piramidke na zasadzie gonie zajaca tez czasem stawiam z tym ze sie roznimy bo ty stawiasz /wielkosc pozycji/ 1111 a ja 123 i dobijajaca rzadko ale wyzej niz 5 /tylko wtedy gdy pilnuje rynku
ska na dolcu na 3,94x zgaszona kupuje lki dzis
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »


krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Navik - jeśli dezynfekcja była wewnętrzna to i okłady wewnętrzne. Taka stara zasada. Ja wczoraj też się dezynfekowałem. Jak ktoś lubi poznawać smaki to polecam werbenę, morwę białą. Dobry jest też kwiat lipy. Natomiast na wątróbkę najlepszy dziurawiec, i na początku może ci nie smakować - daj więcej cukru. Po jakimś czasie lubi się ten smak.
Chciałbym wspomnieć o takim fakcie. Ostatnio moda jest na dezynfekowanie rąk różnymi cudami. Jest coś takiego jak oddychanie skórne, jest i wchłanianie skórne. Ci co pracują przy akumulatorach Pb, pracują w rękawicach bo ołów wchłania się przez skórę. Ja po przyjściu do domu myję ręce szarym mydłem i nie biorę w międzyczasie paluchów do buzi i żaden wirus mnie nie trafia. Ludzie kupują cudactwa w baniakach i potem to używają i myślą, że będą zdrowi. Poczytajcie o tym i zastanówcie się czy te cudactwa wam nie szkodzą bardziej niż koronka.
Navik - to o piciu wiadrami to nie do ciebie osobiście. To tak ogólnie, kiedyś poruszaliśmy taki temat. Nie miałem na celu coś do ciebie.
Wszystkim zieloności.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik
aprop slki na tej ropie
to tak na zas ropke robisz na zysk 3-4 pkty czasem 10
to slke musisz zakladac choc na pol pktu zysk a mozliwa strata
twoja kasa ale radzic mysle ze nigdy nie zaszkodzi
a ty miales dobra pozycje a tylko cie rynek bzyknal na pip i jest znowu wyzej :(
kto tam gra gbp usd
mysle ze zacheca dzis do wejscia w longi :568: popatrzec przemyslec
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Xab ja dzis na pytanie ile jest 2+2 , odpowiedzialbym ze 22 i kto wie czy jeszcze pierwiastka bym z tego nie próbował wyciągnąć.... taki bajzel w głowie mam . Ide spać, może do sesji USA przejdzie i bede jak młody bóg
Krab wiem że ogólnie :564:

zielonych pipenów
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Kościół a płynność na rynkach finansowych.

Prelekcje na dzisiejszym Nawigator cuffs poprowadzi Xabery Xabiński

Zapraszamy
:564:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
12 cze 2020, 02:22
Łeb mi pęka.... a to leeeeeeeciiiiiiii... i nie wiem co robić ( 100% depo już jest ) ... ojp ...jakie zycie jest posrane :

ps . impreza ze szwagrami to złoooo :!: :563: .....ku...a :| :lol: :lol: :lol:
dobra ......chyba trzeba zamknąć :idea: ( Xab tak sie pokazuje trejdy :p )

pora spać ...dobrej nocy :564:
navik pokazales mi cos ok to i ja ci cos pokaze
to brzdek zawodowca ha ha ha
juz bp bo ja chce byc na sssssssssss
https://iv.pl/image/GtnVNxw
ska jest 1sza :564:
i juz bez pokazow ska na usd/pl zgaszona kupuje lki :D
a z ropa to wiesz jak dales dpska nie wolno tracic takiego wejscia jest juz prawie 36
a ciebie brok dymnal na pare pipsow bo sli krotkiej ci sie zachcialo 8)
zakladasz cos to to ma wyjsc i tyle :568: :568: :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

DAX tak sobie obserwóje z ciekawości czy doleci , USD-CAD realizacja 5.0 cel 1.3500-13490
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

merlin ----dax
tu jest bajka najpierw ramy potem at a na 38fb pomyslimy co chca zrobic
https://iv.pl/image/GtnVl6n
pisalem wczoraj kto sie zapakuje w lki dax i sp to jest taka mozliwosc ze przyszly tydzien bedzie tylko zbieral zyski eot
bo to moze tez byc ten sam numer jaki wywalili jak spadli szybko na 8kola
to powrot byl szybki i bardzo mocny i to mi sie dzis marzy he hwe :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany