DayTrading: Piątek 10.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Jakies pomysły po OPEC i g20 na ropę ?
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2020, 21:17 przez Blacktorious, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

maniekjg pisze:
10 kwie 2020, 19:35
W temacie JPY owszem. Teraz USD mega druk jak kiedyś BOJ .
Gdzieś czytałem ze możliwy jest dodruk USD w innym kraju niż USA
https://meditation539.com/?p=12707
Facet co to pisze nie jest z d.. wzięty
Tu wywiad z nim na YouTube .
Przeprowadzili z nim Polacy .
Wywiad jest z napisami polskimi
Polecam wysłuchać do końca jest szokujący
https://www.youtube.com/watch?v=nkWHVM5rzNM
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dolar nie upadnie bo upasc nie moze byl zawsze krolem jest i bedzie
za bardzo powiazali te walute z glownymi panstwami by dolca cokolwiek ruszylo przynajmniej na najblizsze 20=30 lat
i mozna sobie darowac wszelkie wypowiedzi specow od upadku walut
predzej najpierw euro zgasnie niz dolar i uwazam ze nawet szkoda pisac o tym co jest po prostu dziś nie mozliwe nawet
po co tu takie wrzuty robic
krol jest jeden a z moca jego bywa roznie
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2020, 20:47 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

XAB pisze:
10 kwie 2020, 20:08
dolar nie upadnie bo upasc nie moze byl zawsze krolem jest i bedzie
za bardzo powiazali te walute z glownymi panstwami by dolca cokolwiek ruszylo przynajmniej na najblizsze 20=30 lat
i mozna sobie darowac wszelkie wypowiedzi specow od upadku walut
predzej najpierw euro zgasnie niz dolar i uwazam ze nawet szkoda pisac o tym co jest po prostu dziś nie mozliwe nawet
Zacytuje wypowiedz moją z 2010 r
cugan pisze:
27 lut 2010, 19:21
"Bajdury" o mocy USD już przerobiłem EUR/USD] Analizy, prognozy - wątek I i II
teraz słyszę wywody o słabości USD i to że będzie wart tyle co .....
Ja uważam że "jak świat światem " USD zawsze będzie od momentu zaistnienia i raz się będzie miał lepiej a raz gorzej tylko ludzie będą się zmieniać którzy raz o nim będą mówić źle a drugi raz dobrze.
Taki już świat ot co... :!: :!: :lol:
Tyle w temacie
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

cugan pisze:
10 kwie 2020, 20:00
maniekjg pisze:
10 kwie 2020, 19:35
W temacie JPY owszem. Teraz USD mega druk jak kiedyś BOJ .
Gdzieś czytałem ze możliwy jest dodruk USD w innym kraju niż USA
https://meditation539.com/?p=12707
Facet co to pisze nie jest z d.. wzięty
(...)
Oczywiście przeczytałam i coś w tym jest! Dziwię się tylko, że zataił poprzedni krok na rynku złota czyli politykę chińską w Afryce. Celowo? Bo nie sądzę, żeby tak istotne działanie było Mu nieznane :roll: A jeśli zataił to dlaczego?
Wirus nie jest tylko dla gojów - https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... syjni.html (sprawdzać u źródła nie będę, jasne więc, że może to być ściema jak wszystko co czytamy w necie).
Ale już z Powellem, zastanawiające! Podobieństwo do robota spore, vide zdjęcia: cytowane z artykułu oraz klatka z filmu Obcy 8 Pasażer Nostromo (na zdjęciu jest robot). Film z 1979 roku!
Warto więc zadać sobie pytanie : "Czy to reptyliański władca, taki jak opisuje David Icke?" Podobieństwo oczu jest faktycznie duże :roll:
Do czego to wszystko zmierza :roll: Coraz więcej pytań :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zdrowych i wesołych świąt dla wszytkich traderów i traderek. Nic nie zarobiłem na tym kryzysie, ale przynajmniej jestem zdrowy. Pieniądze rzecz nabyta, ale zdrowie- bezcenna. Zwłaszcza w obecnych czasach. Spokojnych świąt i uważajcie na wirusa. Maska+ filtry+gogle+rekawiczki nitrylowe jednorazowe+ etanol 70%- niech będa z wami! :564:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
l||l||l||
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:38

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: l||l||l|| »

Kermit pisze:
10 kwie 2020, 15:56
valkiria pisze:
10 kwie 2020, 12:34
Jeśli chodzi o liczbę bezrobotnych w usa czy kanadzie to sposób zatrudniania tam jest nieco inny ni z w europie. Jest mnóstwo osób które działają jako samozatrudnione nawet w firmach czy korporacjach. Zawieszając działalność rejestrują się w up i stąd taka skala bezrobocia. Jest to przejściowe zjawisko nie związane ze stanem gospodarki. Zniknie po ustąpieniu wirusa albo nawet pójdzie w drugą stronę. Straty odrobią na ropie.
ta....dla jaj sobie 16mln zamknelo jednoosobowe dzialalnosci i sie zarejestrowalo po zasiłki...a to Ci zgrywusy :wall: :wall: :wall:
W US funkcjonuje to trochę inaczej niż u nas. To, że się ktoś zarejestrował jako bezrobotny nie znaczy, że stracił pracę. Tak mogą robić też Ci którzy pracy nie stracili ale firma wstrzymała działalność/produkcję a pracownicy nie mają już więcej PTO do wykorzystania. Poza tym Trump obiecał pomoc dla obywateli i żeby z niej skorzystać trzeba się zarejestrować.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Panowie, w temacie WTI, trafiłem na informację odnośnie działań Trumpa. Mówił o tym że rynek amerykański sam reaguje na zmniejszający się popyt i ilość baryłek sama z siebie spada, dlatego nie ma zamiaru interweniować specjalnie, ALE rozważa możliwość zablokowania importu ropy do USA, aby dać szansę rodzimym producentom.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Anomalia pisze:
10 kwie 2020, 20:52
cugan pisze:
10 kwie 2020, 20:00
maniekjg pisze:
10 kwie 2020, 19:35
W temacie JPY owszem. Teraz USD mega druk jak kiedyś BOJ .
Gdzieś czytałem ze możliwy jest dodruk USD w innym kraju niż USA
https://meditation539.com/?p=12707
Facet co to pisze nie jest z d.. wzięty
(...)
Oczywiście przeczytałam i coś w tym jest! Dziwię się tylko, że zataił poprzedni krok na rynku złota czyli politykę chińską w Afryce. Celowo? Bo nie sądzę, żeby tak istotne działanie było Mu nieznane :roll: A jeśli zataił to dlaczego?
Wirus nie jest tylko dla gojów - https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... syjni.html (sprawdzać u źródła nie będę, jasne więc, że może to być ściema jak wszystko co czytamy w necie).
Ale już z Powellem, zastanawiające! Podobieństwo do robota spore, vide zdjęcia: cytowane z artykułu oraz klatka z filmu Obcy 8 Pasażer Nostromo (na zdjęciu jest robot). Film z 1979 roku!
Warto więc zadać sobie pytanie : "Czy to reptyliański władca, taki jak opisuje David Icke?" Podobieństwo oczu jest faktycznie duże :roll:
Do czego to wszystko zmierza :roll: Coraz więcej pytań :roll:
Obejrzyj wywiad na YouTube z Benjamin Fulford
Przeprowadzili z nim Polacy .
Wywiad jest z napisami polskimi
Polecam wysłuchać do końca jest szokujący
https://www.youtube.com/watch?v=nkWHVM5rzNM
Koniecznie zaczniesz inaczej myśleć.
PS. Pierwszej osobie której bym nie ufał to MZ Szumowskiemu
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 10.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wy ze mnie durnia robicie czy z siebie? Napisane jest przez Valkirie jak wół że nie jest to związane ze stanem gospodarki? To po co poszły duże zasiłki, po co Trump obiecał pomoc skoro jest ok, po co firmy rozwiązały te umowy z ludźmi na jednoosobowych działalnościach? Dla jaj? Z nudów? Nie interesuje mnie jaka jest formą zatrudnienia bo to bez znaczenia. Ale nie piszcie mi że to nie przez obecną sytuację. Skoro 16mln osób się zarejestrowało w 3 tygodnie i jest to bez precedensu w całej historii USA to chyba jednak coś ich do tego skłoniło. Ale nie, nie przez gospodarkę, no gdzie. Firmy działają, samoloty latają transport kwitnie. Nie wiem co ja jeszcze robię na tym forum... Czytać się nie da czasami. Dramat. EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany