DayTrading: Piątek 10.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik potocznie paczka to 100 zlotych to mowa o polsce oczywiscie to minimum
ja codziennie mam wlaczony stoper jak siadam do kompa i co z tego
choc teraz tzn w tym roku siedze duzo krocej w sumie niz minimum zobaczymy co dalej bo zmiejszylem wczoraj czas do 6 godz
forex to jest w sumie hazard a kusi kusic bedzie zawsze
bo w 3 dni zarobisz czasem tyle co niejeden w mc czy 2 to jak tu potem zrobic pauze miesiac
krna nie da sie z moich przezyc to nierealne
2lata chce sie wycofac i tez nie umiem
szuler
https://iv.pl/image/Gr1QnEO
beda ci jechac w tym zielonym kregu kolejny tydz a ty bedziesz sie glowil s czy lka a to ruch 6razy na razie na 20 pip czyli krnnnnnnnnnnna juz o raz za duzo :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szuli tu masz wg mnie ruch na dwie piatki ha ha ha haaaaaaaaaaaaa na edziu
https://iv.pl/image/Gr1QEO4
to zajecie przed nami na przyszly tydzien :D :D :D
mam nadzieje ze tak krna nie bedzie :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

No dokładnie XAB . Kusi i kusić bedzie zawsze. A pazerność ludzka , chciwość jest paskudna i trudna do opanowania .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
10 sty 2020, 11:45
No dokładnie XAB . Kusi i kusić bedzie zawsze. A pazerność ludzka , chciwość jest paskudna i trudna do opanowania .
wg zasady a to tez juz znam i poznaje ostatnio to wydaje sie kase szybciej niz zarabia to tez wcale nie takie trudne :) , do piatku trading a od piatku balangi i w niedziele wieczorem golo ale wesolo na duszy 8)
ostatnio w poniedz bylo swieto choc tyralem na dt ale i tez balowalem 4 dzien dlatego od wtorku na glodzie hi hi haaaa
nie wiem co u was a u mnie edek frycek ropa dolce dpa blada i moze hameryka cos to bagno poruszy
mykam nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Szczerze mówiąc..
Doświadczajac 10lat własnej firmy w Pl.. obecnie ponad 5lat wlasnej firmy w uk... kurła nie pamiętam jak to jest pracowac po 8h 5dni w tygodniu..

Zawsze jest jeszcze cos do zrobienia/zarobienia

W sumie dlatego wylądowałem tutaj :lol:

Dalem sobie rok zeby przestać tracić i kolejne max 2 zeby przejść tu na stałe. Jesli po tym czasie nie będzie realnego efektu to zostane z tym co robię
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no wreszcie dziady ruszyly jest moje 3,83 na dolcach minimum
czyli w cos nada wskoczyc :)
teraz spokoj i rozwwaga by nie za wczesnie :) :568: :568: :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Zgaszone ostatki S na ropie. Do końca liczyłem że może jeszcze dziś Ameryka jak się obudzi to zlecą jeszcze, ale Cały czas wąski SL był bo nie chciałem zostać z tym na weekend. Pierwszy raz bez pozycji na ropie od 3 miesięcy, jest jakoś tak lżej człowiekowi :P

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek dziś imo 1.1132, ujek 109.30. Takie wróżby pod NFP
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
10 sty 2020, 12:35
edek dziś imo 1.1132, ujek 109.30. Takie wróżby pod NFP
kermit
dla mnie to sobie jajca z powaznego tradingu robia :mrgreen:
1lke mi krna zlapalo normalnie beznadzieja :568:

trzeba wyraznie wczesniej zaczynac chyba o to im chodzi
https://iv.pl/image/Gr1YE9F
jeszcze brakuje by wywalili ten rozowy klin podazowy gora buchachacha
dobrze ze choc ss na dolcach mam brrr
dziady zawracac jeszcze zejsc nizej :D :D :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 10.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB ja bym nie demonizowal. Zawsze sa konsolidacje zeby mogły być potem ruchy.

edek h1, h4
https://www.tradingview.com/x/JE5fIAqa/
https://www.tradingview.com/x/7uqHY6Di/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany