DayTrading: Piątek 09.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Marynarzem nie jest tak słodko być bo jak sie jest w morzu to nie ma zasiegu żadna siec komórkowa i internetowa ( chyba że telefon satelitarny ) i nie mozna grac na fx - przejebane :!: :lol:
..............
XAB ... w piątki na indeksach gramy L -jest łatwiej zarobić na dziewczynki :idea: :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
09 lip 2021, 16:35
wojtalo pisze:
09 lip 2021, 16:33
doktorek pisze:
09 lip 2021, 16:30
BAX masz TY slabe punkty
Forex- GIT
Krol parkietu
Poker--ruletka
Kobiety
spisz na pieniadzach
no nie tylko zazdroscic
O te 4 i 5 to pewnie żona nie zadowolona, o ile posiada ;)
MIAŁEM ŻONY TEZ
DOKTOREK poprostu tak lubilem zyc i dalej lubię
jednego juz nie moge alkohol jest bee reszta uzywam poki mogę
A ja alkohol jeszcze moge :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
09 lip 2021, 16:44
Marynarzem nie jest tak słodko być bo jak sie jest w morzu to nie ma zasiegu żadna siec komórkowa i internetowa ( chyba że telefon satelitarny ) i nie mozna grac na fx - przejebane :!: :lol:
..............
XAB ... w piątki na indeksach gramy L -jest łatwiej zarobić na dziewczynki :idea: :lol:
navik
strata w eskach mam dzisiaj i to spora /bo skracalem ze strata /ale taki byl plan 4dni zarabiac a 5 tego troche oddac by sie ustawic na spadki
Ostatnio zmieniony 09 lip 2021, 16:55 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

navik, kiedyś myślałem, że słabo być marynarzem - nie ma cię w domu, ktoś ci żonę puka (za to sam pukasz Kubanki), ale ogólnie słabo. Teraz jak mam żonę i dziecko to myślę, że fajnie byłoby tak na miesiąc wypad zrobić i odpocząć, tak kilka razy w roku :)
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
09 lip 2021, 16:51
navik, kiedyś myślałem, że słabo być marynarzem - nie ma cię w domu, ktoś ci żonę puka (za to sam pukasz Kubanki), ale ogólnie słabo. Teraz jak mam żonę i dziecko to myślę, że fajnie byłoby tak na miesiąc wypad zrobić i odpocząć, tak kilka razy w roku :)
nie da sie byc w dwoch wizjach najwyzej wirtualnie
miec ciastko i zjesc ciastko i tego szkoda i tego zal
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

NQ cel na dzis to 14848 lub nowe ATH ( ihmo)
.......................
Wojtalo jak miałem 21 lat poszedłem do wojska i trafiłem do Marynarki Wojennej, do portu w Helu , służyłem na trałowcu ORP MEWA przez 3 lata i 7 miesiecy . Byłem nawigatorem ( stąd mój nik ) - taka miałem ksywke w wojsku. Dużo płwalismy - bardzo dużo :!: ale tylko morze Północne i Bałtyckie....no i porty w tych krajach bałtyckich i skandynawskich, wiec Kubanek nie było okazji pukać :lol:
Wtedy Polska wchodziła do NATO , a okręt ten był " flagowym" okrętem MW, więc reprezentował naszą flote ( a to taka krypa była ,że wstyd było sie przyznawac czym sie pływa i jakie warunki socjalne są - kuter rybacki przerobiony na okręt wojenny :lol: ) .... długo by opowiadać .
Ale .... ogólnie mówiąc ten czas spedzony na pełnym morzu to był bardzo dobry czas ! oczywiscie były niedogodnosci i wyrzeczenia ....ale ... było warto 8) :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Wszysxy L na Edku nie ma kto ciągnąć :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Misiek712 pisze:
09 lip 2021, 17:27
Wszysxy L na Edku nie ma kto ciągnąć :)
misiek spoko ja mam s teraz z 74 juz takze pierwszy jest :P
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
09 lip 2021, 16:35

MIAŁEM ŻONY TEZ
ile tych żon? Jak Cie czytam czasem to jakby jakis Szejk Nas tu uraczył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
09 lip 2021, 17:52
XAB pisze:
09 lip 2021, 16:35

MIAŁEM ŻONY TEZ
ile tych żon? Jak Cie czytam czasem to jakby jakis Szejk Nas tu uraczył :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dwie na teraz mam status rozwodnik
takze spoko to tylko twoja wyobraznia
udanego weekendu skonczylem dzis traderke
na te chwile mam straty na skach indeksow niestety :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany