DayTrading: Piątek 09.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB pisze:
09 lip 2021, 10:04
tyranie na dt
zostawilem 1mocna lke na edku i to co widac
wczoraj bylo 13k eur dzis 14xxx i szkoda pisac
4dni z/s przyrost depo o 40 procent czyli jest bajka
szkoda przy tym upale mego cennego zdrowia na DT
ustawiem jakies oczekujace na indeksach na sss ale deliktasnie
udanych trejdow i do HAMERYKI
nara
https://zapodaj.net/7a0371afe51bb.jpg.html
XAB - wwybacz, ale nie ogarniam. Przy takich zyskach jakie masz od czasu koronki, jaki jest sens zakładania konta z 13k depo? Czy te 13k to jest w milionach? Nie rozumiem, wybacz, prosty człowiek jestem. Masz taki progres 40% na 4 dni, to przy składanym daje z 8% dziennie i bawisz się w duperelle? Nie łatwiej przelać sumę min. dziewięciocyfroową, wejść raz za 1000 lotek i ruszyć, jeśli jesteś wolny, na wszystkie Panny z popularnego serwisu?
Chce ci się zakładać takie konto? (jeśli nie jest to konto w milionach)
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krab29 pisze:
09 lip 2021, 13:58
XAB pisze:
09 lip 2021, 10:04
tyranie na dt
zostawilem 1mocna lke na edku i to co widac
wczoraj bylo 13k eur dzis 14xxx i szkoda pisac
4dni z/s przyrost depo o 40 procent czyli jest bajka
szkoda przy tym upale mego cennego zdrowia na DT
ustawiem jakies oczekujace na indeksach na sss ale deliktasnie
udanych trejdow i do HAMERYKI
nara
https://zapodaj.net/7a0371afe51bb.jpg.html
XAB - wwybacz, ale nie ogarniam. Przy takich zyskach jakie masz od czasu koronki, jaki jest sens zakładania konta z 13k depo? Czy te 13k to jest w milionach? Nie rozumiem, wybacz, prosty człowiek jestem. Masz taki progres 40% na 4 dni, to przy składanym daje z 8% dziennie i bawisz się w duperelle? Nie łatwiej przelać sumę min. dziewięciocyfroową, wejść raz za 1000 lotek i ruszyć, jeśli jesteś wolny, na wszystkie Panny z popularnego serwisu?
Chce ci się zakładać takie konto? (jeśli nie jest to konto w milionach)
Pozdrawiam
nie mam milionow to raz
a dwa tlumaczylem to wyraznie ale nie czytasz nie interesuje mnie juz od dawna :?:
zarabianie wielkiej kasy na fx
zarobki duze mialem tylko kilka mcy w ciagu ostatniego roku bo gram inaczej
a poprzednie lata to bylo ok jak miesiecznie wyzej dziesci -a kolek wskoczylo złotych w miesiac
zawsze gralem na malym stopniu ryzyka i nie widze powodu by to zmieniac zasada 1
a wsumie dawno powinienem sobie forex odpuscic ale nie umiem :( :( :( bo to hazard niestety
a ze umiem zarabiac no to i gram dalej a w pokera i ruletke tez gram
Panny obrabiam spoko :P z tym nie mam jeszcze problemow i serwisu do tego mi nie trzeba tylko usmiech wystarczy
i wlasnie dlatego ze ten hazard/fx/ kusi zajbiscie zmniejszam depo by nie zwariowac i nie grac wbrew moim zalozeniom i zasadom bopo co
SZCZERZE MYSLE ZE JAK BEDZIESZ W MOIM WIEKU to bedziesz inaczej na te milllliony patrzyl
trzymkaj sie i ty tez zarabiaj bo masz na co wydawac
ja jestem na fx w zasadzie dla zabawy a ze sianko leci to milsza zabawa
Ostatnio zmieniony 09 lip 2021, 14:39 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

XAB pisze:
09 lip 2021, 14:36
krab29 pisze:
09 lip 2021, 13:58
XAB pisze:
09 lip 2021, 10:04
tyranie na dt
zostawilem 1mocna lke na edku i to co widac
wczoraj bylo 13k eur dzis 14xxx i szkoda pisac
4dni z/s przyrost depo o 40 procent czyli jest bajka
szkoda przy tym upale mego cennego zdrowia na DT
ustawiem jakies oczekujace na indeksach na sss ale deliktasnie
udanych trejdow i do HAMERYKI
nara
https://zapodaj.net/7a0371afe51bb.jpg.html
XAB - wwybacz, ale nie ogarniam. Przy takich zyskach jakie masz od czasu koronki, jaki jest sens zakładania konta z 13k depo? Czy te 13k to jest w milionach? Nie rozumiem, wybacz, prosty człowiek jestem. Masz taki progres 40% na 4 dni, to przy składanym daje z 8% dziennie i bawisz się w duperelle? Nie łatwiej przelać sumę min. dziewięciocyfroową, wejść raz za 1000 lotek i ruszyć, jeśli jesteś wolny, na wszystkie Panny z popularnego serwisu?
Chce ci się zakładać takie konto? (jeśli nie jest to konto w milionach)
Pozdrawiam
nie mam milionow to raz
a dwa tlumaczylem to wyraznie ale nie czytasz nie interesuje mnie juz od dawna :?:
zarabianie wielkiej kasy na fx
zarobki duze mialem tylko kilka mcy w ciagu ostatniego roku bo gram inaczej
a poprzednie lata to bylo ok jak miesiecznie wyzej dziesci -a kolek wskoczylo złotych w miesiac
zawsze gralem na malym stopniu ryzyka i nie widze powodu by to zmieniac zasada 1
a w zasadzie dawno powinienem sobie forex odpuscic ale nie umiem bo to hazard niestety
a ze umiem zarabiac no to i gram dalej
Panny obrabiam spoko :P z tym nie mam problemow i serwisu do tego mi nie trzeba
i wlasnie dlatego ze ten hazard kusi zajbiscie zmniejszam depo by nie zwariowac i nie grac wbrew moim zalozeniom
SZCZERZE MYSLE ZE JAK BEDZIESZ W MOIM WIEKU to bedziesz inaczej na te milllliony patrzyl
trzymkaj sie i ty tez zarabiaj bo masz na co wydawac
ja jestem na fx w zasadzie dla zabawy a ze sianko leci to milsza zabawa
SZCZERZE MYSLE ZE JAK BEDZIESZ W MOIM WIEKU

xab. a ile ty masz lat?
PiS forever

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

moje dzieci maja wyraznie wyzej 30tki i nigdy nie musialem gonic za kasą czyli nigdy nie bylem
ani tzw biedny żuczek ani pazerny a wydawac umiem tez :P pap
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

XAB, chętnie bym z Tobą w pokera przysiadł :564:
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
raptor
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 10 gru 2019, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: raptor »

dax dzisiejszy scenariusz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje wypowiedzi nie stanowią żadnych rekomendacji.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
09 lip 2021, 15:08
XAB, chętnie bym z Tobą w pokera przysiadł :564:
z pokerem to mam akurat nie miłe wspomnienia , bo malo co 1szego roku na studiach nie zawalilem
tak mi sie granie spodobało :P mykam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB przepraszam Cię jeśli uraziłem Twoją osobę. Po prostu postawiłem się na twoim miejscu. Podziwiam cię. Raz złapałem eski "na szczycie", ale okazało się, że ty byłeś w punkcie te 3 pipki wyżej. Ja nie mam zdolności do fx, ale jakbym ukosił siana w takim progresie jak Ty, to na pewno bym trochę wyluzował. Ludzie nie ogarniają magi procentu składanego.
Jakbym był wolny, ale nie jestem, alee jakbym był, to wynająłbym sobie harem panien na miesięcznąa wypłatę, takich dwudziestek. Jak ten dziadek z playboja. I młócił bym jak rolnik pszenicę klasy pierwszej. Raz w miesiącu słuchałbym takliego Kermita, jak wczoraj, wlazł za 100 lotek, dzisiiaj wyszedł i miesiąc haremu opłacony. Rozmarzyłem się. Uciekam.
Mam do zastanowienia czy swoje cczerwone p;ozycje zamknąć, ustawić TP, ustawić SL. Tydzień wakacji. Decyzja w parę godzin.
3maj się i co złego to nie ja.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Coś mega wolno idzie ten Edek, XAB chyba serio wziął S...
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 09.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

krabik spoko rozmowa nikomu nie szkodzi
my nawet inne spojrzenie na paniennnki mamy o kasie nie mowiąc
tak patrzylem jak ty na nie jak bylem na studiach czy po 30tce
faceta w moim wieku normalnego dzieciarnia nie interesuje fizycznie
bo to dla mnie jakas odmiana pedofiliii
kobieta musi byc starsza przynajmniej kilka lat ?od mego syna
na mlodsze lubie popatrzec tylko tyle bo ja swoj przydzial na cale zycie /zaliczen przekroczylem majac twoje lata AMEN
mieszkalem w kompleksie akademikow gdzie bylo gora j 400 facetow na 900 dziewczat glodnych i zaposzczonych :P///wtedy mogłbys ze mna pokonkurowac ha ha haaaaaa //

edek BP NA WEEKEND bo troche trace na eskach na indeksach :(
tzn zgasilem lke ale mam 1ske z 70
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany