DayTrading: Piątek 08.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

O goldzie, chociaż też nie forex ;)
BBHMM :twisted:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 16:36
Ja koksu nie biorę, bucha od czasu do czasu :lol:
ta... nic mi nie mów... ostatnio wziąłem i jedyne co pamiętam to ekspedientkę w sklepie bo była bez zęba :shock: :shock: :shock:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 16:29
Świeżak44 pisze:
08 lis 2019, 16:22
No dobra , konto uwalone. Widocznie jestem antywskaźnikiem. Gdzie nie wejde wykres wręcz eksploduje w przeciwną strone. To nie daje się wytłumaczyć. Dorżnąłem to konto. W 10 dni 100k-> 3K .Teraz mam inny pomysł.
Pisalem Ci wczoraj o tygodniowym OB ze wybili i lepiej poczekac az wrócą tam z powrotem zamiast wchodzic na pale. Zerknales chociaz?

---------

Edek wiadomo gdzie zmierza.
Nie wiem jakie tygodniowe OB masz na myśli. Dziś wszystko zrobiłem idealnie źle, 100% strat i to grubych. Do 9:00 rano był tren wzrostowy na złocie, wyższe dółki i górki.. po 9:00 zrobili false break i zmienili gre na spadkową. A ja sie popakowałem w L i musiałęm zostawić kompa wieć dałem dużęeSL-e, których myśłałem że nie sięgną. Wybili bez problemu. Teraz też uwaliłem, bo jakieś dzikie ruchy zrobili. Mam dosyć. PS. Konto longterm 86,3k. Wszystko zamknięte. Medytuję.. :roll:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
08 lis 2019, 16:34
Bartomierz pisze:
08 lis 2019, 16:32
Z trzech kupionych działek jedna sprzedana. Żeby nie było, że polski trader nie ma luzu... ;)
mam nadzieję, że nie mowa tutaj o gruncie :D
buhahaha, zgłaszamy sprawę odpowiednim służbom? Czy już wciągnąłeś i nie ma dowodów :?:
Świeżak lubię cię. Ale spójrz na swój post o 16,50. Loooooooooooooooong term na wykresie M1 :569: Wszystko opada i nie chce się podnieść.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 17:19 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

PipsKong pisze:
08 lis 2019, 16:42
Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 16:36
Ja koksu nie biorę, bucha od czasu do czasu :lol:
ta... nic mi nie mów... ostatnio wziąłem i jedyne co pamiętam to ekspedientkę w sklepie bo była bez zęba :shock: :shock: :shock:
:mrgreen: kiedyś... ale po tym to mam power bardziej na bouncy, mogę tanczyc non stop jakieś ciężkie hałsy, a na drugi dzień nóg nie czuje :564:
Świeżak44 pisze:
08 lis 2019, 16:43
Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 16:29
Świeżak44 pisze:
08 lis 2019, 16:22
No dobra , konto uwalone. Widocznie jestem antywskaźnikiem. Gdzie nie wejde wykres wręcz eksploduje w przeciwną strone. To nie daje się wytłumaczyć. Dorżnąłem to konto. W 10 dni 100k-> 3K .Teraz mam inny pomysł.
Pisalem Ci wczoraj o tygodniowym OB ze wybili i lepiej poczekac az wrócą tam z powrotem zamiast wchodzic na pale. Zerknales chociaz?

---------

Edek wiadomo gdzie zmierza.
Nie wiem jakie tygodniowe OB masz na myśli. Dziś wszystko zrobiłem idealnie źle, 100% strat i to grubych. Do 9:00 rano był tren wzrostowy na złocie, wyższe dółki i górki.. po 9:00 zrobili false break i zmienili gre na spadkową. A ja sie popakowałem w L i musiałęm zostawić kompa wieć dałem dużęeSL-e, których myśłałem że nie sięgną. Wybili bez problemu. Teraz też uwaliłem, bo jakieś dzikie ruchy zrobili. Mam dosyć. PS. Konto longterm 86,3k. Wszystko zamknięte. Medytuję.. :roll:
No świeży... OB tygodniowe jest tylko jedno, nie ma innego. To nie są jakieś widzimisię. Ludzie grający na ponowne wybycie złota up możliwe że nie zauważyli ale byłaby to już siódma fala czyli wątpliwa fala. Teraz mogą pogłębić OB i próbować zdobyć nowe szczyty bo trend dalej trzyma ale to już ryzyko.

Naucz się rysować OB na wszystkich interwałach świeży co by cię nie pojechali z zaskoczenia. Tak będziesz przygotowany.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kurczę, a miałęm 3,7 lota w S na kablu... dawno nie zrobiłem tak wielkiego błędu by wyjść gdy trend trzyma. Te stopy w sumie trochę też postraszyły. No ale jest ujek :) Jednak za słabo spadają by mieć już pewność w oparciu o tygdniowy że wyżej nie pójdą, bo musieliby dziś wrócić pod 108.70 co jest raczej wątpliwe.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

To pokaż na wykresie to OB ...no chyba że też nie umiesz jak co niektórzy z forum..
PS. Krab "Longterm" to jest nazwa innego konta, innego brokera, na którym o dziwo powoli zarabiam.
Tak mnie zrobili dziś w konia na złocie. Zostawie ku przestrodze..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Świeżak44 pisze:
08 lis 2019, 16:43
Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 16:29
Świeżak44 pisze:
08 lis 2019, 16:22
No dobra , konto uwalone. Widocznie jestem antywskaźnikiem. Gdzie nie wejde wykres wręcz eksploduje w przeciwną strone. To nie daje się wytłumaczyć. Dorżnąłem to konto. W 10 dni 100k-> 3K .Teraz mam inny pomysł.
Pisalem Ci wczoraj o tygodniowym OB ze wybili i lepiej poczekac az wrócą tam z powrotem zamiast wchodzic na pale. Zerknales chociaz?

---------

Edek wiadomo gdzie zmierza.
Nie wiem jakie tygodniowe OB masz na myśli. Dziś wszystko zrobiłem idealnie źle, 100% strat i to grubych. Do 9:00 rano był tren wzrostowy na złocie, wyższe dółki i górki.. po 9:00 zrobili false break i zmienili gre na spadkową. A ja sie popakowałem w L i musiałęm zostawić kompa wieć dałem dużęeSL-e, których myśłałem że nie sięgną. Wybili bez problemu. Teraz też uwaliłem, bo jakieś dzikie ruchy zrobili. Mam dosyć. PS. Konto longterm 86,3k. Wszystko zamknięte. Medytuję.. :roll:
Obserwuję ten dział już dobre kilka miesięcy i sporo twoich postów się mi przewinęło Świeżak, interesuje mnie twoja sytuacja bo też zaczynam z inwestowaniem i też tak samo jak ty nie tracę, z tą różnicą że ja gram na koncie real... :P myślę że tobie najlepiej by zrobiła gra na real, zacząłbyś szanować Depo i szybko zdałbyś sobie sprawę że dobrym początkiem będzie to nauczyć się nie stracić zbyt wiele zbyt szybko :P Tak było w moim przypadku, z tym że ja nigdy na demo nie grałem :P

Dziś na forum wywiązała się ciekawa rozmowa, nawiążę również do niej, myślę że tak wielu traci na początku bo skupi się nie do końca na tym co ważne, zwykle przez chciwość lub ambicje. Wyobraźmy sobie dziecko bardzo ambitne, chcące nauczyć się dodawać duże liczby, czy to że dowie się ile jest 132+234 pomoże mu rozgryźć ile jest 167+223? dziecko które nie zajrzy do podstaw będzie się uczyć wyników jak regułek i może ich zapamiętać setki, tysiące, ale to wiedza bezużyteczna. Tak samo jest z inwestowaniem, wielu błądzi, ale przekazać wiedzę jak właściwie zarabiać nieliczni z nielicznych już zarabiających będą potrafić...

W pewnym momencie doszedłem do wniosku że stracić jest równie trudno co zarobić (pomijając spread), a skoro tak, to co wyróżnia wszystkich tych nowicjuszy którzy potrafią stracić całe depo w kilka chwil - z tym walczymy, kto się przełamał ten zarabia.

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Złoto mi pare razy dało po pysku. Dlatego nie dotykam jak wiem że jestem słabo z czasem na pilnowanie interesu.
BBHMM :twisted:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak - założyłem konto demo w tym co Kongu CMCmarkets. Niestety na 10 000 zł, a chciałem na 100 koła. Robimy razem żurnala i demoniczny experyment?
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany