DayTrading: Piątek 08.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

woj55 pisze:
08 lis 2019, 11:01
Dopóki nie ma Kermita, nie ma tu NIC ....
Ale jest Wojskowy... Lizusostwo kojarzy mi się z korpo... kto głębiej wejdzie... a tu wolni ludzie piszą, część wolnych ludzi.

Tymczasem w kinach nowy film.

-----

Edek poziom na L. Zaryzykuje póki co jedną lotką, na tak zwanego Xabowego strażnika.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

doktorek
mialo byc choc 3,86 na dolcach i wreszcie jest
az tydzien czasu zmusili by czekac
8) wytrzymałes ?
tradek
tez mam juz lke ale tak cos mi sie widzi ze przy piatku to domkna moze te moje kreski na ok 1,1010
choc to tylko takue tam widzimisie
szuli jednak w sumie spada ta ropa
moze cos kupimy dzis
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 11:23 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 11:06
woj55 pisze:
08 lis 2019, 11:01
Dopóki nie ma Kermita, nie ma tu NIC ....
Ale jest Wojskowy... Lizusostwo kojarzy mi się z korpo... kto głębiej wejdzie... a tu wolni ludzie piszą, część wolnych ludzi.

Tymczasem w kinach nowy film.

-----

Edek poziom na L. Zaryzykuje póki co jedną lotką, na tak zwanego Xabowego strażnika.
Piszesz dużo i inni też ale co z tego wynika ? To nie luzisostwo, poprostu potrafie docenic ludzi...
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 11:06
woj55 pisze:
08 lis 2019, 11:01
Dopóki nie ma Kermita, nie ma tu NIC ....
Ale jest Wojskowy... Lizusostwo kojarzy mi się z korpo... kto głębiej wejdzie... a tu wolni ludzie piszą, część wolnych ludzi.

Tymczasem w kinach nowy film.

-----

Edek poziom na L. Zaryzykuje póki co jedną lotką, na tak zwanego Xabowego strażnika.
ja wyglądam pokaźnie , ale Kermit jakiś doklejony :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wykresów i tak tu prawie nie ma to przynajmniej jest inny temat na forum :)

Co do edka i kabla to dużo dziś powie zamkniecie dnia. Jesli kabel zamknie tydzien powyżej 1.2840 - 1.2850, a edek powyżej 1.11 to beda IMO spore szanse na realizacje zakładanego scenariusza. Zamkniecie na obecnych lub nizszych poziomach w duzym stopniu to skomplikuje, ale też niech nikt mi nie mówi że 200 pipsów w skali tygodnia to jakiś range nie do osiagniecia. Bywaja dzienne takie zasięgi. Jak zrobią pierwsze 100 pipsów to już dalej poleci.

A stosujac jezyk forumowy to na razie napastnik Konga wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale w bramce taki byk ze napastnik ma strach w oczach i młody jest, słaby technicznie podobno ;) wiec nie wiadomo czy wykorzysta okazje. A do zabójczej kontry już napastnicy byków przygotowani. Żeby tylko nie spalili... :):):)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

woj55 pisze:
08 lis 2019, 11:18
Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 11:06
woj55 pisze:
08 lis 2019, 11:01
Dopóki nie ma Kermita, nie ma tu NIC ....
Ale jest Wojskowy... Lizusostwo kojarzy mi się z korpo... kto głębiej wejdzie... a tu wolni ludzie piszą, część wolnych ludzi.

Tymczasem w kinach nowy film.

-----

Edek poziom na L. Zaryzykuje póki co jedną lotką, na tak zwanego Xabowego strażnika.
Piszesz dużo i inni też ale co z tego wynika ? To nie luzisostwo, poprostu potrafie docenic ludzi...
Ok, spoko. Twoja opinia.

---------

Tymczasem edek trzyma się kanału jak rzep więc można puścić wodze fantazji o omawianym L ale fajniejszymi poziomami są np: ta czerwona linia czyli połowa miesięcznej hossanny (ciekawe czy ktos tutaj w ogole zna ten sposob, ciekawe czy dokladnie obserwowal wykresy przez te lata...) lub kreska niżej - mozliwe zapoczątkowanie nowego trendu który będzie wykończeniem fali drugiej a początkiem trzeciej... a jak wiadomo mało kto wychwytuje trzecią falę, większość gra na piątą lub kolejne czyli siódmą itd które już są o wiele bardziej ryzykowne, często pogłębione. Cżęsto zwiastują zmiany trendu... których niektórzy tutaj nie wychwytują... Jak widać przez te lata każdy inaczej patrzył na te wykresy. Wielu pipsów dla wszystkich.
PipsKong pisze:
08 lis 2019, 11:23

ja wyglądam pokaźnie , ale Kermit jakiś doklejony :mrgreen: :mrgreen: :lol:
No Way! ;) :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nieśmiertelny Trader pisze:
08 lis 2019, 11:33


Tymczasem edek trzyma się kanału jak rzep więc można puścić wodze fantazji o omawianym L ale fajniejszymi poziomami są np: ta czerwona linia czyli połowa miesięcznej hossanny (ciekawe czy ktos tutaj w ogole zna ten sposob, ciekawe czy dokladnie obserwowal wykresy przez te lata...) lub kreska niżej - mozliwe zapoczątkowanie nowego trendu który będzie wykończeniem fali drugiej a początkiem trzeciej... a jak wiadomo mało kto wychwytuje trzecią falę, większość gra na piątą lub kolejne czyli siódmą itd które już są o wiele bardziej ryzykowne, często pogłębione. Cżęsto zwiastują zmiany trendu... których niektórzy tutaj nie wychwytują... Jak widać przez te lata każdy inaczej patrzył na te wykresy. Wielu pipsów dla wszystkich.

A może wystarczy postawić zwykła kreske? Prymitywna krecha ale jest abecadłem AT :)
Zwyczajna LT. Ja rysuje po korpusach jakby kto miał zastrzeżenia ;)
Średnia tak ostatnio w modzie tez pokazuje jednoznacznie kierunek :)
Udanych tradów :564:
https://charts.mql5.com/22/739/eurusd-w ... rokers.png

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
08 lis 2019, 11:32
wykresów i tak tu prawie nie ma to przynajmniej jest inny temat na forum :)

Co do edka i kabla to dużo dziś powie zamkniecie dnia. Jesli kabel zamknie tydzien powyżej 1.2840 - 1.2850, a edek powyżej 1.11 to beda IMO spore szanse na realizacje zakładanego scenariusza. Zamkniecie na obecnych lub nizszych poziomach w duzym stopniu to skomplikuje, ale też niech nikt mi nie mówi że 200 pipsów w skali tygodnia to jakiś range nie do osiagniecia. Bywaja dzienne takie zasięgi. Jak zrobią pierwsze 100 pipsów to już dalej poleci.

A stosujac jezyk forumowy to na razie napastnik Konga wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale w bramce taki byk ze napastnik ma strach w oczach i młody jest, słaby technicznie podobno ;) wiec nie wiadomo czy wykorzysta okazje. A do zabójczej kontry już napastnicy byków przygotowani. Żeby tylko nie spalili... :):):)
buehehehehe :564: :564: :564: niby techniczny, ale szczypta humorku jednak jest w tej Żabie jeszcze ;]
no spoko, to tylko taki tam zakładzik poboczny nic osobistego :564:

a poniżej mam takie filozoficzne rozłożenie nazewnictwa na czynniki pierwsze :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

XAB pisze:
08 lis 2019, 11:12
doktorek
mialo byc choc 3,86 na dolcach i wreszcie jest
az tydzien czasu zmusili by czekac
8) wytrzymałes ?
tradek
tez mam juz lke ale tak cos mi sie widzi ze przy piatku to domkna moze te moje kreski na ok 1,1010
choc to tylko takue tam widzimisie
szuli jednak w sumie spada ta ropa
moze cos kupimy dzis
opchnąłem to wczorajsze S, brane zbyt wcześnie i zbyt wcześnie oddane
https://invst.ly/oi78r

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 08.11.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

wti
https://invst.ly/oi79-
https://invst.ly/oi7a9
z H1 to zaraz pyknę L,korci
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 12:00 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany