DayTrading: Piątek 08.08.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 sie 2014, 00:00

Wzrost
7
50%
Bez zmian
3
21%
Spadek
4
29%
 
Liczba głosów: 14

sycamor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 sie 2011, 12:59

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: sycamor »

Dysk C:

katalog Dokument and settings (Win7)

potem wybierasz użytkownika

szukasz Dane aplikacji

i w nim jakiś dziwny katalog z cyframi w nazwie, tak było u kolegi, któremu grzebałem ...

U mnie na szczęście są tam, gdzie były, ale nie wiem, od czego to zależy ...

S.

Awatar użytkownika
kk.dreamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1512
Rejestracja: 01 lut 2013, 13:30

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: kk.dreamer »

sycamor pisze:Dysk C:

katalog Dokument and settings (Win7)

potem wybierasz użytkownika

szukasz Dane aplikacji

i w nim jakiś dziwny katalog z cyframi w nazwie, tak było u kolegi, któremu grzebałem ...

U mnie na szczęście są tam, gdzie były, ale nie wiem, od czego to zależy ...

S.
udało się znaleźć, wielkie dzieki. :564: Ciekawe czemu tak dziwnie jest teraz
Drodzy Panowie Panie również trejdują...

epa1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 09 kwie 2013, 22:38

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: epa1 »

na mt4 wchodzisz w plik / otwórz folder danych / MQL4 i tam masz foldery których szukasz

sycamor
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 sie 2011, 12:59

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: sycamor »

Tak się porobiło po jednej z ostatnich aktualizacji

bodajże od wersji 600...

S.

Awatar użytkownika
kk.dreamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1512
Rejestracja: 01 lut 2013, 13:30

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: kk.dreamer »

WSzystko smiga :mrgreen:
Drodzy Panowie Panie również trejdują...

Awatar użytkownika
laranja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 624
Rejestracja: 25 lis 2011, 18:58

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: laranja »

highend pisze:Laranja nie wiem ile to jest u Ciebie 0.02 czy 0.04 lota na indeksach bo u mnie u każdego broka jest inaczej.

Mniej więcej wygląda to tak, że
0.10 lota w mForex = 0.01 lota w markets.com = 1 lot w admiral markets.
dziwne to jest, że każdy broker ma inny przelicznik tej pozycji, ale co poradzić ;)
No to chyba, że tak, możliwe, że pisałeś o "moim" 0.01 w takim razie. Już myślałem, że tu same takie koksy, że dla Was minimalną jednostką jest "moje" 0.1, o mniejszych nawet w zakładach nie rozmawiacie. :)
U mnie depozyt dla 0.01 na FUS500 to 60 PLN, a piątkowy ruch = 110 PLN.
highend pisze:Wystarczy zatem sprawdzić wartości daxa i sp500 o 9.00 rano i porównać o 22.00
i będzie wiadome czy w piątek był "short squeeze" czy też idziemy mocno UP. Proste :)
Udanych tradów na ten tydzień wszystkim życzę :)
Ok. :) Tobie również wielu pipsów.

Awatar użytkownika
helpfinance
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:22

Re: DayTrading: Piątek 08.08.2014

Nieprzeczytany post autor: helpfinance »

laranja pisze:Jeszcze tego brakowało, żebym Nowemu płacił, gdyby za n-tym razem trafił w chwilowe spadki. :D
Ja teraz nic nie będę otwierał, bo przy takich zasadach to jest loteria, Nowy też nie powiedział, że ten "short squeeze" się wczoraj zakończył. Poza tym dla kogo mało to mało, dla mnie 0.1 to jest dużo (w stosunku do rozmiaru pozycji, jakimi gram na forexie) i żeby była jasność piszę o tym w moim profilu. :)
Wziąłem L w piątek rano (0.04l jakby to kogoś interesowało), zgodnie z tym, co pisałem od ponad tygodnia np. tu: http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p696717 i trzymam.
Jak spadnie, to "oddam" zyski, a Nowy będzie miał rację. Przy czym ustalmy, że mi od początku nie chodzi o to, żeby udowodnić, że mam rację i zdobyć wieczną cześć i chwałę na forum, tylko żeby Nowy tak nie podpuszczał i nie naganiał rzucając różne zwroty bez uzsadanienia, bo to jest irytujące i wprowadza w błąd, tym bardziej, że jak pokazała historia wielokrotnie nie miał przy tym racji. Ja tego nie zmienię, dlatego nie będę go czytał, ale skoro już wygrzebałem posty to je wkleiłem, co już pisałem wyżej.

Wracając do jakiejś sensownej dyskusji - pan Dębowski, którego czasem cytuję, jest zdania, że właśnie zakończyliśmy falę A korekty A-B-C -> 5-ka spadkowa, przy czym "Jeśli chodzi o falę piątą to miała ona postać tylko spadkowej trójki, co pokazuje, że spadki w czwartek i w nocy w piątek były pułapką.". Zasięg fali B szacuje na 1940-48 (50-61.8% zniesienia spadków) i widzę, że Nowy w dzisiejszej analizie pisze to samo (1950-60, ale zapewne na kasowym), więc w zasadzie nie wiem, z czego się tak śmiał wczoraj.
http://globtrex.com/Wiadomosci/show/504 ... obtrex+com
Jak się przyjrzeć wcześniejszym korektom i obecnej na D1 i H4, to rzeczywiście wygląda jakby jeszcze nie była skończona (wcześniejsze znosiły gdzieś w połowie między 50%, a 61.8%, teraz tylko 50% i nie widać wyraźnie A-B-C).
Na H1 widać, że wybiliśmy się z klina rozszerzającego, pierwszy opór widzę na 1937 (23.6% zniesienia wzrostów od kwietnia), a wsparcie na 1911 (38.6% zniesienia wzrostów) - ostatnio cena tam reagowała.

Ja na razie trzymam to L, już nie raz było wykupienie itp., a cena to miała gdzieś, więc lepiej chyba założyć, że korekta się skończyła i jedziemy na szczyty - docelowo widzę co najmniej 1977, zobaczymy co się będzie działo przy oporach po drodze.

nie ma czegoś takiego jak piątka w kształcie trójki , to co się zrobiło to albo ED albo fala b korekty płaskiej nieregularnej zwłaszcza że 2 była gwałtowna i zasada zmienności mówi ze 4 będzie horyzontalna ...
Lepiej nie grać niż stracić.

Zablokowany