DayTrading: Piątek 08.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
09 sty 2021, 09:02
krab29 pisze:
08 sty 2021, 18:53
Cblondyn pisze:
08 sty 2021, 10:17


A to Ty jesteś jednym z tych "patriotów"? OMG. Jakże mi przykro, że to tak sie skończyło ;)
Mistrzu, wbijaj na dzielnię. Obiecałeś, że dołączysz. :568: i-igrzyska-naviego-t31705.html
i-igrzyska-naviego-t31705-30.html
Na mfx nie mogłem przejść hasła inwestora, na ff przeszło od razu.
Pozdrawiam
A ilu uzbierałes chętnych? Bo jakoś entuzjazmu i zainteresowania ze strony forumowiczów nie widze ;)
Jakie to ma znacznie? Zdeklarowałeś się to myślałem, że chcesz. Jeśli nie to nie. Myślałem, że czekasz na mnie, jako autora pomysłu. Więc jestem. Jak będziesz ty, może Doktorek który mnie napuścił na pomysł to zabawa ruszy. Jak nie chcesz, żeby ktoś kopiował twoje zagrania, to zakrywasz otwarte, nie wiem jak, ale to możliwe. Wyskakuje tylko historia. Chętnie zobaczę jak się rozgrywa w realu rgry, wsparcia-opory.
Na mnie nikt nie zwraca uwagi, nikt się nie czepia moich wykresów i żeby ruszyło to pewnie potrzebny jest taki kozak jak ty. Jak do tej pory konto podpięli sardo nunspa i ja. Także szału ni ma. Może być tak, że jak już nic nie zrobię to będę miał medal, może nawet złoty.
Myślałem, że pomysł z wrogami Kermita wypali. Wkręcił mnie. Okazuje się, że wszyscy go lubią. Oj nieładnie, Panie Kermit :evil:
Może ty masz pomysł, jak rozkręcić zabawę?
Pozdrawiam i zostawiam decyzję Tobie, inni też mile widziani.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 12:25

Jakie to ma znacznie? Zdeklarowałeś się to myślałem, że chcesz. Jeśli nie to nie. Myślałem, że czekasz na mnie, jako autora pomysłu. Więc jestem. Jak będziesz ty, może Doktorek który mnie napuścił na pomysł to zabawa ruszy. Jak nie chcesz, żeby ktoś kopiował twoje zagrania, to zakrywasz otwarte, nie wiem jak, ale to możliwe. Wyskakuje tylko historia. Chętnie zobaczę jak się rozgrywa w realu rgry, wsparcia-opory.
Na mnie nikt nie zwraca uwagi, nikt się nie czepia moich wykresów i żeby ruszyło to pewnie potrzebny jest taki kozak jak ty. Jak do tej pory konto podpięli sardo nunspa i ja. Także szału ni ma. Może być tak, że jak już nic nie zrobię to będę miał medal, może nawet złoty.
Myślałem, że pomysł z wrogami Kermita wypali. Wkręcił mnie. Okazuje się, że wszyscy go lubią. Oj nieładnie, Panie Kermit :evil:
Może ty masz pomysł, jak rozkręcić zabawę?
Pozdrawiam i zostawiam decyzję Tobie, inni też mile widziani.
Pytanie kierujesz do mnie? Ja jak będą "mistrzowie" forum to sie podepne. Żaden problem. Ale póki co to nie widze byś chociaz mistrzów zapytał czy sie podepna? Co kosza kase workami i skutecznośc maja ponad 90% (dla mnie nieosiągalne marzenie). Mam ci napisac o kogo mi chodzi? Ty już dokładnie wiesz o kim pisze :d
Co do Sardo to jak widac konto podpiete ma od dawna.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

To pytam mistrzów, miszczów, znawców i nie znawców, dobrych i słabych i wszystkich innych.
https://www.youtube.com/watch?v=EYYJnN_7pUw
KOMU STAJE ODWAGI?
Cblondyn - widzisz, jak każdy będzie strzelał focha - ja dopiero jak ten, a ja jak tamten, to nic z tego nie będzie. Daj przykład, bądź lepszy.
Oświadczam, że jak do igrzysk zgłosi się ktoś kogo mam w ignorach to go zdejmuję i zapominam o przeszłości.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 12:40
To pytam mistrzów, miszczów, znawców i nie znawców,
Nie zauważyłem jakos byś pytał bezpośrednio. Ja chętnie zobacze te góry kasy na kontach real. Działaj. Jak mistrzowie sie podepna to ja tez na 100%

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
09 sty 2021, 12:42
krab29 pisze:
09 sty 2021, 12:40
To pytam mistrzów, miszczów, znawców i nie znawców,
Nie zauważyłem jakos byś pytał bezpośrednio. Ja chętnie zobacze te góry kasy na kontach real. Działaj. Jak mistrzowie sie podepna to ja tez na 100%
Męczące to jest. Nie chcesz to nie. Zapytałem wszystkich i to bezpośrednio. Nie mam w zwyczaju dzielić na lepszych czy gorszych na forum. Nie zamierzam nikogo gloryfikować indywidualnym zapytaniem, ty bezpośrednio zgłosiłeś się na żurnalu, Świeżak pisał w połowie listopada, Doktorek postawił warunek real i min. 20k - spełniony przeze mnie. Ale każdy może się wycofać i nie ma tematu. Zapytałem WSZYSTKICH, nawet tych których mam w ignorach. Nie boję się, jak mi nie wyjdzie, bo może.
Kończę temat bo spamuje. WSZYSCY MILE WIDZIANI, i ci którzy się lubią i którzy się nie lubią. Nikt nikogo nie zmusza, natomiast stawianie warunków zostawiam innym. Mi stanęło odwagi, chociaż nie mam opcji jak grać. Robię szybkie testy.
Zapraszam jeszcze raz innych. Tylko real, wystarczy 1k depozytu, widoczne minimum wielkość depozytu i historia. Otwarte/Oczekujące wg uznania.
Grają ci co chcą, bez fochów i warunków. Jeśli ma być nerwówka, zmuszanie się to jest to bez sensu, bo obrażanie się niczemu nie służy. Sens był u mnie taki, że mi pomożecie, a może i ja wam. I tylko tyle.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:10

Męczące to jest. Nie chcesz to nie. Zapytałem wszystkich i to bezpośrednio. Nie mam w zwyczaju dzielić na lepszych czy gorszych na forum. Nie zamierzam nikogo gloryfikować indywidualnym zapytaniem, ty bezpośrednio zgłosiłeś się na żurnalu, Świeżak pisał w połowie listopada, Doktorek postawił warunek real i min. 20k - spełniony przeze mnie. Ale każdy może się wycofać i nie ma tematu. Zapytałem WSZYSTKICH, nawet tych których mam w ignorach. Nie boję się, jak mi nie wyjdzie, bo może.
Kończę temat bo spamuje. WSZYSCY MILE WIDZIANI, i ci którzy się lubią i którzy się nie lubią. Nikt nikogo nie zmusza, natomiast stawianie warunków zostawiam innym. Mi stanęło odwagi, chociaż nie mam opcji jak grać. Robię szybkie testy.
Zapraszam jeszcze raz innych. Tylko real, wystarczy 1k depozytu, widoczne minimum wielkość depozytu i historia. Otwarte/Oczekujące wg uznania.
Grają ci co chcą, bez fochów i warunków. Jeśli ma być nerwówka, zmuszanie się to jest to bez sensu, bo obrażanie się niczemu nie służy. Sens był u mnie taki, że mi pomożecie, a może i ja wam. I tylko tyle.
Pozdrawiam
A ja tak sobie mysle, że niejeden co tu zagląda chętnie by obejrzał konto tych co tacy wspaniali, cudowni, nieomyli i wielokrotnie o tym sami pisali jak i dawali to jasno do zrozumienia. Mam ci przypomniec kto to był? Czy zamierzasz udawać "głupiego" że nie wiesz kogo mam na mysli? Mam ci przypomniec jak to sam wychwalałes pod niebiosa mistrza jaki to on cudowny itp. I nie ma to nic wspólnego z obrażaniem sie ale o proste zadanie pytanie. "Skoro jesteś taki wspaniały to pokaż".
Bo konto Świeżaka nie za bardzo mam ochote oglądac bo na demo je widze. Nic nowego tam pewnie nie zobacze

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

św. Franciszek pisze:
09 sty 2021, 01:21
Wszedłem na forum od bardzo dawna i nie śledzę wątków dlatego sorry jeśli temat już był, ale dlaczego DAX jest tak wysoko? Przecież to nie ma sensu i logiki. Wiem, że sporo osób ma shorty i to jest gra przeciwko nim, ale 14 tysięcy punktów, serio? W Niemczech miesięczny lockdown, w innych krajach także gospodarko średnio pracuje, branże turystyczne, hotelarskie, restauracyjne to bankruci, podobnie linie lotnicze. Więc skąd te szczyty? Przecież to niszczy system wartości i zaufania do rynku, jaki inwestor chciałby iwestować kasę w coś co nie rzadzi się ekonomią, a chyba tylko spekułą? Bez sensu. Dla wyjaśnienia nie mam żadnej pozycji, jedynie dziwi mnie to, że indeksy są tak wysoko. Ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć?
wyjasnienie jest proste zreszta widac to na wykresie
krach i indeks daxa nisko byl od marca do powiedzmy lipca mogles sobie od 8k do 11k kupic daxa
i dzis sie zachwycac przyrostem depo
gospodarka to nie tylko turystyka linie lot itp bo liczy sie suma np farmacje, internet tez liczy sie suma
a ja nie widze w sumie na razie masakry w danych
tym bardziej ze na obrone strat poszły biliony eur, dolarow jenow i mozna tak bez konca podawac ile walut zostalo doprodukowane
rynek patrzy w przyszlosc a nie to co bylo czy to co dzis jest
dla CIEBIE szok 14K a 15k :?: bedzie podwojnym szokiem a 16k to co wtedy powiesz
nie pisze ze tak byc musi ale to tylko rynek i niekoniecznie spekuła o tym decyduje
nie mam niestety dobrego wykresu by pokazac ale mysle ze to jest wystarczajace do zobrazowania
https://iv.pl/image/daxxx.GtpT0jD
najlepiej to chyba ujał NAVIK
indeksy sa po to by rosły :568: :568: :568:
TOMASZ
pokaz te kreski na daxie co obiecales
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
09 sty 2021, 13:18
krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:10

Męczące to jest. Nie chcesz to nie. Zapytałem wszystkich i to bezpośrednio. Nie mam w zwyczaju dzielić na lepszych czy gorszych na forum. Nie zamierzam nikogo gloryfikować indywidualnym zapytaniem, ty bezpośrednio zgłosiłeś się na żurnalu, Świeżak pisał w połowie listopada, Doktorek postawił warunek real i min. 20k - spełniony przeze mnie. Ale każdy może się wycofać i nie ma tematu. Zapytałem WSZYSTKICH, nawet tych których mam w ignorach. Nie boję się, jak mi nie wyjdzie, bo może.
Kończę temat bo spamuje. WSZYSCY MILE WIDZIANI, i ci którzy się lubią i którzy się nie lubią. Nikt nikogo nie zmusza, natomiast stawianie warunków zostawiam innym. Mi stanęło odwagi, chociaż nie mam opcji jak grać. Robię szybkie testy.
Zapraszam jeszcze raz innych. Tylko real, wystarczy 1k depozytu, widoczne minimum wielkość depozytu i historia. Otwarte/Oczekujące wg uznania.
Grają ci co chcą, bez fochów i warunków. Jeśli ma być nerwówka, zmuszanie się to jest to bez sensu, bo obrażanie się niczemu nie służy. Sens był u mnie taki, że mi pomożecie, a może i ja wam. I tylko tyle.
Pozdrawiam
A ja tak sobie mysle, że niejeden co tu zagląda chętnie by obejrzał konto tych co tacy wspaniali, cudowni, nieomyli i wielokrotnie o tym sami pisali jak i dawali to jasno do zrozumienia. Mam ci przypomniec kto to był? Czy zamierzasz udawać "głupiego" że nie wiesz kogo mam na mysli? Mam ci przypomniec jak to sam wychwalałes pod niebiosa mistrza jaki to on cudowny itp. I nie ma to nic wspólnego z obrażaniem sie ale o proste zadanie pytanie. "Skoro jesteś taki wspaniały to pokaż".
Bo konto Świeżaka nie za bardzo mam ochote oglądac bo na demo je widze. Nic nowego tam pewnie nie zobacze
W poście wyżej napisałeś "jak mistrzowie". To liczba mnoga, czyli co najmniej dwóch. A mi do głowy przychodzi jeden :shock: Dobra, bo robota wzywa, dawaj listę twoich mistrzów tu lub na pw i piszę. Zrobię to dla ciebie i mam nadzieję, że to zapamiętasz i pomożesz w grze.
Prośba, wyluzuj trochę :564: :564: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 13:29
Zrobię to dla ciebie i mam nadzieję, że to zapamiętasz i pomożesz w grze.
To Ty to robisz dla mnie? :d
Bo ja myślałem, że dla wszystkich forumowiczów. Zapewniam, że dla niejednego będzie gratka oglądać Mistrza w akcji na koncie ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

KRAB 29
ja wiem ze masz szczytne cele
ale forex to nie jest taniec z gwiazdami, pisalem Ci juz ze jak przyjdzie co do czego to moze wlaczą sie ze 3-4 osoby
w taka zabawe moze z 10 lat temu wlaczylo by sie sporo osob ale to bylo kiedys moze modne moze miało sens
dzis konczy sie na tym ze wiekszosc czytaczy woli wytykac cudze błedy niz pokazywac swoje
szkoda twego cennego czasu
jesli o mnie chodzi to wyraznie napisalrem ze dwa mce temu
ja nie jestem zainteresowany :568: :568: :568: ja i tak pokazywałem tu przynejmniej o 50procent wiecej niz powinienem 8)
czytales mozna kupic do 5ha ziemi a to to ma sens milego weekendu
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 13:49 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany