DayTrading: Piątek 08.01.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
SzumGum
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 08 gru 2020, 11:50

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: SzumGum »

Kończymy reagować na Świeżaka, jest pracownikiem forum od 5 lat. Przez niego to forum straciło około 90% uczestików

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 08.01.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 pisze:
09 sty 2021, 12:25

Myślałem, że pomysł z wrogami Kermita wypali. Wkręcił mnie. Okazuje się, że wszyscy go lubią. Oj nieładnie, Panie Kermit :evil:
Może ty masz pomysł, jak rozkręcić zabawę?
Pozdrawiam i zostawiam decyzję Tobie, inni też mile widziani.
Ja nie mam wrogów. przynajmniej ja nikogo jako wroga nie traktuje. A to ze sa w ignorach to raczej nie swiadczy o tym ze sa wrogami a o tym ze sa mi obojetni i nie prowadze z nimi zadnych dyskusji. Co do mojego udzialu to od samego poczatku napisalem od kiedy moge (1 luty) i co musi zostac spelnione (dolaczy czesc osob z moich ignorow). Drugi warunek odpuszcze bo od poczatku bylem pewien ze mocni w gebie nie dolacza wiec nie jestem ani troche zaskoczony. Natomiast w styczniu czeka mnie troche spraw osobistych, potem wyjazd na narty i ostatnie o czym bede myslal to Igrzyska. Do 20 musze pocisnac mocniej i potem pozamykac wszystko zeby na nartach miec full relaks i od 1 lutego na 99% dolacze do Igrzysk jak obiecałem.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany