DayTrading: Piątek 07.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nie będzie. Były wczoraj to dwa dni juz leczycie kompleksy. Zabiło by Was to😂😂😂
Odpowiedz konkretna. Nie będzie i naprawdę bawicie mnie koncertowo. Trzymajcie ten poziom bo w końcu dla zabicia nudy tu zaglądam wbrew teoriom które snujecie niczym Woloszanski😂
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 17:03
Nie będzie. Były wczoraj to dwa dni juz leczycie kompleksy. Zabiło by Was to😂😂😂
Odpowiedz konkretna. Nie będzie i naprawdę bawicie mnie koncertowo. Trzymajcie ten poziom bo w końcu dla zabicia nudy tu zaglądam wbrew teoriom które snujecie niczym Woloszanski😂
Ok, nie spodziewałem się innej odpowiedzi.
Jednak potwierdzasz zasadę, że każdy debeściak nie ma statmentu (chociaż nie o statment tu chodzi).
I podnosisz poprzeczkę: samych wejść w tajming też nie.
Dwa 60p TP, które łaskawie wrzuciłeś i całe forum leczy kompleksy? - duża pycha i pogarda dla czytających.
Ciekawe czego masz za mało, że aż tak sobie dodajesz?
Na koniec zacytuję siebie (bo bardzo mi się podoba):
Taki debeściak, żeby pisać o zarobionych wejściach a cienias jeżeli chodzi o skrin z wejściem w tajming.

Wszystkiego dobrego.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2019, 17:38 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Pisanie do zabsona przypomina wkrecanie najwiekszego durnia na osiedlu. Niby nie wypada, ale trudno sie powstrzymac.
Ciesze sie, ze ludzie do niego "dzwonia" i mam nadzieje, ze nie przestana. Ale co gosc zebral atencji to jego. 😂😂😂

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

dajcie se po razie i już będzie atmosfera oczyszczona …
pewnie max do poniedziałku :P
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kilkanascie lat temu na pewnym forum sportowym pokazywalem i opisywalem wszystko odnosnie moich postepow na silce, mimo to zawsze znalezli sie tacy ktorzy czepiali sie o rzeczy z du.y i na sile starali sie udowodnic ze to oni maja racje a to co ja robie to bajeczki.
Takze Moje zdanie takie to : bezwzgledu na to co Zaba by pokazal, statement, screen z wejscia itp id to i tak bd sie go czepiac :lol:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

bez obrazy stado zalosnych zuczkow
wejdzie taki raz w mcu w pozycje i zarobi lub straci lub od dawna nie gra bo stracil na fx
ale wymaga? wymaga ?wymaga?
a to zle a to mu nie pasuje a tego robic nie powinien a tego nie pokazal lub nie chce pokazac
wszedl i pisze ktos ze zarobil podal zasiegi i mozliwosci to gratki ale nie bo to tez zle
niech pokaze statment ale to tez bedxzie zle
bo statment falszywka pewnie
czy wy nic innego tu nie robicie tylko doszukujecie sie czyjejs pomylki czy straty
masz jeden z drugim wykres i zalozenie ? masz a czy z tego korzystasz czy nie to twoja broszka
a gno cie obchodzic powinno czy podajacy to zarabil na tym czy nie napisz co zlego wg ciebie wyrysowal lub milcz?
nigdzie nie ma tak na swiecie ze ktos musi wszystko pokazac bo mu za to nie placisz
umiesz docenic czyjas prace ok
nie umiesz to nie zawracaj tu gitary bo takich jak ty? biegajacych po forach zatracencow jest pelno
byli sa i beda i niestety nie znikna
szkoda sie rozpisywac bo to tylko pozywka dla typowych forumowych trolli
i to akurat prawda bo takimi typami jestescie to ksiazkowo to zycie juz was stare dziadki pokaralo
nie ma ludzi nieomylnych ale wpadki musza byc zalozone i policzone a jak ktos tego nie rozumie niech da sobie z czytaniem i z forexem spokoj bo zwlaszcza tu nikt nikogo nie zmusza by ryzykowal kase bo jakis wykres mu pokaze KUPUJ
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pl-samurai pisze:
08 cze 2019, 11:37
Trump's Mexico Reprieve Offers Rare Good News for World Economy

https://www.bloomberg.com/news/articles ... ium-europe

Umocnienei dolara na otwarciu w niedziele? Co sadzicie?
SADZE ze MEKSYK daleko to moze byc jakis lekki powiew optymizmu tylko
a spor glowny to usa chiny a tu nie dogadali sie
19czerwiec dopiero moze okazac sie konkretami jakimis
ale z drugiej strony to rynek juz zaklada nie 1 ale 3 obnizki stop a to na dzis wydaje mi sie dalej mzonka i gdybanie
eurdol na d1
https://iv.pl/images/69554552567695631854.png
zasada stara i taka sama z AT
dopiero wyjscie nad 50 fb mozna sugerowac ze mozliwa zmiana kierunku a zejscie nizej 23 fb to mozliwy ?
powrot do spadku
czyli na dzis to tylko korekta spadku ciut wieksza bo wyszli z konsoli
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Kermit wrzucilbys aktualizacje edka i kabla?? :?:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
krotko na dzis jutro
https://iv.pl/images/40246005093952043169.png
dluzej
https://iv.pl/images/17345468832196821610.png
otwarcie na lekka luke w dol :568:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2019, 21:51 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JohnyEnglisz pisze:
09 cze 2019, 21:22
Kermit wrzucilbys aktualizacje edka i kabla?? :?:
Na kablu wyrysował się oRGR. Mam nadzieje, że taki jeden dobrze sie przypatrzy jak wygląda formacja oRGRa ;)
Bo widac ma z tym klopot ;)
https://charts.mql5.com/21/434/gbpusd-h ... rokers.png

Zablokowany