DayTrading: Piątek 07.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze:
08 cze 2019, 09:29


A gdzie tam były epitety i obrażanie?
W którym miejscu? Określenie "złośliwy" Cię tak strasznie obraziło?

PS: Wczoraj to ja cisnąłem eSki na EU więc ten tekst, że nie każdemu to też do mnie.
Powinieneż się cieszyć, że wszystko co wklejasz to tylko "wypociny" bo mogło byc znacznie gorzej :)
Może kiedyś wnukom opowiesz jak to miałeś zaszczyt i okazje polemizować z "Boskim Prorokiem forexu"
A każde jego słowo/post to może posłuzyc jako motto niejednej książki ;)
Ale tak to jest jak się w główce troche po....li ;)

Awatar użytkownika
GrannyLover
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 31 mar 2019, 08:49

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: GrannyLover »

“Czystki“ na forum od wczoraj, moze sie okazac, ze nowym guru, przez eliminacje negatywna, zostanie PipsCock. Umarl krol, niech zyje krol!

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 09:46
belon pisze:
08 cze 2019, 09:29


A gdzie tam były epitety i obrażanie?
W którym miejscu? Określenie "złośliwy" Cię tak strasznie obraziło?

PS: Wczoraj to ja cisnąłem eSki na EU więc ten tekst, że nie każdemu to też do mnie.
Powinieneż się cieszyć, że wszystko co wklejasz to tylko "wypociny" bo mogło byc znacznie gorzej :)
Może kiedyś wnukom opowiesz jak to miałeś zaszczyt i okazje polemizować z "Boskim Prorokiem forexu"
A każde jego słowo/post to może posłuzyc jako motto niejednej książki ;)
Ale tak to jest jak się w główce troche po....li ;)
==Typowe na tym forum: przeczytał co chciał przeczytać a nie to co napisałem.==
A mnie zastanawia jedno, że jedyny sposób konwersacji z tymi, nazwijmy "zarabiającymi" na tym forum, to ewidentne włażenie w dupę.
Wystarczy poddać coś w wątpliwość lub zapytać o szczegóły i zaraz jazda.
Kermit pisze:
08 cze 2019, 09:06
Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 08:15

I na koniec, żeby nie przynudzać pomysł, że jeden rysuje cała reszta zarabia - genialny :)
Zawsze to lepsze niż wersja gdy wszyscy rysują, a 1 zarabia
Myślisz, Panie Kermit, że taki tekst nie jest obraźliwy dla rysujących?
Nie wiadomo czy zarabiasz. Napisałeś, że tak ale... tylko napisałeś i jakiś jeden skrin z udaną pozycją.
========
Ponadto wszędzie na siłę szukasz ataku na swoją osobę:
zaproponowałem, żebyś powrzucał coś na takiej zasadzie jak ja to robię - w sumie nic trudnego: skrin z prognozą + potem wejście.
Za trudne czy niemożliwe?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2019, 11:37 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
07 cze 2019, 18:08
Kto ma konto w Alior?
Jaki problem? Wczoraj grillowałem, ale bez Rysia, sporo napisaliście od tego momentu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

krab29 pisze:
08 cze 2019, 10:47
Cblondyn pisze:
07 cze 2019, 18:08
Kto ma konto w Alior?
Jaki problem? Wczoraj grillowałem, ale bez Rysia, sporo napisaliście od tego momentu.
hehe :)
tak sie zastanawiam czy nie moja wina :wink: tylko sie pojawiam :563:
ale tak prosiliście

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Ja to dostrzegam u siebie tutaj. Jak coś napiszę, o coś podpytam to się zaczyna. Wcześniej pisałem, że w tym tygodniu dojedziemy do 30 stron. Dalej w zasięgu. Jak ktoś by zrobił wykres to pewnie do ilości stron w danym dniu można pewnie by przystawiać fibo, elioty i inne.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
pl-samurai
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 453
Rejestracja: 28 maja 2009, 00:36

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pl-samurai »

Trump's Mexico Reprieve Offers Rare Good News for World Economy

https://www.bloomberg.com/news/articles ... ium-europe

Umocnienei dolara na otwarciu w niedziele? Co sadzicie?

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

Cblondyn co Ty sie tak czepiles Zaby?? Akurat jego kreski sa dla mnie czytelne, fajnie potrafi to opisac. Nigdy nie powiedzial ze daje jakis sygnal na wejscie czy wyjscie. Zawszs biore +\- 50 pips do zasiegow co wyznacza na wykresie. A niektorzy ciagle maja pretensje do Zaby, pokaz to pokaz tamto, pokaz wejscie pokaz statement itp . Oststnio yeahman pisal o wejsciach po 10L i ile zarobil i nikt sie go nie czepial zeby cos pokazal zeby to udowodnil, zawsze Zaby sie czepiaja , jak dzieci z piaskownicy :? 8)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JohnyEnglisz pisze:
08 cze 2019, 12:08
Cblondyn co Ty sie tak czepiles Zaby?? Akurat jego kreski sa dla mnie czytelne, fajnie potrafi to opisac. Nigdy nie powiedzial ze daje jakis sygnal na wejscie czy wyjscie. Zawszs biore +\- 50 pips do zasiegow co wyznacza na wykresie. A niektorzy ciagle maja pretensje do Zaby, pokaz to pokaz tamto, pokaz wejscie pokaz statement itp . Oststnio yeahman pisal o wejsciach po 10L i ile zarobil i nikt sie go nie czepial zeby cos pokazal zeby to udowodnil, zawsze Zaby sie czepiaja , jak dzieci z piaskownicy :? 8)
Przypomne sie w poniedziałek. Skoro tutaj sami zarobieni dzieki kreskom zielonego to ja też chętnie skorzystam. A to, że mam pewne wątpliwości bo AT nie jest mi obca?. Pikuś :)
No i przypominam, że konto pod zarządzanie tez mozesz dać :)
Do zobaczenia w poniedziałek ;)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
08 cze 2019, 11:04
Ja to dostrzegam u siebie tutaj. Jak coś napiszę, o coś podpytam to się zaczyna. Wcześniej pisałem, że w tym tygodniu dojedziemy do 30 stron. Dalej w zasięgu. Jak ktoś by zrobił wykres to pewnie do ilości stron w danym dniu można pewnie by przystawiać fibo, elioty i inne.
Żaden szanujacy sie trader nie będzie robił problemów gdy ktos o cos zapyta. A tym bardziej wysmiewał, krytykował itp. Jedynie nadęty matoł może cos takiego robić ;)

Zablokowany