DayTrading: Piątek 07.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

No.1 .. lepsza :lol: ....niestety moja jest pusta , smacznego zatem :lol: :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

JohnyEnglisz pisze:
07 cze 2019, 23:22
Ja tam na kreskach Zaby zarobilem na flaszke :564: :564: pozdro i upojnego weekendu :564:
nie ważne czy na kreskach Żaby, czy na swoich czy bez kresek. Ważne żeby depo rosło. Jak ktoś umie trejdować z faz księżyca to też chwała mu za to...
A jeśli zarobiłeś to gratulacje bo chyba nie każdemu było to dane dziś sądząc po wpisach :wink: :564:
...i ciesze się, że kreski się przydały. Mnie tez dziś "trochę" pomogły
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 00:02


nie ważne czy na kreskach Żaby, czy na swoich czy bez kresek. Ważne żeby depo rosło. Jak ktoś umie trejdować z faz księżyca to też chwała mu za to...
Bożesz jakieś to piękne słowa :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JohnyEnglisz pisze:
07 cze 2019, 23:22
Ja tam na kreskach Zaby zarobilem na flaszke :564: :564: pozdro i upojnego weekendu :564:
Bravo. Gratulacje. Mam tylko nadzieje, że jak stracisz to równiez sie pochwalisz ;)
Znam takich co zagrali na rzut moneta i tez zarobili :)
Jeden to 3x pod rząd. Cóz to za moneta musiałą być.
Tylko pamietaj, że pozycja otwarta to nie tylko bliżej nieokreslony TP ale tym bardziej SL. Warto go mieć. ALe twardziele podobno SLi nie używają ;)
I na koniec, żeby nie przynudzać pomysł, że jeden rysuje cała reszta zarabia - genialny :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 08:15

I na koniec, żeby nie przynudzać pomysł, że jeden rysuje cała reszta zarabia - genialny :)
Zawsze to lepsze niż wersja gdy wszyscy rysują, a 1 zarabia :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 00:02

nie ważne czy na kreskach Żaby, czy na swoich czy bez kresek. Ważne żeby depo rosło. Jak ktoś umie trejdować z faz księżyca to też chwała mu za to...
A jeśli zarobiłeś to gratulacje bo chyba nie każdemu było to dane dziś sądząc po wpisach :wink: :564:
...i ciesze się, że kreski się przydały. Mnie tez dziś "trochę" pomogły
A Ty to najwyraźniej taki złośliwy płaz jesteś jak coś Ci zaczyna profitować.
Wszystkie kreski Ci wchodzą?
================
Przelinkuj po kolei kilka razy analizę od momentu kiedy zdecydowałeś się na wejście, wrzuć skrina z pozycją (nie z wielkością pozycji, nr konta bankowego i pinem oraz telefonem do żony/dziewczyny - po kij to komu?), z dokładanymi pozycjami (kiedy kurs odjeżdża i stosujesz tzw. "szeroki SL" i będzie sprawa jasna - nie będziesz się musiał mazać, że Cię atakują ze wszystkich stron.
Wybiórcze pokazanie skrina ze statmentu kiedy akurat kierunek jest zgodny z analizą - sorry ale miej szacunek do czytelników (przynajmniej niektórych).
Tu masz przykład: post945428.html#p945428 (i poleć po linkach) - i wyobraź sobie, że nie mam z tym problemu i jak wrzucam coś takiego to nic się strasznego nie dzieje (na innym forum jest tego więcej - można sobie poszukać).
================
Znowu atak? Nie kolego - więc bez urazy. Pokaż jak faktycznie wygląda Twój FX lub wogóle FX - bez nr konta bankowego i wielkości pozycji ale też bez ściemy i niedomówień.
Wyprzedzę trochę prawdopodobną odpowiedź (nie będę pokazywał wejść, bo...): to po co wrzucasz analizy i sugerujesz kreskami miejsca/strefy wejść? Zazwyczaj kilka. Wrzuć jedną strefę/jedną kreskę.
================
Jak pisałem nie mam problemu z wrzucaniem otwartego zlecenia pod wcześniejszą analizę.
Ale jakoś ma z tym problem każdy "geniusz FX" na tym forum: m.in. technik czy dadas (mam wrażenie, że to jacyś bliźniacy), pol75 (ten to debeściak - w którym z postów porównał się do Einsteina!!!) i jeszcze paru innych. W tajming nic ale po fakcie rozgadani na maxa.
Proponowałam to wszystkim "geniuszom FX" na tym forum - wrzuć skrina z pozycją pod analizę lub w tajming i nic, ŻADEN się nie odważył.
================
Tak informacyjne: post jest skierowany do konkretnej osoby i darujcie sobie komentarze.
Szczególnie od właziKermitodupców - bo na pewno będą pierwsi - chociaż tych to akurat rozumiem: jak się Kermit obrazi to skąd wezmą kreski?
Ostatnio zmieniony 08 cze 2019, 09:26 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Widze weekend, sobota, ładna pogoda, a tu dalej płacz i płacz od wczoraj.

Belon - nie chce mi sie czytać Twoich wypocin. Szkoda czasu. Przeczytałem pierwsze zdanie i jeden komentarz. Nikogo nie obrażam na forum więc czemu rzucasz epitety w stosunku do mnie? Czy wykres leci w dobrą strone czy w złą to moge byc zły, moge sie posprzeczać ALE NIE OBRAŻAM.
Jak nie potrafisz trzymac nerwów na wodzy to zmień zawód bo na forexie sie to przydaje.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 09:25
Widze weekend, sobota, ładna pogoda, a tu dalej płacz i płacz od wczoraj.

Belon - nie chce mi sie czytać Twoich wypocin. Szkoda czasu. Przeczytałem pierwsze zdanie i jeden komentarz. Nikogo nie obrażam na forum więc czemu rzucasz epitety w stosunku do mnie? Czy wykres leci w dobrą strone czy w złą to moge byc zły, moge sie posprzeczać ALE NIE OBRAŻAM.
Jak nie potrafisz trzymac nerwów na wodzy to zmień zawód bo na forexie sie to przydaje.
A gdzie tam były epitety i obrażanie?
W którym miejscu? Określenie "złośliwy" Cię tak strasznie obraziło?

PS: Wczoraj to ja cisnąłem eSki na EU więc ten tekst, że nie każdemu to też do mnie.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kermit pisze:
08 cze 2019, 09:06
Cblondyn pisze:
08 cze 2019, 08:15

I na koniec, żeby nie przynudzać pomysł, że jeden rysuje cała reszta zarabia - genialny :)
Zawsze to lepsze niż wersja gdy wszyscy rysują, a 1 zarabia :mrgreen:
@do wszystkich
Ja mam lepsza propozycje. Oddajcie konta pod zarządzanie zielonemu Posejdonowi ;)
Po kiego ...... tak sie męczyć?
Bedzie przeszcześliwy zapewniam :d
Siedzicie na Hawajach na plaży a kaska na konta spływa szerokim strumieniem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 07.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nie abym sie wtrącał i nic mi do uzytkowników tutejszego forum
ale zasadność i grzeczność wobec ludzi wymaga pewnych zachowań
skoro mówie ale zarobiony a całe forum to be
to może tak udowodnie i sprostam prośbom innych i Macie moja pozycje
może też ambicja ??
polecam ulubiony portal , mozliwosci bardzo dużo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany