DayTrading: Piątek 06.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

to ja tez wrzuce wykres miesieczny i tygodniowy edka :mrgreen:
https://www.tradingview.com/x/4Q7wIlKf/
https://www.tradingview.com/x/gkWTiDS6/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

:-DDD

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
06 gru 2019, 16:57
Nieśmiertelny Trader pisze:
06 gru 2019, 16:49


Szkoda ze masz Lki na Edku a na Kablu nie grasz nic. Tak że bravo Rogalski, analiza zrobiona dobrze ;)
juz cichutko cichutko...nie placz tyle. Wiem ze nie pyklo wielkie 1.33 na kablu i wczorajsze mega wzrosty na edku. Mialem swiadomosc jak tylko kabel rano ruszyl ze gul ktory Tobie i Wojowi wyskoczy bedzie tak duzy ze cos zacznie ktorys z Was lub obaj belkotac. Takie forum, tacy traderzy...
Takze wiem wiem....cugle itd itp... Jestes najlepszy tuaj i tego sie trzymajmy. Ja tylko trace. Pa
1. Zagralem kabla na short i zarobilem, pokazywalem dzisiaj to w kilku postach na żywo a Ty nie. Cena nie miała dojsc do 1.33 a do 1.3200 wiec malo braklo ale ja w przeciwienstwie do Ciebie nie wchodzę w ciemno tylko czekam na potwierdzenie tak też wchodzilem pod rgra z h1 a ty wcale albo duzo wczesniej bo o shortach na kablu krzyczałeś przedwczoraj znacznie niżej więc udało Ci się trafić za drugim razem a mnie za pierwszym :)

2. Na edku też pokazywałem dzisiaj co się stanie na żywo w przeciwieństwie do Ciebie bo nie masz pojęcia co zrobi cena w danym momencie. Tylko strzelasz. Jestem w stanie się z Tobą zmierzyć w każdej chwili na analizy na dowolnym wykresie i mogę Cię ośmieszać dzień po dniu jak kiepskim traderem jesteś.

3. 3ymaj się ciepło ;)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

NT dziecko drogie. Idz sie dowartosciowywac do piaskownicy. Tam mozesz komus imponowac i sie mierzyc. Tutaj co najwyzej Świeżakowi. Powatarzam. Skoncz płakać i zaczepiac bo robisz cyrk. Komus cos nie pojdzie zle bo w cuglach jestes najlepszy, komus cos wejdzie tez zle bo TY 100 razy wiecej ugrales. Idz wez proszki i poloz sie spac. Zegnam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
06 gru 2019, 17:58
Kermit pisze:
06 gru 2019, 16:57
Nieśmiertelny Trader pisze:
06 gru 2019, 16:49


Szkoda ze masz Lki na Edku a na Kablu nie grasz nic. Tak że bravo Rogalski, analiza zrobiona dobrze ;)
juz cichutko cichutko...nie placz tyle. Wiem ze nie pyklo wielkie 1.33 na kablu i wczorajsze mega wzrosty na edku. Mialem swiadomosc jak tylko kabel rano ruszyl ze gul ktory Tobie i Wojowi wyskoczy bedzie tak duzy ze cos zacznie ktorys z Was lub obaj belkotac. Takie forum, tacy traderzy...
Takze wiem wiem....cugle itd itp... Jestes najlepszy tuaj i tego sie trzymajmy. Ja tylko trace. Pa
1. Zagralem kabla na short i zarobilem, pokazywalem dzisiaj to w kilku postach na żywo a Ty nie. Cena nie miała dojsc do 1.33 a do 1.3200 wiec malo braklo ale ja w przeciwienstwie do Ciebie nie wchodzę w ciemno tylko czekam na potwierdzenie tak też wchodzilem pod rgra z h1 a ty wcale albo duzo wczesniej bo o shortach na kablu krzyczałeś przedwczoraj znacznie niżej więc udało Ci się trafić za drugim razem a mnie za pierwszym :)

2. Na edku też pokazywałem dzisiaj co się stanie na żywo w przeciwieństwie do Ciebie bo nie masz pojęcia co zrobi cena w danym momencie. Tylko strzelasz. Jestem w stanie się z Tobą zmierzyć w każdej chwili na analizy na dowolnym wykresie i mogę Cię ośmieszać dzień po dniu jak kiepskim traderem jesteś.

3. 3ymaj się ciepło ;)
NT nie rozumiem Cię dostajesz gotowe wykresy poziomy wejście wyjście pełen obraz nie jednej waluty ale kilku aby no ale jak się nie zarobi to trzeba się czepiać

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

gra ktoś usd/try ?
na h4 takie dwie proste kreski sobie namalowałem i takie coś mi wyszło :idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
06 gru 2019, 11:41
edek i kabel bez zmian
post964136.html#p964136
Przyznam ci się. Jak wczoraj napisałeś, że będzie down to postawiłem po 0,02 lota ediego, kabla i rzeźnika na S. A, żeby cię sprawdzić jak kiedyś Rysia. Cóż - zielony górą. Co do tej wizji mam nadzieję, że nie ma co dalej dyskutować.
Czytam dalej. Pozdrawiam wszystkich i wielu sukcesów.
Cajto - pamiętałem, że dzisiaj Mikołajki. Ogarnąłem to. :564:
edit: NT - doczytałem. Szacunek za ediego dzisiaj. Piękna wizja.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 19:39 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

Kermit pisze:
06 gru 2019, 16:57
Nieśmiertelny Trader pisze:
06 gru 2019, 16:49


Szkoda ze masz Lki na Edku a na Kablu nie grasz nic. Tak że bravo Rogalski, analiza zrobiona dobrze ;)
juz cichutko cichutko...nie placz tyle. Wiem ze nie pyklo wielkie 1.33 na kablu i wczorajsze mega wzrosty na edku. Mialem swiadomosc jak tylko kabel rano ruszyl ze gul ktory Tobie i Wojowi wyskoczy bedzie tak duzy ze cos zacznie ktorys z Was lub obaj belkotac. Takie forum, tacy traderzy...
Takze wiem wiem....cugle itd itp... Jestes najlepszy tuaj i tego sie trzymajmy. Ja tylko trace. Pa
równie dobrze mógłbym przypomniec twoj bełkot z przed 2 miesiecy o szybkim 1.15-1.17 Jestes narcystą !
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kilka słów co do eu. Jeśli cena nie zmieni się znacznie to mamy kilka setupów jednoczesnie.
Na dziennym we wczesniejszym pinbarze powstał inside bar. Do tego na chwile obecną mamy klasyczne objecie bessy (engulf) w dodatku outside bar :)
Na W cena do LT nawet sie nie zblizyła. Na daną chwilę trend nadal spadkowy. Co prawda dynamiką nie poraża ale jednak.
Teraz pare słów co do korekty ;) .Sa zawsze i na każdym TF. Radze o tym pamietać :)
Sztuka polega na tym by wiedzieć SKĄD - DOKĄD :)
Tak jak niedługo spadnie śnieg :) . Zapewniam, że spadnie :)
https://charts.mql5.com/22/976/eurusd-d ... ll-ltd.png
https://charts.mql5.com/22/976/eurusd-w ... ll-ltd.png

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 06.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
06 gru 2019, 17:18
to ja tez wrzuce wykres miesieczny i tygodniowy edka :mrgreen:
https://www.tradingview.com/x/4Q7wIlKf/
https://www.tradingview.com/x/gkWTiDS6/
Proszę cię, nie idź tą drogą. Ciemna strona mocy jest łatwiejsza, ale tylko jasna strona mocy prowadzi do sukcesu:568: Wrzuć trochę luzu. Jak nie pijesz to popij w łikend. Przerzuć wyngiel :D A znowu edi za 0,02 lota w L. Do poniedziałku. A co? Mogę? Mogę. Dzisiaj miałem przerypany dzień. Tak w przeliczeniu przez 2h wlazłem 400 pięter. Czuję to na sierści.
edit: Te wczorajsze zamknąłem przed chwilą.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 19:48 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany