DayTrading: Piątek 06.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Anomalia
opieram swe zalozenia tylko troszke na teorii i nie doszukuje sie dlaczego i po co
po prostu lata pukania na fx / a kiedys rzadko gralem dzis kup i dzis sprzedaj /
nauczyly mnie tego ze fbo to jest to cos takiego co rynek zawsze zauwaza zwłaszcza przy grze dt
tak samo jak abc i 123 czasem abcde i 12345 od tego nie da sie uciec na forexie
i kazdy ruch na wyzej 100 pipsow juz musi sie dac rozrysowac i trojkami i fbo :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

ja mam jedną zasadę - jak rośnie depo to możesz grać i pod wróżby Macieja i tyle
grasz AT - działa ??? GRAJ AT !!#
nie grasz AT - działa ?? NIE GRAJ AT !!#
grasz pod fazy księżyca - działa - graj ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ja widzę, ze teraz na indeksach działa >spekulacja<, czyli jak wywieźć ulicę.. To tez jest strategia. :D
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pepsiak to tylko wytlumacz mi jedno bo ostatnio tym co napisales mnie zszokowałes
nie moge tego pojac co napisales
przyklad
masz edka powiedzmy 1,09-------1,10 i 1,11
czyli srednia 1,10 dzis kurs 1,10,25
co robisz ? kasujesz czy czekasz az bedzie wyzej 1,11
grasz lki ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

XAB pisze:
07 wrz 2019, 21:05
pepsiak to tylko wytlumacz mi jedno bo ostatnio tym co napisales mnie zszokowałes
nie moge tego pojac co napisales
przyklad
masz edka powiedzmy 1,09-------1,10 i 1,11
czyli srednia 1,10 dzis kurs 1,10,25
co robisz ? kasujesz czy czekasz az bedzie wyzej 1,11
grasz lki ?
uśredniam 1.09 z 1.11 i zostaje 1.10
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

PEPS
ok bo ostatnio napisales ze na zadnej pozycji od roku nie straciles
zrozumialem to dosłownie :)
a tak to normalka bo robie w sumie to samo lub prawie tak samo
oj tam dpkladnie to gasze te z 1,10 i 1,11 i zostawiam np 0.3 pozyxji z 1,09 tak by wyzerowac tylko strate
zmykam narka
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2019, 21:28 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

XAB pisze:
07 wrz 2019, 21:24
PEPS
ok bo ostatnio napisales ze na zadnej pozycji od roku nie straciles
zrozumialem to dosłownie :)
a tak to normalka bo robie w sumie to samo lub prawie tak samo
zmykam narka
może źle to ująłem fakt ;/
inaczej - żadne moje zamknięcie nie zmniejszyło mi depo , co najwyżej dało 0 - o może tak ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

czytaj wyzej bo dopisalem nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

XAB - twoje podsumowanie jest naprawdę fajne. Ciekawe, ile tutaj jest demo-nów? Szuler, bo pamiętam, że to ty wymyśliłeś, tekst o demo-nie był niesamowity. Laurka ode mnie. Czuję się jak w piekle pisząc tutaj. Ciekawe, kto jest szefem szefów czyli Lucjanem?
Ostatnio podchodzę z dystansem do forum i na wesoło to odbieram. Jutro niedziela i w tym tygodniu nikt do nikogo się po chamsku nie dowalił. Tak trzymać. Wiem, chwalę dzień przed zachodem słońca.
Anomalia - Kermitowe wyjaśnienie było chyba najlepsze. Przynajmniej najbliżej mi do niego. Obejrzyj jeszcze Tolmona o daxie. Piszesz, że nie znasz mt4. Ja wziąłem się za mt4 dzięki Tolmonowi - ostatnio i myślałem, że jestem jedynym który nie zna tego. A tu niespodzianka. Kiedyś Fx-technik nie zdołał mnie namówić do mt4. Ale teraz znowu brak czasu. W mt4 pomaga, że możesz puścić z historii wykres, ale na bieżąco, nie znając dokładnie prawej strony. Tak lepiej testować metodę.
Ogólnie widzę, że problem jest tutaj taki, że: tylko moje działa, innych jest złe. Świeżak zapodał kiedyś link do dnia świra. Jest wiele osób które tak uważają, zupełnie nie wiem czemu? Szacunek dla tych którzy nie krytykują sposobu podejścia innych - tych jest dużo mniej. Przecież jest wiele dróg do tego samego miejsca. Czasem są dłuższe, ale to nie oznacza, że tylko najkrótsza prowadzi do celu.
Spokojnej niedzieli. Wielu pipsów w przyszłym tygodniu.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 06.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
07 wrz 2019, 20:50
ja mam jedną zasadę - jak rośnie depo to możesz grać i pod wróżby Macieja i tyle
grasz AT - działa ??? GRAJ AT !!#
nie grasz AT - działa ?? NIE GRAJ AT !!#
grasz pod fazy księżyca - działa - graj ;]
150% racji i tyle. :564: :564: :564: :564:
Tylko kresek nie wciągaj.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany