DayTrading: Piątek 05.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Taki email z cmc markets

In response to client feedback around Crude Oil West Texas – Cash and the dislocation from the futures price caused by recent energy market volatility, we would like to inform you about some immediate changes to our Crude Oil West Texas Products.

Crude Oil West Texas – Jul 2020
With immediate effect, you will be able to open Trades on our Crude Oil West Texas – Jul 2020 Product. We are reducing our spread to bring it in line with our cash Product. Orders to open new Trades will be accepted, subject to our Order Execution Policy and Terms of Business.

Crude Oil West Texas – Cash
With immediate effect, we will reject any existing Order or new Order to open a Trade or increase a Position in our Crude Oil West Texas – Cash Product. However, your existing Positions will remain open. Clients with Account netting disabled should be aware that they will have to close out or reduce existing Positions if they wish to reduce their market exposure.

:lol:

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: pik »

Widzę, że coraz więcej osób patrzy na nowe szczyty na indeksach, więc pewnie niedługo pojawi się seria złych wiadomości w mediach, może powracający COVID-19, a może coś innego i znowu przekręcą kolejną grupę inwestorów. Jestem ciekawy, jak będą wyglądały wyniki funduszy w Stanach, Chinach i Niemczech, bo ktoś na ruchu w dół i górę powinien zarobić grube miliardy.

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

pik pisze:
05 cze 2020, 17:41
Widzę, że coraz więcej osób patrzy na nowe szczyty na indeksach, więc pewnie niedługo pojawi się seria złych wiadomości w mediach, może powracający COVID-19, a może coś innego i znowu przekręcą kolejną grupę inwestorów. Jestem ciekawy, jak będą wyglądały wyniki funduszy w Stanach, Chinach i Niemczech, bo ktoś na ruchu w dół i górę powinien zarobić grube miliardy.
Beda wszyscy S ladowac na tych szczytach bo bd sie obawiac ponownego viruskaswiruska i wtedy lubudubu nowe szczyty wszechczasow :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
05 cze 2020, 16:25
XAB - napewno po 18 Ci angole zamieszaja...chyba zupe na obiad
tym razem pomyłka
bo u mnie jednak zamieszali
dobrze ze zmoklem to wczesniej wrocilem ciut :D
przezorny ubezpieczony :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB do zamknięcia będę to chciał potrzymać . Pewnie zamknę cześć o 21:59:45 jak zwykle. Ale przyznam szczerze ze mam ochotę to potrzymać przez weekend choć wiem ze to ryzykowne. Decyzje pewnie podejmę około 21:58 :00 co z tym zrobić :lol:

Kilka stron wcześniej mówiłem Świeżakowi, żeby nie lewarowac konta za bardzo, a sam w tych pozycjach mam 100% depa wsadzone :oops: ( zysk jest juz ciut większy niż 100% ) :d ...na podobnej drabince zrobiłem 400% na WTI jak była po 12$ i potem mi odwaliło i straciłem wszystko ( zysk) .Dlatego teraz poszedłem do garażu coś dłubać żeby znowu nie łapac wszystkiego co jest na wykresie . Każda pozycja ma sl lub sl= be+, wiec nie ma ciśnienia.
Wg mnie to jest do wzrostu i to mocnego :!:

ku...wa jestem niereformowalny :roll: :oops: ale ze mnie czubek :oops:
Idę do garażu bo głupot narobie :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Dobra chlopcy radarowcy, czas sie odsstresowac od tego rynku :561:
Udanego weekendu :564: i nutka na dzisiejszy wieczor :564:

https://youtu.be/WRe3lpdkFUg

:564: :):

Online
Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

Apek pisze:
05 cze 2020, 16:49
w koncu gold down
żeby dokupić kasą przepuszczoną przez spółki :)
uczę się

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

pik pisze:
05 cze 2020, 17:41
Widzę, że coraz więcej osób patrzy na nowe szczyty na indeksach, więc pewnie niedługo pojawi się seria złych wiadomości w mediach, może powracający COVID-19, a może coś innego i znowu przekręcą kolejną grupę inwestorów. Jestem ciekawy, jak będą wyglądały wyniki funduszy w Stanach, Chinach i Niemczech, bo ktoś na ruchu w dół i górę powinien zarobić grube miliardy.
Zarobil ci co zwykle. Stracili też ci co zwykle.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

swiezak
postaw 5 lotow swoje na tym demo powyzej 12800 i przypomnij sobie o nich za miesiac
albo ja ci przypomne
dzis poczatek czerwca
ja ci gwaranuje ze to demo powiekszy sie i to sporo
traca tylko ci ktorzy mysla ze 1dnego dnia zarobia kupe szmalu
urosnie do 13 tu postaw 10 do 13200 postaw 15
a graj sobie dt i plec co ci slina na jezyk przyniesie amen
Ostatnio zmieniony 05 cze 2020, 18:42 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 05.06.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

500
na tym nigdy nie grałem
też bym nie brał ,,ela,,
a L zapitala z dziką chęcią bez opamiętania
https://invst.ly/r172q

Zablokowany