DayTrading: Piątek 04.11.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 04.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

szuler pisze:
06 lis 2022, 18:06

tylko ten automat rysuje po fakcie. ( o ile się nie mylę )
też mam ściągnięty taki program.
dla mnie , powtórzę dla mnie to mi w niczym nie pomogło.
bo po realizacji zwierzaka i tak mam wsparcie, opór z kreski po poprzednim szczycie lub dołku
mówię tu tylko o swoich odczuciach
Dość krótko mam ten indyk. U mnie w piątek jeden układ harmoniczny wyświetlił się w momencie, kiedy spełnione zostały warunki geometryczne.
Testowałem go na testerze strategii. Tu standardem jest, że po spełnieniu warunków prawe skrzydło formacji wydłuża się.
Jeżeli ktoś zamierza do tradingu stosować tylko ten wskaźnik to takie rozwiązanie nie ma sensu....., musi być coś jeszcze.....

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 04.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Świeżak44 pisze:
06 lis 2022, 18:36
Witam kochani po długiej przerwie.
Wróciłem po starej znajomości powiedzieć wam, co sie dzieje na giełdzie, zwłasza na naszej wiguni.. Otóż HOSSA właśnie w piątek sie zaczęła..Zapomnijscie o jakiś spadkach, kryzysach, dołkach, Fedach i iinnych pierdołach co wam tłuką w mediach i weście to w końcu wykorzystajcie choś troche. Wiadomo jak działa inflacja, a będzie ona dalej.. Akcje spółek też podlegają inflacji, Wig20 w dolarze najtańszy w historii, spółeczki przecenione o 70%.. sami dopowiedzcie sobie czy to wąłściwy moment. Kupić co lepsze,poczekać rok, aż ta władza sioę zmieni. Poza tym rynek będzie juz grał pod wywalenie PIS-u od władzy, wiec kierunek 3000 na WIg20 jest realny.
Na razie w cenie spółki surowcowe, które produkują coś konkretnego. Ktoś bardzo gruby od kilku dni zbiera każdy papier Orlenu. Widać to na wykresach. jednej świeczki spoadkowej nie mogą zrobić. Nawet po FED-e jak troche walneło an wszystkim, jedynie Orlen wzrósł 3%. Wiec to będzie wiele wyżej.. Polecam. Orlen przejął Lotosa i PGNIG, ma stacje. PIS zrobił z niego wielki koncern. Jeszcze są jakieś plany z Saudi Aramco.. A do tego jest inflacja i przeceniony papier.
KGHM- wybicie na miedzi, wybicie na konsoli KGHM. 12% w jeden dzień. Nikt tu pewnie nie zauważył. Takich rzeczy sie nie robi, żeby szukać potem dołka. Chiny odchodzą od restrykcji, ale budowlanka kuleje. Natomiast impuls już poszedł.
PGE- kolejna spółka utuczona przez PIS, z pozycją prawie monopolisty. Elektrownie atomowe, bajery.. Przzeceniona, wygląda na start rakiety.
CDProject- tu sie nie znam, ale zaczeli kupować najwcześniej. Technicznie pokonany opór i sky is the limit.
PKO BP- gotowa do startu
Allegro- ryzyko, ze wzgledu na kilku miliardowe zadłużenie. Odradzam. Ale do 30zł moga podbić.
Witaj Świeżak :564:
Piszesz bardzo rozsądnie :564:
Szkoda że rysunki masz :563: (takie kolorowe...)

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 04.11.2022

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

szuler pisze:
06 lis 2022, 18:06
MERLIN pisze:
04 lis 2022, 23:25
Bemowo1 pisze:
04 lis 2022, 23:23
Bemowo ręcznie rysujesz ? czy to automat ?
tylko ten automat rysuje po fakcie. ( o ile się nie mylę )
też mam ściągnięty taki program.
dla mnie , powtórzę dla mnie to mi w niczym nie pomogło.
bo po realizacji zwierzaka i tak mam wsparcie, opór z kreski po poprzednim szczycie lub dołku
mówię tu tylko o swoich odczuciach
Automaty niestety są kiepskie w rysowaniu ,jeszcze żadnego dobrego nie znalazłem i dla tego preferuję ręczne rysowanie :wink:

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 04.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Zgodnie z planem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany