DayTrading: Piątek 03.09.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Ale nie tak słabe. Nie mniej jednak, te 1,19 rzeczywiście na dziś za trudne. Bardziej mnie ropa zmartwiła, tak ładnie się wspinało i cofka.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wojtalo pisze:
03 wrz 2021, 15:30
Ale nie tak słabe. Nie mniej jednak, te 1,19 rzeczywiście na dziś za trudne. Bardziej mnie ropa zmartwiła, tak ładnie się wspinało i cofka.
no wlasnie zobacz jakie to anomalie
ropa w dol a dolar slabnie
karwa nic nie da sie zakladac z sensem :564: dlatego nie czytam co pisza
ja li zostawiam a ze gram dt to raczej znowu dolozylem :P
nizej 70 zaczynam brac a wyzej 70,5 zaczynam skracac powoli :wink:

navik wzrosty to bedziesz mial ale moze od wtorku :lol:
albo 17godz do 2149 :P
wojtek
przekreciles na s :?: bo nie chcialo mi sie pokazyqacale wyzej 10k mi na samym edku weszlo dzis nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Taaaa....XAB od wtorku powiadasz ? :lol:
Ale cyrk :lol:
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2021, 16:03 przez navik, łącznie zmieniany 2 razy.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Nie, nie przekręciłem się. Czekam na 1,196 ;)
No i na WTI na 71.
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

No i znowu się doigrałem.

Nie wiem, ile lat muszę jeszcze trejdować, zanim nauczę się żeby nie stawiać tych cholernych stop lossów.
Scenariusz miałem taki: ładna eska otwarta wysoko, wyj***o mi na breakeven. Otworzyłem więc kolejną, lecz za nisko - wyjeb***o mi stop outy, przez co mam o 25% mniejszą pozycję.

K^%$# !!!!

Kurna, 5 razy 15670 przed spadkami to już przesada. Nie mogliby od razu polecieć na łeb na szyję, tak jak to robią wtedy, gdy mam elki?

Ech, a wystarczyło nie włączać platformy transakcyjnej i nic nie kombinować, taką ładną eskę miałem.....


****

No chyba, ze jeszcze będzie rosło. Ale pytanie, kto to kupi?



***
co ja dobrego namodziłem, jeszcze wczoraj cała moja eska by wytrzymała powyżej 15700 :( :( :(
trudno, najwyżej zarobię o 1/4 mniej....


****

jak łatwo sobie zepsuć humor przed weekendem, a wystarczyło wyłączyć kompa i pojechać w pi*** (mam zaplanowaną podróż)

Powodzonka wszystkim i dozo!

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

DAX - przed spadkami skróciłem te swoje eLki... a na dołku na 15 700 dokupiłem... cena uśredniona i jak na razie ładnie idzie...
tak mi moje kreski mówią...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Na nygusie ładna h1 wyrysowana ...ta wzrostowa
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

blueeyes22
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 25 mar 2014, 00:52

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: blueeyes22 »

Mistyfikator pisze:
03 wrz 2021, 16:11
No i znowu się doigrałem.

Nie wiem, ile lat muszę jeszcze trejdować, zanim nauczę się żeby nie stawiać tych cholernych stop lossów.
Scenariusz miałem taki: ładna eska otwarta wysoko, wyj***o mi na breakeven. Otworzyłem więc kolejną, lecz za nisko - wyjeb***o mi stop outy, przez co mam o 25% mniejszą pozycję.

K^%$# !!!!

Kurna, 5 razy 15670 przed spadkami to już przesada. Nie mogliby od razu polecieć na łeb na szyję, tak jak to robią wtedy, gdy mam elki?

Ech, a wystarczyło nie włączać platformy transakcyjnej i nic nie kombinować, taką ładną eskę miałem.....


****

No chyba, ze jeszcze będzie rosło. Ale pytanie, kto to kupi?



***
co ja dobrego namodziłem, jeszcze wczoraj cała moja eska by wytrzymała powyżej 15700 :( :( :(
trudno, najwyżej zarobię o 1/4 mniej....


****

jak łatwo sobie zepsuć humor przed weekendem, a wystarczyło wyłączyć kompa i pojechać w pi*** (mam zaplanowaną podróż)

Powodzonka wszystkim i dozo!
"Kurna, 5 razy 15670 przed spadkami to już przesada. Nie mogliby od razu polecieć na łeb na szyję" - przy takim nastawieniu potencjalnie graczy, to bardzo wielki znak zapytania czy będzie spadać..., raczej zacznie spadać, gdy powiesz, że "już nie gram na spadki!!"

"No chyba, ze jeszcze będzie rosło. Ale pytanie, kto to kupi?" - cały czas najlepszy klient..., czyli FED..., bez limitów gotówki, bez ryzyka strat... itd, chyba , że stwierdzą, że już starczy...

W obecnej chwili, nawet gdyby był krach i ceny spadły np 30%, Fed skupuje takie trefne aktywa po cenie zakupu przez jakiś tam fundusz..., wiec jakie ryzyko jest dla takich graczy przy kupowaniu?? Tak czy siak oni aktywa mają zabezpieczone... Jedynie zakończenie drukowania, może tu urynkowić sytuację..., pytanie czy to wszystko nie jest już za bardzo rozjechane by wróciło do "normalności"...

iray
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 16:13

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: iray »

no i 6 raz 15670...

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 03.09.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

us 500 i us 30 to nawet identyczne wykresy maja na m5 , wiec jak grac jak duzy ustawia rynek jak chca
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Zablokowany